reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 21.01.2017, 00:31
Punkty: 211 431
Wiek 41
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

Dzisiaj, 21.01.2017r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wpleciony w przyjemną rozgrywkę emocjonalny melodramat, który porusza do łez. Gra łączy w sobie oryginalną i porywającą fabułę, świetną ścieżkę dźwiękową, wspaniałe szczegółowe animacje i grafikę, wciągającą rozgrywkę i niesamowitą dawkę serca. Jeśli lubisz gry, które opowiadają wspaniałe historie, jest to gra właśnie dla ciebie!

Wciel się w rolę lekarki i przeżyj przygodę jako aspirująca pani chirurg Allison Heart! Dołącz do niej na kolejnych zmianach w szpitalu w Little Creek. Poznaj wielu ciekawych lekarzy oraz pacjentów i spróbuj im pomóc w tej porywającej opowieści. Doświadcz miłości, wartkiej akcji, melodramatu i szaleńczo zabawnych chwil, po prostu ciesząc się życiem!

Główne cechy gry:
* Świetnie napisana fabuła, którą nieprędko zapomnisz
* Pełne pasji interaktywne sceny rodem z filmu
* Idealna równowaga pomiędzy elementami komicznymi, melodramatem i napięciem
* Ścieżka dźwiękowa skomponowana specjalnie na potrzeby gry przez Mirandę Kalagian, Jake’a Berry’ego i Adama Gubmana
* Zabawna i wciągająca rozgrywka
* No i niesamowita dawka serca!


czwartek, 19.01.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Wszystkie Twoje wcześniejsze próby ucieczki z więzienia zakończyły się daremnie. Teraz trzeba zaplanować wszystko elegancko i dopiąć na ostatni guzik! Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

contrast skomentował
Treść komentarza: @c700: już działa

środa, 18.01.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Gdy brakuje wody, pranie wydaje się niemożliwe. Z pewnością wie o tym doskonale szop pracz. Twoim zadaniem jest mu te pranie umożliwić. Kombinuj więc tak, by mu tę wodę dostarczyć. Niech nie zwiedzie Cię początkowo prosty poziom gry, gdyż z każdym levelem ów poziom wzrasta i z czasem zebranie wszystkich trzech gwiazdek, staje się problematyczne.
contrast dodał
Opis gry: Utknąłeś w rysunkowym świecie i znajdujesz się w domku na drzewie. Rozejrzyj się, może znajdziesz coś, co pomoże Ci w ucieczce.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
contrast skomentował
contrast dodał
Opis gry: Podczas codziennego joggingu zostałeś potrącony przez samochód. Sprawcy uciekli i zostawili Cię ze złamaną nogą. Na szczęści udało Ci się dotrzeć do opuszczonego klasztoru, aby przenocować. Teraz nadszedł czas, aby się stąd wydostać. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
contrast dodał
Opis gry: Gra logiczna produkcji naszego rodaka Grzegorza Gwoździa.
Ustawiaj odpowiednio elementy tak, aby tworzyć grupy jednakowych klocków znajdujących się obok siebie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Z pewnością pomocne będą często pojawiające się power up'y.
contrast dodał
Opis gry: Szalona platformówka stworzona przez naszych rodaków: Grzegorza Gwoździa oraz Annę Skobodzińską.
Wciel się w wojownika ninja, który próbuje wydostać się z wieży, w której jest uwięziony. Będzie to bardzo skomplikowane, ponieważ Twoja droga na szczyt będzie usiana mnóstwem pułapek takich jak np. piły spadające z góry i wybuchające miny. Twój bohater może umrzeć bardzo często w tej grze, ale nie trać nadziei! Jeśli uda Ci się zebrać kilka monet, może będziesz w stanie kupić buty do skoków wyższej lub magnes do przyciągania monet. Pobić swój rekord, jeśli potrafisz!
contrast dodał
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami, tym razem w wersji rotacyjnej. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.
Gracze online (11):
Polecamy: