reklama
Giercownia - Gry Online

Wizard Disciples

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 803
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,52
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Jedne z najbardziej magicznych filmów na świecie to filmy dla dzieci i dorosłych - te, które oglądamy razem, szczęśliwi i podekscytowani, aby zbliżyć się do magicznych opowieści o postaciach, takich jak Harry Potter, dobrzy złoczyńcy, historie Władcy Pierścieni. To jest magia. Jesteśmy rozsądnymi istotami, które wiedzą, że to fikcja, ale cieszymy się z tego, co widzimy na dużym ekranie i oczekujemy niecierpliwie kolejnego fragmentu.

Czym są czarodzieje i czarownicy bez ich uczniów, bez ludzi, którzy uczą się od nich? Uczniowie muszą zawsze poddawać się swoim panom, to jest dowód, że oni są dobrymi uczniami. Taka historia znajdujemy w dzisiejszej grze. Bycie dobrym nauczycielem nie jest łatwym zadaniem. Nauczyciel musi poświęcać cały czas dla swojego ucznia. Nauczyciel nie może odpuścić.

Czarodziej Hobus i czarodziejka Pofora są głównymi nauczycielami w szkole wielkiego czarodzieja Dobeusa. Są oni razem z grupą wyznawców wielkiego czarnoksiężnika i powinni pomóc im w wykonaniu zadanych zadań. Czas więc na magię, o której wiemy, że spodoba ci się!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.232.99.*

Komentarze (0)

Gracze online (28):
Polecamy: