reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: richatek

Login: richatek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.11.2011r.
Ost. logowanie: 26.09.2018, 12:12
Punkty: 6 462
Wiek 46
Status online
Opis

poniedziałek, 13.08.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nie daj się zwieść rzędom migoczących kamieni! One idą po Ciebie...
Zamieniaj miejscami klejnoty, aby stworzyć grupy 3 lub więcej i usunąć je z planszy. Nie pozwól, by klejnoty przekroczyły czerwoną linię po lewej stronie ekranu. Twórz wielokrotne combo, aby aktywować odjazdowe power-upy!

niedziela, 12.08.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jedne z najbardziej magicznych filmów na świecie to filmy dla dzieci i dorosłych - te, które oglądamy razem, szczęśliwi i podekscytowani, aby zbliżyć się do magicznych opowieści o postaciach, takich jak Harry Potter, dobrzy złoczyńcy, historie Władcy Pierścieni. To jest magia. Jesteśmy rozsądnymi istotami, które wiedzą, że to fikcja, ale cieszymy się z tego, co widzimy na dużym ekranie i oczekujemy niecierpliwie kolejnego fragmentu.

Czym są czarodzieje i czarownicy bez ich uczniów, bez ludzi, którzy uczą się od nich? Uczniowie muszą zawsze poddawać się swoim panom, to jest dowód, że oni są dobrymi uczniami. Taka historia znajdujemy w dzisiejszej grze. Bycie dobrym nauczycielem nie jest łatwym zadaniem. Nauczyciel musi poświęcać cały czas dla swojego ucznia. Nauczyciel nie może odpuścić.

Czarodziej Hobus i czarodziejka Pofora są głównymi nauczycielami w szkole wielkiego czarodzieja Dobeusa. Są oni razem z grupą wyznawców wielkiego czarnoksiężnika i powinni pomóc im w wykonaniu zadanych zadań. Czas więc na magię, o której wiemy, że spodoba ci się!
wtorek, 26.06.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: A teraz nadszedł czas na trochę upiorną historię. Mała chłodna gra, która zaprowadzi cię z powrotem do czasów najlepszych thrillerów w historii, kiedy drzwi zniszczonych hoteli, domów są otwarte, nikogo nie ma w środku, a słychać głosy ludzi, którzy kiedyś tam mieszkali.

Joshua przybywa do hotelu swojego ojca, który od lat jest znanym hotelarzem. Ale jego hotel nie działa już pięć lat, a budynek po prostu rozpada się i jest w opłakanym stanie. Powodem tego jest muzyka, która każdego wieczora odbija się echem od tego hotelu, chociaż w środku nie ma nikogo. Dźwięki, te pochodzą pochodzą od zespołu, który niegdyś grał w tym hotelu.

Wszyscy członkowie zespołu pewnego wieczoru mieli straszliwy wypadek samochodowy i zmarli. Joshua ma nadzieję, że jeśli znajdzie duchy tej orkiestry, to znikną i hotel znów się otworzy.

piątek, 22.06.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra typu point and click. Twoim zadaniem jest kombinować tak ze znalezionymi przedmiotami, by za pomocą psikusów zrobiło się zabawnie w szkolnej bibliotece.

czwartek, 14.06.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Alfan, Emeric i Colin są odważnymi mężczyznami, którym przyznano honorowy tytuł rycerski przez króla za służbę Królestwu Walecznych. Zawsze gotowi są strzec swego królestwa. Są to bardzo dobrze wyszkoleni, ale także bardzo inteligentni ludzie, którzy zwykle obserwowali rzeczy strategiczne, robiąc wszystko, by zachować bezpieczeństwo Królestwa i bronić go przed przestępcami. Teraz zostali wysłani w tajną misję.

Po raz pierwszy Królestwo staje wobec możliwej zdrady. Należą do ostatniej grupy lojalistów i otrzymali rozkaz przybycia do króla w związku z nadciągającym problemem. Trzej rycerze znajdują się w zamku księcia Waltera, podczas gdy on i jego ludzie są poza domem. Król, ojciec Waltera, polecił im zbadać zamek i znaleźć dowody rzekomego buntu, który sprawił, że jego syn zwrócił się przeciwko niemu.

Król chce się upewnić, że ten spisek jest kłamstwem, ponieważ nie chce wierzyć, że jego syn, za jego plecami spróbuje przejąć koronę. To jest punkt wyjścia naszej przygody. Teraz musimy odkryć prawdę.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej niecodziennej misji.
niedziela, 10.06.2018r.

richatek zagłosował
Miniaturka gry: Gluey Gluey
(181)
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Pomóż brejowatym, kleistym kroplom farb! Klikaj tak, by połączyła się jak największa ilość kropel tego samego koloru.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 09.06.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tajemnicze stworzenia. A co z jakimś tajemniczym czasem na dzisiaj? Weekend się kończy, najdłuższy tydzień pracy jest przed nami, ale to nie znaczy, że nie powinniśmy się dobrze bawić i zachęcać do rozwijania naszej wyobraźni. Fantazja jest tym, co odciąga nas od nudnych dni i wspólnych obowiązków, daje nam skrzydła, prawda?

To była natychmiastowa decyzja, którą Cindy podjęła w ten weekend. Ta kobieta postanawia, że byłoby to dla niej idealne spędzić trochę czasu w jej domku weekendowym, który znajduje się kilka kilometrów od miasta, w którym mieszka. Przybywa późno w nocy, ale jest zaskoczona i przestraszona przez tajemnicze stworzenia, które znalazła w domku i jego otoczeniu. Cindy boi się o życie, ale decyduje, że zostanie tu z tymi przerażającymi stworzeniami. Próbuje dowiedzieć się, jaka jest ich misja, dlaczego interesują się jej domem?

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej przerażającej sytuacji.

czwartek, 07.06.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Mitologia jest zawsze atrakcyjna np. jeśli chodzi o smoki. Te cudowne stworzenia, które żyły, a może były częścią bogatej fantazji ludzi, którzy żyli tysiąclecia przed nami, żyją dzisiaj ponownie, ponieważ są umieszczane w opowieściach, w filmach, grach itd.

Syreny np. były słynne z ich piękna i sposobu, w jaki wykorzystywały je do spełnienia swojego celu, do uwięzienia jakiegoś odważnego faceta. Nawet starożytni ludzie wiedzieli, że piękno jest kluczowym czynnikiem dla mężczyzn, aby zakochać się w jakiejś kobiecie.

W taki właśnie sposób nasz kapitan znalazł się na bezludnej wyspie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty, weź udział w tej interesującej historii i pomóż mu się wydostać.

środa, 06.06.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jest wiele krajów na świecie? Chiny, Ameryka, Francja i tak dalej... Ich flagi narodowe są różne od siebie. Ile z nich znasz? Spróbujmy odgadnąć. Baw się dobrze!
Sterowanie za pomocą myszki.
richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wciel się w rolę szlacheckiego młodzieńca i poprowadź swoje życie w realiach polski z XIX wieku.

Jest rok 1800, świat usłyszał twój pierwszy krzyk. Poród przebiegł spokojnie, matka przeżyła, a ojciec był dumny, że urodził mu się tak dorodny syn. Dzieciństwo spędziłeś w szczęśliwym domu rodzinnym. Odebrałeś dobre nauki w szkołach średnich. Czas na usamodzielnienie. Masz prawie nieograniczone możliwości rozwoju. Od Ciebie zależy, jak zapiszesz się na kartach historii. Masz 20 lat, musisz dokonać wyboru.

Gra stworzona jako pomoc dydaktyczna przez Muzeum Historii Polski w Warszawie – muzeum, którego zadaniem jest zaprezentowanie najważniejszych wydarzeń polskiej historii, ze szczególnym uwzględnieniem polskich tradycji wolnościowych. Link do strony muzeum znajdziecie tutaj: Muzeum Historii Polski
Gracze online (27):
Polecamy: