reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 21.02.2019, 12:36
Punkty: 257 921
Wiek 43
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

niedziela, 17.02.2019r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wejdź do magicznego lasu i zdobądź jak najwięcej punktów w ciągu 60 sekund! Twoim celem w tej szybkiej strzelance bąbelkowej jest dopasowanie 3 lub więcej bąbelków tego samego koloru, aby je pop. Graj mądrze i odbijaj bąbelki od ścian, aby dotrzeć do baniek o znaczeniu strategicznym - upuszczenie wielkich klastrów może dać ci ogromną premię! Użyj potężnych boosterów, aby zdobyć jeszcze więcej punktów i spróbować osiągnąć jak najlepszy wynik!

piątek, 15.02.2019r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozkoszuj się słodyczami i uzależnij się od słodkiego Bubble Shootera - bez kalorii!

Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gdzieś w ciemnych labiryntach pod świątynią Tithonus zagubiona nimfa szuka drogi powrotnej do świata światła dziennego. Jednak ta podróż nie będzie łatwa. Nikt nie może być pewien, że wybrana ścieżka jest właściwa w tym przeklętym miejscu.

Musisz zdobyć złotą monetę na każdym poziomie tej bardzo fajnej gry platformowej. Jesteś gotowy?

Nimfiad to platformówka-łamigłówka z unikalnym zwrotem akcji - każdy ruch kamery przesuwa świat.
contrast dodał
Opis gry: Jakiś młody bibliotekarz jest uwięziony w windzie wewnątrz biblioteki. Znajdź to, czego potrzebujesz, aby otworzyć tę windę. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

poniedziałek, 11.02.2019r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dynamons World to wyjątkowa gra fabularna. Trenuj i wygrywaj epickie bitwy za pomocą potężnych umiejętności. Rekrutuj najpotężniejsze stworzenia, by atakować wrogów i ewoluować, aż staniesz się najsilniejszy.

Cechy gry:
* Przechwytywanie i ewolucja dziesiątek unikalnych istot.
* Wzmacnianie swoich umiejętności Dynamon.
* Możliwość opracowania planu strategicznego wygrania najtrudniejszych bitew.
* bardzo fajne grafiki, piękne animacje i wciągający gameplay!
contrast skomentował
Treść komentarza: Gra we flash'u nie działała od dawna, ale wyszła wersja w html5, więc podmieniłem i daję na główna w ramach przypomnienia miłej zabawy

niedziela, 10.02.2019r.

contrast dodał
Opis gry: Przedstawiamy tutaj koktajl z esencją zarówno zagadek, jak i sztuczek ucieczki. W zabawie pomogą Ci odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

czwartek, 07.02.2019r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz stań się Płonącym Chłopakiem lub Wodną Dziewczyną. Woda i ogień - przeciwieństwa, które muszą ze sobą współpracować. Ciekawa platformówka na dwie ręce lub dwie osoby.

Poznaj Świątynie Żywiołów, rozwiąż wiele zagadek, zbierz wszystkie diamenty i pokonaj czas. Jest to zupełnie nowa gra z mnóstwem nowych elementów. Podróżuj do wszystkich świątyń serii Fireboy & Watergirl.

Wejdź do nowej Świątyni Ognia, Świątyni Leśnej, Świątyni Lodowej, Świątyni Światła, Świątyni Wiatru i Świątyni Kryształów.

wtorek, 05.02.2019r.

contrast skomentował
Treść komentarza: komu udało się przejść?

niedziela, 03.02.2019r.

contrast dodał
Opis gry: Myślisz, że masz to, czego potrzeba, aby uciec przed granicami jednego z najdziwniejszych miejsc, jakie kiedykolwiek zbudowano? Udowodnij to!

Dark Room 3 wypełniony jest dziwnymi miejscami, w których prawa natury zostały zmodyfikowane. Spróbuj wymyślić sposób ucieczki z każdego pokoju. Niesamowity pokój ma bardzo kosmiczną i psychodeliczną atmosferę. Nie musisz używać narkotyków, po prostu zagraj w tę grę, aby poczuć zawroty głowy i oszołomienie. Każda zagadka ma unikalne podejście, które wymaga nowatorskiego sposobu myślenia. Eksperymentowanie z różnymi elementami ostatecznie się opłaci, szczególnie w późniejszych pomieszczeniach, gdy zagadki stają się bardziej złożone. Jest to koniec opisu, poniżej tekst dla maniaków gier escape :)


Niektóre punkty w każdym obszarze można łączyć, klikając na nie. Oczywiście nie zawsze od razu widać, co robią te kliknięcia; większość zabawy polega nie tylko na szukaniu rozwiązań zagadek, ale także na tym, czym właściwie jest każda łamigłówka i generalnie, każdy pokój ma swoją własną unikalną do rozwiązania.

Ponieważ ruch kamery i układu może być nieco dezorientujący dla niektórych osób, może się okazać przydatna kartka papieru i długopis pod ręką do tworzenia własnej mapy i notatek, co będzie pomocne, by rozwiązać każdą z zagadek.

Naprawdę nie ma podobnej gry (poza oczywiście pierwszej odsłony The Dark Room, która również znajduje się na giercowni), a samo doświadczanie grania w nią po raz pierwszy jest cudowne i dziwne, doświadczenie przerywane często przez mruknięcie pod nosem "Aha!" i są to chwile, dzięki którym rozwiązywanie zagadek jest tak satysfakcjonujące.

Będąc laikiem w grach escape jak i posiadając brak umiejętności rozwiązywania problemów, możesz poczuć się jak pies z rzuconym na niego kocem, początkowo każdy może kłopoty z uzyskaniem orientacji, podczas przenoszenia się z pokoju do pokoju.

Seria Dark Room wymaga pewnej gotowości do eksperymentów, a trzecia część nie inaczej, sportowe łamigłówki, które wymagają dbałości o szczegóły i umiejętności myślenia poza schematem. Kiedy już wiesz, co robisz, nie możesz się nadziwić, jak mądrze wszystko jest ułożone i przemyślane.

Jeśli masz problem z różnicowaniem kolorów, włącz pomoc w zakresie kolorów obok lewego dolnego rogu ekranu tytułowego. Dzięki temu otrzymasz pomocny tekstowy komunikat informujący o kolorze pomieszczenia, nad którym pracujesz. Jeśli potrzebujesz przerwy, po prostu skorzystaj z automatycznej funkcji zapisu gry; odejdź, a możesz ponownie podejść dokładnie tam, gdzie skończyłeś, gdy następnym razem uruchomisz grę, wybierając "kontynuuj" w tytule.

Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (4):
Polecamy: