reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 17.11.2018, 14:55
Punkty: 252 351
Wiek 42
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

sobota, 20.10.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Zgłosiłeś się na ochotnika być przedmiotem badania, by zarobić dodatkowe pieniądzę. Zamknęli cię w pokoju Super Sneaky. Pokój jest pełen zagadek i ukrytych przedmiotów. Rozejrzyj się i zobacz, co możesz znaleźć, aby pomóc Ci uciec!

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast skomentował
Treść komentarza: Pomysłowe
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra logiczna o samotnym wampirze, który ucieka przed słońcem. Musisz oddalać się od światła słonecznego, ponieważ światło zbliża się coraz bardziej. Możesz stać się nietoperzem, ponieważ jesteś wampirem, ale ostatecznie zależy ci tylko na dotarciu do najlepszego przyjaciela.

piątek, 19.10.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Pełna świetnych zagadek gra typu escape, w której twoim zadaniem, jest otworzyć 101 par drzwi. Poszukaj wskazówek i zbieraj przedmioty, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uciekniesz przez drzwi.

czwartek, 18.10.2018r.

contrast dodał
Opis gry: EKIPO GUMBALLA, DO BOJU! Tobias usiłuje zniszczyć Elmore, a powstrzymać go może jedynie EKIPA GUMBALLA! Graj jako Gumball i reszta Ekipy w pełnej akcji grze RPG i spróbuj pokonać Tobiasa, aby ocalić Elmore!
contrast dodał
Opis gry: Fantasy House to twoje ulubione miejsce. Twoja ulubiona część to podwórko. To miejsce, w którym zawsze przebywasz, gdy jesteś w domu fantasy. Tutaj możesz związać się ze zwierzętami. Poza tym możesz cieszyć się szeroką przestrzenią. W rzeczywistości przestrzeń jest dla ciebie zbyt szeroka, bo trudno ci uciec z podwórka.

Wygląda na to, że istnieje tak wiele ścieżek, które można podjąć. Istnieją również łamigłówki blokujące drogę. Zwierzęta mogą ci pomóc uciec z tego miejsca. Na szczęście istnieją wskazówki, które mogą pomóc ci rozwiązać te zagadki. W domu fantasy znajdują się również obiekty, które można podnieść i użyć drodze. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast dodał
Opis gry: Nie miałeś własnego psa. Ale pies twojego sąsiada stał się twoim najlepszym przyjacielem. Był czas, kiedy miałeś dodatkowe jedzenie i się z nim dzieliłeś. Za każdym razem, gdy cię widział, machał ogonem, jakby chciał cię powitać. Nauczyłeś go nawet kilku sztuczek. Pies siadał przed otrzymaniem jedzenia.

Dobrze się z nim bawiłeś, nawet jeśli odwiedzał cię przez kilka minut. Później jednak widziałeś, że przez całą noc przebywał poza domem. Wyglądało na to, że również cię pilnuje. To sprawiło, że jeszcze bardziej kochasz tego psa. Czasami rozmawiałeś z nim, a on wydawał się słuchać. Był tam zawsze, aż pewnego dnia zniknął. Zastanawiałeś się, czy twój sąsiad przyniósł go gdzieś indziej. Więc go zapytałeś, ale on także zastanawiał się , gdzie jest. Nie mogłeś siedzieć i czekać na jego powrót. Postanowiłeś go odnaleźć. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

niedziela, 14.10.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Jest to zabawna i bardzo trudna gra logiczna oparta o zasady fizyki, w której próbujesz pomóc pijakowi zestrzelić cele, mając na uwadze rykoszety.
contrast dodał
Opis gry: Biedny Czarny Wiatr ... Kiedyś był tak wolny jak wiatr. Mógł biec wszędzie, gdzie chciał. To był jego świat. Urodził się, by być dzikim koniem na wielkich równinach Ameryki. Ale wszystko się zmieniło, gdy złapali go pewni mężczyźni. Teraz spędza swoje dni na farmie, ciągnąc wózki. Ilekroć na niego patrzysz, widzisz, jak bardzo jest smutny i przygnębiony: jest tylko cieniem swego dawnego siebie...! Jak dumny i silny był ... Musi się zmienić! Podjąłeś decyzję: uwolnisz go...! To jest twoja złota szansa. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

czwartek, 11.10.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Załóżmy, że jesteś uwięziony w pociągu towarowym, który stacjonuje na torze w odosobnionym miejscu. Pracowałeś jako strażnik w tym pociągu, a maszynista uciekł, pozostawiając go w połowie swojej podróży. Pociąg jest pusty, z wyjątkiem kilku rzeczy, które wiózł. Jesteś w pierwszym przedziale i musisz dotrzeć do ostatniego przedziału, aby znaleźć wyjście. Nie można wyjść przez okna lub drzwi, ponieważ na zewnątrz jest woda.

Przechodź z jednego przedziału do drugiego, odblokowując drzwi, pokonując przeszkody i rozwiązując łamigłówki. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Baw się dobrze! P.S. Ta gra może zająć trochę czasu.
Gracze online (13):
Polecamy: