reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: richatek

Login: richatek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.11.2011r.
Ost. logowanie: 09.12.2018, 15:13
Punkty: 6 483
Wiek 47
Status offline
Opis

sobota, 01.09.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wyobraź sobie, że spacerujesz po okolicy ze swoim sympatycznym chłopakiem i swoim psem, kiedy nagle szalony seryjny morderca porywa ciebie i twojego psa, by torturować cię w strasznej piwnicy, pełnej zakrwawionych narzędzi, czy nie uważasz, że znalazłeś się tu za darmo? Co zrobisz? Oczywiście, że się zemścisz!

W tej grze typu point&click, musisz znaleźć różne sposoby na zabicie zamaskowanego maniaka, który odważył się cię porwać, by krzywdzić cię za niewinność. Myślisz, że potrafisz znaleźć wszystkie 14 sposobów na zabicie seryjnego mordercy? Dowiedzmy Się! Baw się dobrze!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Samuel jest emerytowanym marynarzem. Zawsze interesowała go tajemnicza latarnia morska, która znajduje się w najbardziej północnej części jego kraju. W tych miejscach bardzo często podróżował, a latarnia uratowała mu życie. Teraz chce podziękować mężczyźnie, który tam pracuje, ale mężczyzna nadal jest anonimowy. Niestety Samuel nigdy nie odkrył tożsamości tej osoby.

Jak zwykle, kiedy brakuje nam informacji o rzeczach, pojawiają się tajemnicze legendy. Innymi słowy, pojawiła się tajemnicza legenda o tej morskiej latarni, która mówi, że w rzeczywistości jest to duch, a nie człowiek. Jest to historia opowiadana przez innych marynarzy. Tego wieczoru Samuel przybywa na miejsce i po prostu chce poznać prawdę.

Kiedy ktoś poświęca się pracy, którą kocha, to ta osoba zrobiłaby wszystko, by podziękować innym, którzy zrobili dla niej coś dobrego. Ludzie czasami zapominają być wdzięczni i wybierają krótką pamięć, kiedy naprawdę nie muszą pamiętać, kto im pomógł.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż Samuelowi rozwiązać tę tajemnicę.
richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Chyba czas na jakąś tajemnicę na dzisiaj? Wniknij osobiście głęboko w historię opowieści umieszczonej gdzieś w odległej epoce. Gdzieś, gdzie żyli różni ludzie, ubierali się inaczej, jedli inaczej, stawiali się w innych warunkach i czasie. Wyobraź sobie, że możesz podróżować w czasie, ubierać się jak jakiś książę / księżniczka, być bohaterem lub być prostym chłopem.

Kiedy jesteśmy małymi dziećmi, uwielbiamy oglądać bajki i filmy pełne interesujących opowieści o pozytywnych ludziach, stworzeniach, bohaterach. Zawsze występują tam źli faceci, którzy muszą zostać pokonani, więc historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. Nie tylko dzieci są zainteresowane fantazją, jesteśmy pewni, że jesteś jednym z tych, ciesząc się nowymi opowieściami, które dziś filmowcy robią doskonale.

Kiedy jesteśmy małymi dziećmi, uwielbiamy oglądać bajki i filmy pełne interesujących opowieści o pozytywnych ludziach, stworzeniach, bohaterach. Ale zawsze są źli faceci, którzy muszą zostać pokonani, więc historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. I nie tylko dzieci są zainteresowane fantazją, jesteśmy pewni, że jesteś jednym z nich, ciesząc się nowymi sklepami, które dziś filmowcy robią doskonale.

Przywódca pewnego kultu, władca Magor, jest osobą, która przynosi wiele trudności bohaterom dzisiejszej gry. Trzej rycerze, dzieci starego rycerza Baltasa, szukają świętych przedmiotów, skradzionych przez zły kult bestii. Muszą zbadać zamek należący do przywódcy sekty, lorda Magora. Postaw się w kostiumie rycerza, bądź odważny i pomóż tym dobrym rycerzom osiągnąć swoją misję.
richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gnom Betlin jest na najlepszej drodze do stworzenia swojej największej przygody, podczas której chce ocalić swoją wioskę. Wierzy w historie swojego wielkiego ojca. Opowiadał on posągu, który jakiś czas wcześniej znajdował się w centrum wioski. Ten posąg nie był zwykłym posągiem.

Był obrońcą swego ludu. Betlin chce odnaleźć części posągu, aby mógł je ponownie złożyć i ustawić w środku wioski. W ten sposób może chronić swoich ludzi przed wszystkimi katastrofami i złymi problemami. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.
richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kiedy jesteśmy znudzeni codziennością, to po prostu musimy zanurzyć się w jakiejś fantastyce, wymyślić historię z dziwnymi stworzeniami. A co z opowieścią o wampirach? Wyobraź sobie, że jesteś umieszczony w domu pełnym niebezpieczeństw, wampirów, które chcą wyrządzić ci krzywdę? Zrobiłbyś wszystko, aby zabezpieczyć swoje życie i wydostać się stamtąd bez utraty włosa z głowy.

W starym opuszczonym domu z dala od normalnych ludzi żyją dwaj wampiry: Demitri i Sandor oraz wampirzyca Zola. Nikt nie odważy się zbliżyć do ich własności. Czasami zdarza się tak, że jakiś przypadkowy zagubiony podróżnik, pełen niewiedzy zbliży się zbyt bardzo i będzie musiał spotkać się z wampirami, którzy tu mieszkają.

Najpierw dadzą mu kilka zadań, a jeśli zakończy je pomyślnie, to zostanie zwolniony. Jeśli nie, zostanie uwięziony na zawsze w posiadłości wampirów. Teraz postaw się w butach ofiar i zrób wszystko, aby pomóc takiej przerażonej osobie. Nie zapominaj, że robienie dobrych rzeczy dla ludzi, wróci do ciebie w postaci tzw. karmy. Powodzenia!

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.

piątek, 24.08.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zanurz się w tej tajemniczej dżungli, w której znajduje się świątynia pełna cennych klejnotów. Czy potrafisz połączyć je wszystkie we właściwej kolejności w tej grze logicznej typu Połącz 3?

Wielka, wybuchowa rozrywka 3 w 1 linii. Przechodź kolejne plansze, wypełniając zadania widoczne u góry. Dodatkowo zbieraj po drodze tyle punktów, by starczyło ci na otrzymanie w nagrodę wszystkich trzech gwiazdek. Jeśli wypełnisz cel planszy na długo przed wykorzystaniem wszystkich tur, otrzymasz mnóstwo punktów, które pomogą ci te gwiazdki zdobyć. Twórz cztero, bądź pięcioelementowe połączenia, by pojawił się na planszy wybuchowy diament. Przesuń go, lub połącz z diamentami tego samego koloru, by się aktywował. Łącz ze sobą dwa bonusy znajdujące się obok siebie, by zwielokrotnić ich moc. Zarabiaj monety, za które kupisz boostery przed rozpoczęciem poziomu.

poniedziałek, 13.08.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Nie daj się zwieść rzędom migoczących kamieni! One idą po Ciebie...
Zamieniaj miejscami klejnoty, aby stworzyć grupy 3 lub więcej i usunąć je z planszy. Nie pozwól, by klejnoty przekroczyły czerwoną linię po lewej stronie ekranu. Twórz wielokrotne combo, aby aktywować odjazdowe power-upy!

niedziela, 12.08.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jedne z najbardziej magicznych filmów na świecie to filmy dla dzieci i dorosłych - te, które oglądamy razem, szczęśliwi i podekscytowani, aby zbliżyć się do magicznych opowieści o postaciach, takich jak Harry Potter, dobrzy złoczyńcy, historie Władcy Pierścieni. To jest magia. Jesteśmy rozsądnymi istotami, które wiedzą, że to fikcja, ale cieszymy się z tego, co widzimy na dużym ekranie i oczekujemy niecierpliwie kolejnego fragmentu.

Czym są czarodzieje i czarownicy bez ich uczniów, bez ludzi, którzy uczą się od nich? Uczniowie muszą zawsze poddawać się swoim panom, to jest dowód, że oni są dobrymi uczniami. Taka historia znajdujemy w dzisiejszej grze. Bycie dobrym nauczycielem nie jest łatwym zadaniem. Nauczyciel musi poświęcać cały czas dla swojego ucznia. Nauczyciel nie może odpuścić.

Czarodziej Hobus i czarodziejka Pofora są głównymi nauczycielami w szkole wielkiego czarodzieja Dobeusa. Są oni razem z grupą wyznawców wielkiego czarnoksiężnika i powinni pomóc im w wykonaniu zadanych zadań. Czas więc na magię, o której wiemy, że spodoba ci się!
wtorek, 26.06.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: A teraz nadszedł czas na trochę upiorną historię. Mała chłodna gra, która zaprowadzi cię z powrotem do czasów najlepszych thrillerów w historii, kiedy drzwi zniszczonych hoteli, domów są otwarte, nikogo nie ma w środku, a słychać głosy ludzi, którzy kiedyś tam mieszkali.

Joshua przybywa do hotelu swojego ojca, który od lat jest znanym hotelarzem. Ale jego hotel nie działa już pięć lat, a budynek po prostu rozpada się i jest w opłakanym stanie. Powodem tego jest muzyka, która każdego wieczora odbija się echem od tego hotelu, chociaż w środku nie ma nikogo. Dźwięki, te pochodzą pochodzą od zespołu, który niegdyś grał w tym hotelu.

Wszyscy członkowie zespołu pewnego wieczoru mieli straszliwy wypadek samochodowy i zmarli. Joshua ma nadzieję, że jeśli znajdzie duchy tej orkiestry, to znikną i hotel znów się otworzy.

piątek, 22.06.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra typu point and click. Twoim zadaniem jest kombinować tak ze znalezionymi przedmiotami, by za pomocą psikusów zrobiło się zabawnie w szkolnej bibliotece.
Gracze online (18):
Polecamy: