reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 13.08.2018, 15:51
Punkty: 248 742
Wiek 42
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

poniedziałek, 13.08.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Obudziłeś się i znalazłeś się w opuszczonej fabryce. Drzwi są zamknięte i musisz znaleźć sposób na rozwiązanie tego problemu. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Prosta platformówka o Magu, która może zrobić tylko jedną sztuczkę naraz.
contrast dodał
Opis gry: Graj jako przepiórka - ciekawska, inteligentna i raczej królewska bestia - która budzi się w tajemniczej i nieznanej krainie. W oddali słyszy głos dochodzący z głębi jaskini podobnej do bestii, wyciągający ją z ciemności, zbliżający ją do siebie. Nieposkromiona strachem naciska do przodu, gotowa do zakończenia każdej próby, z którą może się zmierzyć.

Ukończ wszystkie cztery wyzwania, aby otworzyć Portal w Niebiańskim Ołtarzu i pozwól umysłowi Przepiórki być wolnym.

niedziela, 12.08.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Audrey jest świetnym znawcą biżuterii i wydaje się, że wszystko o niej wie. Jest właścicielem sklepu z biżuterią na jednej z ulic Paryża.
Odwiedź jej butik i rozwiąż wszystkie zagadki. Przenieś klejnoty, aby dopasować trzy lub więcej figur w rzędie. Aby przejść każdy poziom, musisz ukończyć wszystkie zadania.
contrast dodał
Opis gry: Poszukaj wskazówek i rozwiąż zagadki, aby otworzyć drzwi i opuścić ten dom.
contrast dodał
Opis gry: The Mysterious Island 49 to fajna gra typu point & click, w której jesteś uwięziony na tajemniczej wyspie. Czy możesz tu przetrwać? Proszę zbierać przedmioty w okolicy i używać ich do rozwiązywania zagadek. Powodzenia!
contrast dodał
Opis gry: Jeśli chcesz być świetnym zwiadowcą, musisz podążać za treningiem dziadka. Więc chodźmy z nim na wieś. Zobaczymy, czy uda ci się ukończyć to specjalne szkolenie i sprawić, że dziadek będzie naprawdę dumny.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dinogen Arena to pełna akcji strzelanka z 10 trybami gry i trybem przetrwania!

RANKED MODE:
Postępuj w szeregach w trybie rankingowym, aby odblokować nowe bronie, sprzęt i atuty. Sprzymierz się z ludźmi lub graj dinozaura dołączając do drużyny dinozaurów!

SURVIVAL MODE:
Ciesz się niekończącą się rzeźnią! Spróbuj trybu przetrwania! Przetrwaj tak długo, jak możesz, odpierając niekończące się fale coraz trudniejszych dinozaurów. Ulepsz swoją pozycję dzięki automatycznym wieżyczkom, dodatkowym wzmocnieniom i obsłudze powietrznej!

środa, 08.08.2018r.

contrast dodał
Opis gry: W grze Troll Football Cup 2018, zabawnej grze o tematyce piłkarskiej i klikanej łamigłówce, musisz rozwiązać każdy poziom, zanim się roześmiejesz.

Staraj się myśleć nieszablonowo i znaleźć najgłupsze sposoby na oczyszczenie każdego etapu. Zrób miłą i ładną rzeźbę Ronaldo, pomóż Messiemu kopnąć piłkę, strzelając wspaniałą bramkę, zatrzymaj Zlatana, zanim zabije wszystkich i wiele, wiele więcej! Baw się dobrze z Troll Football Cup 2018!

niedziela, 05.08.2018r.

contrast skomentował
Treść komentarza: @aleksander825: poprawione
Gracze online (6):
Polecamy: