reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 15.12.2017, 12:18
Punkty: 236 156
Wiek 41
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

niedziela, 10.12.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Jesteś chłopem, który utknął w starej wiosce. Rozejrzyj się i spróbuj znaleźć klucz, abyś mógł odblokować bramę i opuścić to miejsce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

sobota, 09.12.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Broń kwatery głównej T.A.R.C.Z.Y. przed potworami gamma.
contrast dodał
Opis gry: Zanurz się w kanałach NYC, aby pomóc Żółwiom pokonać wrogów!
contrast dodał
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest odnaleźć skarb skrywany przez diabła, co sprawi, że małpka będzie szczęśliwa.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
contrast dodał
Opis gry: Kolejna część bijatyki ze znanymi postaciami z różnych anime. Gra została ulepszona lepszą grafiką oraz stawiającą coraz większe wyzwanie sztuczną inteligencją przeciwników. Doszły 4 dodatkowe postacie. Zmierz się z Luffy, Zoro, Sanji, Sangoku i wieloma innymi wojownikami, starając się zostać mistrzem. Powodzenia!

Kogo wybierzesz? Kto wygra?
contrast dodał
Opis gry: Jesteś znowu pijany i zamknięty w starej średniowiecznej gospodzie. Spróbuj znaleźć klucz i odblokuj drzwi, jeśli możesz! Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

niedziela, 03.12.2017r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta jakże świetna gra łączy w sobie rozgrywkę typu 3 w linii wraz z elementami obrony wieży, aby stworzyć intensywną i ekscytującą strategię. Historia zaczyna się od starego króla - chce zebrać klejnoty z pobliskich jaskiń i wysyła wojowników, aby je zdobyli. Ale klejnoty są strzeżone przez smoka! Ty kontrolujesz smoka i musisz bronić swojej góry skarbów!

W trakcie walki twoim zadaniem jest eliminować elementy na planszy obiekty w celu przeprowadzania kombinacji niszczących ataków. Wystarczy kliknąć na płytkę, aby ją wyeliminować i przeprowadzić atak. Spróbuj wyczyścić jak najwięcej płytek jednego typu znajdujących się obok siebie, aby zwiększyć obrażenia. Poczekaj na wrogów, aby pojawiły się w zasięgu ataku i spróbuj zadać jak największe obrażenia dla grup żołnierzy, zamiast dla pojedynczych celów. W miarę postępów siatka staje się większa i pojawia się więcej wrogów. Czy uda Ci się obronić swój skarb przed złym królem?

Cechy gry:
* Wspaniałe animacje
* Wiele opcji ataku
* Potrzebna jest dobra strategia, aby zapewnić zwycięstwo
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Fascynujące połączenie przygodówki z grą typu escape. Necromancer 2: The Crypt of the Pixels jest zabawną, upiorną i unikalną grą, w której kontrolujesz naszych trzech przyjaciół: Leo, Amy i Sam. Ci trzej przyjaciele są uwięzieni w pikselowej grze wideo, po tym jak wydawało się, żeudało im się pokonać Nekromantę - po ich triumfalnej walce zostali jednak rozdzieleni. Musisz pomóc im zjednoczyć się i pracować przez szereg poziomów gry wideo.

Podczas każdego poziomu musisz ukończyć szereg wyzwań, unikać przerażających potworów i uważać na różne przeszkody, które będą utrudniać twój postęp. Rozgrywka jest fajna, grafika jest fajna i pikselowana, a fabuła również wciągająca. Czy możesz ponownie połączyć swoich przyjaciół i ponownie pokonać złego Nekromantę?

sobota, 02.12.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Chroniąc się przed katastrofą lotniczą nasz bohater zdążył wyskoczyć z samolotu i wylądował na nieznanej wyspie. Pomóż mu przeszukać całą wyspę, zbierz niezbędne przedmioty i użyj ich wszędzie tam, gdzie potrzebujesz, by pomóc mu się stąd wydostać i wrócić do domu.

Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
contrast dodał
Opis gry: Ta produkcja została zainspirowana słynną serią gier Stickman Odo. Podobnie jak jego duchowi rodzice, ta gra jest zgodna z prostym założeniem - gracz pomaga stickmanowi poruszać się po poziomach, znajdując klikalne miejsca, do których może iść.

- Kliknij obszar, w który chcesz przenieść stickmana.
- Celem gry jest przejście przez każdy poziom do wyjścia.
- Staraj się myśleć nieszablonowo.

Wspomniana wyżej seria gier znajduje się tutaj: Stickman Odo
Gracze online (6):
Polecamy: