reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 17.03.2018, 13:17
Punkty: 243 211
Wiek 42
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

środa, 07.03.2018r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dark Visions to klasyczna gra przygodowa z elementami logicznymi. Wcielasz się w postać Emmy Fischer, która bada zniknięcie wuja.

Zawiera ponad 50 unikalnych środowisk, interaktywnych zagadek, animowanych postaci i sekwencji scenariuszy.

piątek, 02.03.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest ukończyć wszystkie cztery etapy i znaleźć wszystkie małe małpki, co sprawi, że małpka będzie szczęśliwa.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dead Maze to gra 2D MMO osadzonĄ w zniszczonym współczesnym świecie, wypełnionym zombie. Poznawaj świat, zbieraj i odkrywaj jak najwięcej przedmiotów, aby przetrwać w nieprzyjaznym środowisku. Na bieżąco ulepszaj swój obóz i ekwipunek.

Aby przetrwać, musisz współpracować z innymi i eksplorować to, co pozostało ze świata po apokalipsie zombie, zadbać o swoje potrzeby, szukać surowców i wytworzyć tak dużo koniecznych do przeżycia zapasów, jak to tylko możliwe.

Współpracuj, ulepszaj swoje własne obozowisko, odbuduj cywilizację i ujawnij mroczną tajemnicę apokalipsy.

Wędruj przez świat, znajdź 500+ przedmiotów do użycia jako potencjalna broń (tak, nawet ten stary pluszowy miś się nada) i wspólnie planuj zasadzki na zainfekowanych. Nie daj się otoczyć przez żywe trupy!

środa, 28.02.2018r.

contrast skomentował
Treść komentarza: Troll Face zawsze na propsie
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na przygodę z trollowaniem, która przeniesie Cię do czasów, gdy namiętnie grało się w gry wideo. Trolluj śmiałe, bujające się jak małpy laski w obcisłych spodenkach, pal gumy z gokarta włoskiego hydraulika, spłataj psikusa miastom, w których rządzi kradzież, morderstwo i chaos, oraz wkurz ptaki bez żadnego powodu. Czy zdołasz rozwiązać zwariowane zagadki i wygrać obiad z kurczaka, czy trafisz do wariatkowa? Za wszystkie nieukończone poziomy dostaniesz po łapach. Czeka na Ciebie mnóstwo przebiegłych, wymagających i szalonych poziomów.

TROLLOWANIE NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY

Nadchodzi burza trolli i psikusów — przez tę niepojętą grę możesz rzucić monitorem o ścianę. Miej oczy szeroko otwarte i rozwal tych dowcipnisiów z gier wideo, zanim oni strollują Cię do szpiku kości!

Czy masz stalowe nerwy, aby wytrollować bohaterów gier z Twojego dzieciństwa w otchłań zapomnienia?

Jeśli masz ochotę na więcej trollowania, to kliknij tutaj: Gry z serii TrollFace

niedziela, 25.02.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Utknąłeś w magicznym lesie. Jedynym wyjściem są magiczne drzwi. Znajdź klucz, aby rozwiązać ten problem. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

czwartek, 22.02.2018r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rogue Buddies 2 to czterech najemników; Maximus (specjalista od ataków i granatów), Smoke (ciężka artyleria i wyrzutnia rakiet), Alpha Tech (tarcza i drony) i Duster (skaczący ninja z kataną) szukających złota i zemsty na złej do szpiku kości Spółce. Jest to platformowa strzelanka 2D, przypominająca klasyczne gry platformowe, takie jak Metroid, MegaMan i inne. W grze znajdziesz mnóstwo poziomów wypełnionych zagadkami i wrogami, których musisz pokonać.

Dołącz do Maximusa, uratuj swoją załogę i zabij wszystkich wrogów. Zbierz całe złoto, które pomoże ci ulepszyć broń, amunicję, a nawet twoją postać. Dokończ wszystkie osiągnięcia... jeśli potrafisz...
contrast dodał
Opis gry: Cel gry jest prosty - przejmij pod swoją kontrolę wszystkie bazy znajdujące się na planszy.
contrast dodał
Opis gry: Próbujesz zbadać dziwny opuszczony dom. Ale ktoś zamknął drzwi od zewnątrz! Czy możesz rozwiązać ten problem? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

wtorek, 20.02.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Twoim zadaniem jest dotrzeć do wyjścia na każdym z z poziomów.
Gracze online (2):
Polecamy: