reklama
Giercownia - Gry Online

Vampire Trap

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 028
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,53
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Kiedy jesteśmy znudzeni codziennością, to po prostu musimy zanurzyć się w jakiejś fantastyce, wymyślić historię z dziwnymi stworzeniami. A co z opowieścią o wampirach? Wyobraź sobie, że jesteś umieszczony w domu pełnym niebezpieczeństw, wampirów, które chcą wyrządzić ci krzywdę? Zrobiłbyś wszystko, aby zabezpieczyć swoje życie i wydostać się stamtąd bez utraty włosa z głowy.

W starym opuszczonym domu z dala od normalnych ludzi żyją dwaj wampiry: Demitri i Sandor oraz wampirzyca Zola. Nikt nie odważy się zbliżyć do ich własności. Czasami zdarza się tak, że jakiś przypadkowy zagubiony podróżnik, pełen niewiedzy zbliży się zbyt bardzo i będzie musiał spotkać się z wampirami, którzy tu mieszkają.

Najpierw dadzą mu kilka zadań, a jeśli zakończy je pomyślnie, to zostanie zwolniony. Jeśli nie, zostanie uwięziony na zawsze w posiadłości wampirów. Teraz postaw się w butach ofiar i zrób wszystko, aby pomóc takiej przerażonej osobie. Nie zapominaj, że robienie dobrych rzeczy dla ludzi, wróci do ciebie w postaci tzw. karmy. Powodzenia!

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.198.246.*

Komentarze (0)

Gracze online (4):
Polecamy: