reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 03.04.2020, 15:37
Punkty: 287 183
Wiek 44
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

czwartek, 02.04.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Praeda łączy w sobie przygodę i kolekcjonerskie gry karciane. Poluj na nowe karty z różnych frakcji, pojedynkując się z przeciwnikami, odkrywając mapy skarbów i pomagając ludziom z wyspy Graivor. Zmierz się z piratami i żegluj po rozległym oceanie, aby być najlepszym graczem Praeda na świecie.
contrast skomentował
Treść komentarza: Ciekawe ile osób jest na poziomie i zagra w królewską grę?
contrast dodał
Opis gry: Wyobraź sobie, że zostałeś zamknięty w tym mieszkaniu. Czy uda Ci się stad wydostać? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

poniedziałek, 30.03.2020r.

contrast dodał
Opis gry: Wyobraź sobie, że zostałeś zamknięty w tej rezydencji. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wreszcie jest długo oczekiwana kolejna część przygód Fancego Pantsa.

Super Fancy Pants Adventure to dzika, swobodna przygoda, przemyślanie połączona z platformówką i zgrabnym wiecznym piórem!

Tydzień deszczu sprawił, że Squiggleville popadło w ruinę, w oddali wyłania się tajemniczy wulkan. Co może zrobić nasz niezwykły stickman, kiedy połowa jego domu zostanie zmyta?
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Cubenaut to twórcza platformówka z zagadkami nowej generacji.

Napraw wszystkie moduły na stacjach kosmicznych, sterując urządzeniem Cubenaut.
Zaprojektuj i wyeksportuj swoje własne poziomy za pomocą edytora misji.

Nie rozwiążesz łatwych zagadek, które wyglądają na trudne ...
Zamiast tego spróbujesz rozwiązać trudne łamigłówki, które wyglądają na łatwe ...

Cubenaut oferuje unikalną logikę łamigłówki na każdym poziomie zamiast różnych wersji tej samej logiki układanki.

Cubenaut jest interesujący:
„Nie możesz nauczyć się grać, dopóki nie skończysz gry. Ponieważ musisz poszerzyć swój sposób myślenia dla każdej misji”.

Możesz również tworzyć własne poziomy za pomocą wbudowanego edytora poziomów. Następnie możesz skopiować i wkleić swoje poziomy jako zakodowany plik tekstowy, który możesz udostępnić na całym świecie.

Niektórzy gracze chcą przeżyć rozgrywkę w szybszy sposób. Przejdź więc do menu ustawień i zmień gamespeed, jak chcesz.
FUNKCJE:
- Nie powtarzające się logiczne układanki.
- Wbudowany edytor poziomów
- Kopiuj / Wklej poziomy niestandardowe jako zakodowany tekst schowka.
- Konfigurowalna prędkość gry.

piątek, 27.03.2020r.

contrast dodał
Opis gry: Twoim zadaniem jest pomóc schorowanej dziewczynie. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
contrast dodał
Opis gry: Wielopoziomowa gra escape. W tej grze ewakuacyjnej zmierzysz się z trudnym wyzwaniem ucieczki ze 100 różnych pomieszczeń. Szukaj wskazówek i zbieraj przedmioty, dzięki którym możesz rozwiązać zagadki i wydostać się przez drzwi. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast dodał
Opis gry: Wyobraź sobie, że zostałeś zamknięty w tym mieszkaniu. Możesz znaleźć przydatne rzeczy i ciekawe wskazówki, które możesz rozwiązać, aby w końcu uciec z mieszkania. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Śledzenie pewnych informacji o ukrytych skarbach sprawiło, że wiele osób zginęło gdzieś w określonym miejscu. Mapy skarbów mogą być prawdziwe, ale wiele razy tak nie jest. Lubią prowadzić tych, którzy podążają za nimi w złym kierunku, lub są po prostu częścią legendy, niczym rzeczywistym lub istniejącym.

Laura śledzi historię o pewnej zakazanej wyspie. Co jest takiego specjalnego w tej wyspie, możesz zapytać? Ta wyspa to miejsce, w którym morska czarownica Anna przechowuje zapomniany skarb. Według opowieści i plotek o tym skarbie Anna przekaże ten skarb tylko osobie, która odpowie na wszystkie zagadki podane przez czarownicę i ukończy wszystkie podane zadania na czas.

To może wydawać się łatwe, niektórzy mogą uważać się za wystarczająco inteligentnych na każdą zagadkę i silnych na każde zadanie, ale w rzeczywistości istnieje ogromne ryzyko. Jeśli dana osoba nie zdoła wypełnić tych zadań, wiedźma Anna na zawsze uwięzi ją na wyspie! Pomóżmy Laurie w jej wyprawie po skarby i dopilnujmy, by nie dać jej uwięzić.

Gracze online (19):
Polecamy: