reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 18.02.2018, 20:49
Punkty: 241 017
Wiek 42
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

sobota, 17.02.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Minimalistyczna gra logiczna, w której, Twoim zadaniem jest zebrać wszystkie czerwone kwadraty na każdym z poziomów.

piątek, 16.02.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Zmierz się z pamięcią, dotykając baniek! Posłuchaj melodii, pamiętaj o kolejności nut i spróbuj ją powtórzyć. Możesz zacząć od nowa w dowolnym momencie. Nie ma ograniczeń co do liczby prób, ale melodie stają się coraz trudniejsze w miarę postępów!
contrast dodał
Opis gry: Twoim zadaniem jest znaleźć wyjście z własnego gabinetu. Rozwiąż wszystkie zagadki wokół siebie, aby odblokować drzwi. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

sobota, 10.02.2018r.

contrast skomentował
Treść komentarza: niby wiedziałem czego się spodziewać, a i tak się przestraszyłem
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bob wyrusza znowu na kolejną wspaniałą przygodę, tym razem w Japonii!

Bob The Robber 4 to całkowicie nowa gra z popularnej serii, którą kochają miliony graczy na całym świecie.

Historia o współczesnym Robin Hoodzie. Nazywasz się Bob, jesteś włamywaczem i wypowiedziałeś walkę mafii i skorumpowanym urzędnikom. Jednym słowem musisz ich okraść i zdobyć dowody pogrążające kolesi przed sądem.

Przygotuj się do działania! Bob The Robber 4 to całkiem nowa przygodowa skradanka z łamigłówkami.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria Bob The Robber
contrast dodał
Opis gry: Solarmax to wciągająca kosmiczna strategia czasu rzeczywistego (RTS), w której nagradzane są szybkie myślenie i agresywne posunięcia. Kolonizuj światy, buduj statki, niszcz floty i odkrywaj zagubione kosmiczne stacje podczas podróży przez gwiazdy.
contrast dodał
Opis gry: Opiekuj się swoją farmą w Dream Farm Link. Połącz podobne owoce, warzywa i zwierzęta, aby przywrócić trochę porządku na farmie.

Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.

piątek, 09.02.2018r.

contrast skomentował
Treść komentarza: @c700: to chyba wstęp do dłużej serii, bo nieoficjalnie ma podtytuł CHapter Zero, a sam gra przypominana Submachine Mateusza Skutnika
contrast dodał
Opis gry: Zagraj w Othello w uroczym i barwnym świecie Króla Lwa. Przejmuj pionki przeciwnika, umieszczając swoje na końcu ich linii. Linie mogą być poziome, pionowe lub ukośne. Zwycięzcą jest osoba, która ma najwięcej kolorowych dysków na planszy, gdy wszystkie kwadraty są zapełnione.
contrast dodał
Opis gry: Budziłeś się już wcześniej w dziwnych miejscach, ale tym razem twoje otoczenie jest czymś nowym. Jesteś uwięziony w jakimś pokoju lub podziemnym bunkrze? A może na jakimś statku kosmicznym? Być może istnieje ktoś, kto pomoże Ci odkryć twoje miejsce pobytu, jeśli wiesz, gdzie szukać.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (21):
Polecamy: