reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 27.02.2017, 09:47
Punkty: 215 360
Wiek 41
Status online
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

Dzisiaj, 27.02.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Jesteś Wikingiem, który utknął w starej wsi. Rozejrzyj się i spróbuj znaleźć klucz, dzięki niemu można odblokować bramę i opuścić wioskę. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
contrast dodał
Opis gry: Klasyczna przygodówka stawiająca przed nami wyzwanie polegające na rozwiązaniu pewnej zagadki. Wcielamy się w tytułowego bohatera, Qaza i wraz z nim zwiedzamy kolejne lokacje oraz odnajdujemy przydatne przedmioty.

sobota, 25.02.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Wszyscy fani obu części Samorost, a także w ogóle gier niezależnych czekali bardzo niecierpliwie na Machinarium. Ale czy było warto?

Czy Machinarium jest tak dobre, jak się spodziewaliśmy i jak mieliśmy nadzieję, że będzie? Owszem. A nawet jeszcze lepsze. Czesi z Amanita Design po raz kolejny pokazali, że wystarczy flashowa grafika, artystyczne zacięcie, poczucie humoru i 200% talentu na głowę by stworzyć coś, co po prostu uwodzi.

Tych, którzy nie znają wyżej wspomnianego tytułu zapraszamy do zagrania, obie części gry Samorost, które znajdują się tutaj: Samorost Saga

W Machinarium się nie gra - Machinarium się przeżywa!

Świat gry to miejsce, w którym wszystko wykonane jest z metalu, a rolę ludzi, zwierząt i roślin przejęły roboty. Zalicza się do nich główny bohater, który niezasłużenie wygnany na wysypisko, pewnego dnia decyduje się ponownie wrócić do miasta. Los sprawia, że odkrywa plany stowarzyszenia Black Cap Brotherhood, dotyczące zamachu na siedzibę przywódcy metropolii. Jak łatwo się domyślić, nasz dzielny protagonista postanawia pokrzyżować szyki złej organizacji i przy okazji uratować swoją dziewczynę.
contrast dodał
Opis gry: Pewien złośliwiec zabrał jedną z zabawek Jeffa Randella, pozostawiając jedynie skrawek mapy prowadzącej do skarbów. Pomóż Jeffowi ukończyć jego straszliwą, nocną misję, przedostając się przez opustoszałe cmentarzysko pełne nikczemnych dyń i złowrogich balonów. Za ukończenie każdego poziomu otrzymasz kolejny skrawek mapy, dzięki czemu będziesz coraz bliżej rozwiązania zagadki skradzionej zabawki.
contrast skomentował
Treść komentarza: @c700: Pojęcia nie miałem.

piątek, 24.02.2017r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą
contrast dodał
Opis gry: Niesamowicie pomysłowa zręcznościowa przygodówka. Twoim zadaniem jest zapewnić bezpieczeństwo bobasowi w jego przygodach.

Jest to wersja demonstracyjna gry.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.

Tym razem nasza uwaga musi skupić się na tym, aby w każdej rundzie znaleźć sposób na zaświecenie żarówki, która jest bardzo zirytowana tym, że światło jest wyłączone. Klikaj na obiekty na ekranie i postaraj się rozwiązać każdą z zagadek.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key trylogia oraz seria ClickPlay

czwartek, 23.02.2017r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Abstrakcyjna i relaksująca gra logiczna w której przesuwając kursor musisz dojść do odpowiedniego okręgu, przy czym należy uważać na inne okręgi które zachowują się różnie.

Jest to wersja demo która posiada 13 plansz, pełna wersja ma zawierać 90+
contrast skomentował
Treść komentarza: Świetna gra, bardzo oryginalny pomysł, jestem pod dużym wrażeniem
Gracze online (18):
Polecamy: