reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 24.07.2017, 09:06
Punkty: 225 736
Wiek 41
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

Wczoraj, 24.07.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Jesteś podróżnikiem, którz stara się znaleźć wyjście z tego starego, orientalnego miasta, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować swoją ekscytującą podróż. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bob wyrusza znowu na kolejną wspaniałą przygodę, tym razem w pięknym Paryżu!

Bob The Robber 4 to całkowicie nowa gra z popularnej serii, którą kochają miliony graczy na całym świecie.

Historia o współczesnym Robin Hoodzie. Nazywasz się Bob, jesteś włamywaczem i wypowiedziałeś walkę mafii i skorumpowanym urzędnikom. Jednym słowem musisz ich okraść i zdobyć dowody pogrążające kolesi przed sądem.

środa, 12.07.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Marion to dziewczyna, która mieszka w pobliżu lasu. Lubi las i bardzo lubi chodzić na spacery, oddychając świeżym powietrzem i odkrywając świat przyrody. Czasami chodzi na długie wycieczki, kiedy odpoczywa przy wspaniałych widokach i zwierzętach, które pojawiają się na jej drodze, od ciekawych owadów, po królików czy wiewiórki. nie boi się chodzić sama, ponieważ czuje, że zna las tak dobrze, że nic nie może jej przestraszyć lub zagrozić w jakiś sposób. Czasami chodzi tam codziennie, zwykle kiedy jest wiosna lub w środku lata, gdy jest zbyt gorąco, żeby zostać w domu.

Tego ranka Marion opuściła dom i poszła na regularny spacer do lasu. Wszystko było w porządku. Pogoda była wspaniała, słońce świeciło na niebie, co oznaczało, że będzie to świetny dzień, gdy tu nagle, w jednej chwili ciemne chmury zasłoniły niebo i zaciemniały cały las. Zaczęło padać od razu, a nad miastem nadeszła ogromna burza. Marion była daleko od miasta, więc znalazła jakiś stary opuszczony dom i schowała się tam, czekając, aż burza się skończy.

Po chwili burza się skończyła, a Marion postanowiła wrócić do domu. Było już ciemno i wydawało się, że noc w lesie może być dość przerażająca. Marion zaczęła słyszeć dziwne dźwięki, niektóre wrzaski były wręcz przerażające. Zaczęła widzieć niezwykłe zabytki, straszne widoki, więc postanowiła, ze jak najszybciej musi się stąd wydostać... Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej w powrocie do domu.
contrast dodał
Opis gry: Zabawa typu point&click. Twoim zadaniem jest nakarmić małpę na każdym z etapów. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
contrast dodał
Opis gry: Jesteś prawdziwą chuliganem, więc zemsta będzie okrutna. Zniszcz tyle samochodów ile dasz radę!
contrast dodał
Opis gry: Rozwiąż wszystkie zagadki, które doprowadzą Cię do magicznego kamienia. A potem użyj kamienia, aby otworzyć tajne wyjście z tego tajemniczego bagna. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

poniedziałek, 10.07.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Zabawa typu point&click. Pomóż temu młodemu żółwiowi uratować przyjaciół na każdym z etapów. W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
contrast dodał
Opis gry: Zbadaj pokoje tego starego tajemniczego domku i spróbuj znaleźć przydatne rzeczy, aby otworzyć drzwi wyjściowe. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

środa, 05.07.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Wampirzy wirus zaraził wszystkich i zdominował świat, jesteś ostatnim ocalałym, który może powstrzymać tę apokalipsę. Poruszaj się wokół, zbieraj i zbadaj rzeczy, podczas gdy z cienia ukrywa się śmiertelne zło. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast dodał
Opis gry: Peggy ma pewną tajemnicę, coś bardzo serdecznego i niewinnego, coś wspaniałego... W każdy weekend Peggy odwiedza potajemnie miejsce leżące głęboko w lesie. Nie, tu nie chodzi o romans, ale o drewniany dom! Ten dom został zbudowany przez ojca Peggy, gdy była jeszcze młoda, przez co zachowuje wiele pięknych wspomnień, przypominających jej o sielskiej przeszłości, gdyż obecnie zmaga się z wieloma obowiązkami w życiu i ma wiele codziennych zmartwień.

Peggy chodzi do tego tego domu, zbudowanym na drzewie bardzo często i nikt o tym nie wie. Ona dobrze ukrywa tajemnicę i trzyma to miejsce jako własną ucieczkę, miejsce, w którym znajduje wewnętrzny spokój, miejsce, w którym może być całkowicie właścicielem, bez żadnego przeszkadzania jej w jakikolwiek sposób. Wygląda na to, że nikt o tym nie wie, ponieważ jest on ukryty głęboko w lesie, w pobliżu wspaniałej małej rzeki, więc trudno go znaleźć, jeśli nie byłeś tam wcześniej.

Peggy wspomina o swoim dzieciństwie głównie przez znajdowanie pewnych przedmiotów, które należą do jej dzieciństwa, używała ich , gdy była bardzo młoda...

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i wraz z Peggy idź sprawdzić, co kryje się w tym domu.
Gracze online (5):
Polecamy: