reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 24.11.2017, 17:39
Punkty: 234 355
Wiek 41
Status online
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

wtorek, 21.11.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Weź udział w igrzyskach zimowych z bohaterami stacji Nicklodeon i zostań mistrzem!
contrast dodał
Opis gry: SpaceMandala to nowa gra logiczna z oryginalną i relaksującą rozgrywką.
Gra składa się z 42 poziomów podzielonych na 3 poziomy trudności.

Twoim zadaniem jest kombinować z dostępnymi elementami tak, by uzupełnić puste pola wewnątrz planszy i tym samym ułożyć mandalę.
contrast dodał
Opis gry: Jesteś pierworodnym z krwawego księżyca, mroczne proroctwo mówi o tobie bezpośrednio, nie można zaprzeczyć, że jesteś wybrańcem. Oznacza to, że musisz pozbyć się ze świata zła lub stać się złym. Obecnie zło uciekło przez portal i znajduje się w opuszczonym przytułku. Podczas gdy mnoży się i pochłania przytułek, ty musisz wejść do środka i pokonać zło i ocalić ludzkość! Na co czekasz???
contrast dodał
Opis gry: Chroniąc się przed katastrofą lotniczą nasz bohater zdążył wyskoczyć z samolotu i wylądował na nieznanej wyspie. Pomóż mu przeszukać całą wyspę, zbierz niezbędne przedmioty i użyj ich wszędzie tam, gdzie potrzebujesz, by pomóc mu się stąd wydostać.

Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

poniedziałek, 20.11.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Poznaj demoniczny wymiar nocosfery - przerażającego świata zamieszkiwanego przez wszystkie Twoje największe lęki. Graj w trybie dla jednego gracza jako Miętówkowy Ochmistrz lub wciel się w rolę Skrobka, grając ramię w ramię z Twoim przyjacielem. Wyślij wszystkie szkielety i różne potwory na tamten świat, aby przejść do kolejnego etapu. Opętany zielonooki Cynamonek śledzi każdy Twój ruch. Potrafisz go ocalić i wrócić bezpiecznie do Słodkiego Królestwa?
contrast dodał
Opis gry: Graj jako Billy, legenda Krainy Ooo, torując sobie drogę przy pomocy gigantycznego miecza o nazwie Nothung! Tnij każdy ze światów, aby przejść do kolejnego poziomu, ale uważaj na wrogów patrolujących powierzchnię i ukrytych wewnątrz! Pokonaj jak największą liczbę wrogów i zdobywaj punkty, które możesz wymienić na dodatkowe zdrowie, moc lub broń.

niedziela, 19.11.2017r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Księżyc Endor daleki jest jeszcze od wydarzeń wojny domowej w odległej galaktyce. Ewoki zakładają właśnie swoją nową osadę. Staraj się je kontrolować w taki sposób, by były szczęśliwe i zadowolone i pomóż rozbudowywać im ich wioskę. Dowiedź się wszystkiego o życiu młodych niedźwiedzi Ewoków zanim w ich życiu pojawi się Han, Księżniczka Leia oraz garnizon Imperium.
contrast skomentował
Treść komentarza: chyba najlepszy mój wynik
contrast skomentował
Treść komentarza: @cesarz90: reklamy nie są od wydawcy gry, bo wydał ją darmowo
contrast dodał
Opis gry: Jedni z największych superbohaterów na świecie tworzą Ligę Sprawiedliwości. Jej celem jest zwalczanie zagrożeń, które wykraczają poza ludzkie możliwości.

W tej niesamowitej grze masz możliwość wcielić się w każdą z postaci z Ligi i korzystać z ich unikalnych umiejętności! Ocal świat przed nuklearną zagładą!
Gracze online (38):
Polecamy: