reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 01.10.2020, 23:21
Punkty: 296 550
Wiek 44
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

Wczoraj, 01.10.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na zabawę z Aliens Need RedHeads, miłosną historią otoczoną horrorem i mnóstwem kosmitów! Wciel się w postać zakochanego pracownika biurowego i zdołaj uratować jego ukochaną ze szponów tych strasznych stworzeń, gdy skacze po dachach miasta, ścigając złoczyńców.

Czy siła miłości będzie na tyle potężna i sprawi, że z powodzeniem wypełnisz swoją misję? Pokaż swoje niesamowite umiejętności fizyczne wykonując wyjątkowe skoki, staraj się nie wpaść w pustkę i bezpiecznie dotrzyj do celu. Tylko Ty możesz zakończyć ten przerażający koszmar! Powodzenia...

wtorek, 29.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Treasure Tile to genialna gra RPG akcji typu hack'n’slash, której akcja rozgrywa się w świecie całkowicie złożonym z kafelków. Jesteś kafelkiem, walczysz z innymi kafelkami i zdobywasz kafelkowe skarby!
Dla każdego giercownika jest to pozycja obowiązkowa.
contrast skomentował
Treść komentarza: @aleksander825: jest 2 część http://www.giercownia.pl/gra/59309/hero-rescue-2

poniedziałek, 28.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Niesamowita przygodowa platformówka. W lasach Nowej Zelandii zaczęły pojawiać się czujące nasiona. Graj jako ziarno i kontroluj różne stworzenia roślinne z unikalnymi zdolnościami. Rozwiązuj zagadki, aby przejść przez las, podczas gdy ludzkość próbuje zrozumieć sytuację.piątek, 25.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Karoshi Portal to fangame Karoshi, która zawiera użycie pistoletu portalowego.

Karoshi Portal to platformowa gra logiczna, w której występuje mały facet, potrzebujący pomocy, aby dostać się w pułapkę. Gra zawiera 30 poziomów ciekawych zagadek, w których nasz bohater próbuję się unicestwić, aby przejść do następnego poziomu. Więc może pomożesz facetowi w jego misji? Chwyć i używaj przedmiotów, które pomogą mu dotrzeć do śmiercionośnych i ostrych pułapek.

Karōshi (jap. 過労死 śmierć z przepracowania) – zjawisko nagłej śmierci w wyniku przepracowania i stresu.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Portal GO to platformówka i logiczna gra labiryntowa, w której musisz dotrzeć do wyjścia na każdym poziomie. Jesteś teraz w posiadaniu podręcznego urządzenia portalowego Aperture Science, możesz nim tworzyć własne portale. Uważaj, omijaj lasery i wrogów ukrytych w kostkach. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast skomentował
Treść komentarza: chwilę trzeba się przyzwyczaić do sterowania, ale zagadki są przednie

wtorek, 22.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dołącz do tej innej przygody z naszym ukochanym Mario i jego wiernym przyjacielem Yoshi! Z Super Mario Bros Riders, ciesz się ekscytującą przygodą przez świat pełen pułapek, magicznych gwiazd i wielu niebezpiecznych wrogów.

Pomóż im bezpiecznie dotrzeć do zamków na końcu każdego poziomu i zbliż się o krok do uratowania pięknej księżniczki Peach! Czy będziesz wystarczająco odważny, aby stawić czoła tej przygodzie? Skacz dookoła, zbieraj dużo monet, unikaj spadania z klifów lub wpadania w paszczę niebezpiecznych mięsożernych pułapek i rozbijaj cegły, które staną Ci na drodze - powodzenia!

niedziela, 20.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: To jedna z tych gier, które w pełni przenoszą cię do innego świata!

Cztery piękne, tajemnicze światy dryfują w przestrzeni na granicach wszechświata. By uratować swoich przyjaciół, będziesz musiał zbadać je wszystkie… Jednocześnie dbając o karmienie źle usposobionego i wybrednego potwora.piątek, 18.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdziesz się w maszynowni starego zardzewiałego statku kosmicznego. Powietrze jest gęste od napięcia, jesteś głęboko za liniami wroga. Aby wrócić do domu, musisz przejąć kontrolę nad tym statkiem i walczyć z niemożliwymi przeciwnościami losu. Napraw ten zepsuty kawałek śmieci i walcz z wrogiem!
Gracze online (5):
Polecamy: