reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 29.03.2021, 20:17
Punkty: 464 972
Wiek 45
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

poniedziałek, 22.02.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

piątek, 05.02.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowatorska platformówka logiczna, w której twoim zadaniem jest doprowadzić Berserker do wyjścia na każdym z poziomów. Berserker biega i wspina się sam, ale twoja pomoc jest niezbędna, aby tworzyć miniatury i umieszczać je w odpowiednich miejscach, aby mógł uciec z lochów w tej platformówce z zagadkami.

czwartek, 28.01.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czwarty rozdział genialnej gry ewakuacyjnej. Ostatnie godziny twojego życia całkowicie zniknęły z twojej pamięci i nie rozumiesz, jak mogłeś przybyć do tego dziwnego miejsca. Wyjście jest zablokowane i wydaje się, że nie masz nic, co mogłoby pomóc Ci uciec. Czy twoje życie jest w niebezpieczeństwie? Nie marnuj czasu! Czas szeroko otworzyć oczy i przetestować inteligencję, by wybrnąć z tej sytuacji.

Znajdź wskazówki i przydatne przedmioty, rozwiązując dziesiątki skomplikowanych łamigłówek, które będą decydować o twoim przetrwaniu, i ucieknij żywy, zanim będzie za późno.

Wcześniejsze rozdziały tej gry znajduje się tutaj: Laqueus Escape Chapters

poniedziałek, 18.01.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: „Shepherd” to platformówka 2.5D o małej dziewczynce szukającej owiec. To spokojne, medytacyjne doświadczenie, opowieść o pięknie drobnych szczegółów. W tym królestwie nie ma śmierci ani przemocy, ale przygotuj swój umysł na trudne zagadki, uparte stworzenia i ukryte skarby.

wtorek, 05.01.2021r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tavern Master to zarządzanie Twoją średniowieczną tawerną. Możesz kupić stoły i ławki, podawać różne rodzaje napojów, zatrudniać personel, wyposażyć kuchnię, stworzyć menu z jedzeniem i zwiększyć rozmiar tawerny, aby mieć więcej miejsca na rozwój według Twojej wyobraźni !

sobota, 02.01.2021r.

contrast skomentował
Treść komentarza: @c700: Dziękuję i nawzajem przyjacielu

środa, 30.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rewelacyjnie wykonany Pasjans. Kliknij kartę, którą chcesz przenieść - musi być ona o 1 stopień wyższa lub niższa od odkrytej karty na dole pola gry. Jeśli nie możesz przenieść żadnej z odkrytych kart, kliknij na kupkę kart na dole ekranu. Twoim celem jest usunąć wszystkie karty.

wtorek, 29.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zombie Mission rozpoczyna szóstą odsłonę z zupełnie nową przygodą. Po zdobyciu mapy wyruszamy na pustynię, gdzie drużyna Zombie porwała kilku więźniów. Chodź i ocal wszystkich zakładników!

W Zombie Mission 6 jest mini boss i mega boss, których musisz pokonać. Pamiętaj, aby ulepszyć swoją broń i pasek zdrowia za pomocą monet, które zdobędziesz. W tym celu kliknij ikonę sklepu między poziomami i sprawdź, co możesz zrobić.

Oczywiście zachęcamy, by wybrać opcję 2 Players i jak w każdą poprzednią część, grać na dwie ręce, by wyciągnąć z gry maksimum zabawy.

W bardzo zatłoczonych miejscach możesz użyć nowych robotów, które dołączyły do gry, byś zyskał dodatkową moc w walce. Nie zapomnij też zebrać wszystkich dysków z danymi! W ten sposób możesz przejść do następnego poziomu.

środa, 23.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy marzymy o idealnych Świętach Bożego Narodzenia, bez względu na to, jak je sobie wyobrażamy. Generalnie lubimy spędzać Święta Bożego Narodzenia w domu, z naszymi bliskimi przyjaciółmi i bliskimi, bo to święto zdecydowanie przypomina nam o prawdziwych wartościach. Skromne lub bardziej luksusowe szczęście nie leży w sposobie, w jaki dekorujemy nasze domy, ale we wspaniałym duchu Bożego Narodzenia, który ogarnia nas w te wyjątkowe dni.

Donna i Ryan są bardzo szczęśliwi, ponieważ w tym roku cała rodzina zbierze się w domu podczas świąt Bożego Narodzenia. Podekscytowani poczynają ostatnie przygotowania do tego wspaniałego święta. Babcia Donny też tam będzie, lubią ją zaskakiwać, dekorując to miejsce świątecznymi dekoracjami, które kiedyś należały do niej.

Ale najpierw Donna będzie musiała znaleźć te dekoracje i na pewno będzie potrzebować naszej pomocy, ponieważ goście przyjdą wkrótce. Cieszmy się razem tą wspaniałą bajką bożonarodzeniową i zobaczmy, jak ta rodzina będzie obchodzić Boże Narodzenie. Może zdecydujemy się zrobić coś podobnego do nich, więc zobaczmy.

wtorek, 22.12.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X, czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay
Gracze online (3):
Polecamy: