reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 20.01.2018, 16:39
Punkty: 238 772
Wiek 42
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

Dzisiaj, 20.01.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Były sobie śliczne, małe, niemowlęce świnki, bawiące się szczęśliwie z mamą. Niegrzeczny chłopiec rozdzielił je i zrujnował ich szczęście. Są strasznie smutne i muszą się ze sobą spotkać. Twoim zadaniem będzie im to umożliwić. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj starożytne zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

Wczoraj, 19.01.2018r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Cześć wszystkim!
Ciężko pracowaliśmy tutaj w Joysteak Studios, aby w końcu przedstawić wam zupełnie nową wersję Songbird Symphony!

Postanowiliśmy nieco odciągnąć uwagę od platformówek i łamigłówek rytmicznych, aby pokazać więcej świata, który stworzyliśmy i zachęcić do interakcji w środowisku oraz większej jego eksploracji, a także umożliwić łatwiejszy dostęp do głównego dania w grze - utworów muzycznych!

I tak, jest więcej piosenek (i ptaków!), Więc bawcie się dobrze!

Songbird Symphony to dwuwymiarowa muzyczna gra przygodowa przedstawiająca historię młodego ptaka o imieniu Birb, który opuszcza bezpieczne gniazdo, by stawić czoła światu zewnętrznemu i odkryć swoją prawdziwą tożsamość. Po drodze spotyka innych pierzastych mieszkańców i uczy się języka lasu, ostatecznie odsłaniając swoje przeznaczenie.

To jest grywalny prototyp gry.
Pełna gra jest obecnie w fazie rozwoju.


czwartek, 18.01.2018r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Połącz niebieskie kwadraty ze swoimi celami w grze Rhomb. Znajdź prawidłową kolejność wysyłania każdego bloku w bazie bez wzajemnej kolizji. Romb będzie wymagał logiki i refleksji, aby ukończyć każdy z wielu poziomów.

środa, 17.01.2018r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Opanuj w mistrzowski sposób sztukę trampoliny, wykonując spektakularne akrobacje w grze Flip Master. Wykonuj Frontflipy, Backflipy, Layouty, opiekuj się swoim zawodnikiem, by spadał na nogi, aby potwierdzić każdy wyczyn i zdobyć punkty. Po każdej sesji będziesz zarabiać pieniądze, aby wyszkolić swojego mistrza i zwiększyć jego zdolności fizyczne, koordynację i równowagę. Będzie również możliwe regularne uruchamianie szczęśliwego koła, które będzie oferować nowe akrobacje, inne postacie lub etapy.
contrast dodał
Opis gry: Anime Battle powraca już z tą wersją 3.4, dodając nie mniej niż 7 nowych postaci, nową mapę i nowy tryb "Heroic Challenge", w którym zmierzysz się z nowymi bossami. Graj jako Itachi Uchiha, starszy brat Sasuke w mandze Naruto, stylowy Cavendish (One Piece) lub przerażający Charizard (Pokemon). Ta gra walki typu crossover zawiera teraz 32 grywalne postacie oraz wiele poprawek. Zmierz się z wieloma słynnymi wojownikami, starając się zostać mistrzem. Powodzenia!

Kogo wybierzesz? Kto wygra?
contrast dodał
Opis gry: Phantomation ma na celu nauczyć graczy używania narzędzi do animacji w programie animacji Play Sketch. Play Sketch to narzędzie do animacji, które pozwala użytkownikowi tworzyć szybkie, proste animacje. Wprowadzono także nową funkcję animacji nazywaną czasem rzeczywistym, która pozwala użytkownikowi demonstracyjnie nagrywać animacje bez konieczności ręcznego ustawiania klatek kluczowych. Na szesnastu poziomach gry nauczysz się różnych technik animacji, takich jak kluczowe kadrowanie i animacja w czasie rzeczywistym, w celu posiadania przedmiotów. Na głównych poziomach zależy wyłącznie od gracza, czy animuje on klatki kluczowe czy techniki animacji w czasie rzeczywistym w oparciu o ich preferencje. Badania z tej gry odpowiedzą, czy te nowe techniki animacji uczynią animację łatwiej dostępną i łatwiejszą do nauczenia.

wtorek, 16.01.2018r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click, w której Adam musi się zmierzyć z kotami, zmienionymi w zombie.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji. Jak zawsze, należy zwrócić uwagę na szczegóły, nie chcesz przegapić niczego, co może ci pomóc.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria gier Adam and Eve

poniedziałek, 15.01.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Fuga to gra eksploracyjna typu "wskaż i kliknij", w której graczom przydzielane są postacie. Następnie gracz może odkrywać świat fantasy strzeżony przez Dziewicę. Jest to świat, w którym gracz może podejmować działania tylko za pomocą kart tarota obdarowanych przez Dziewicę. Rezultaty ich działań są często nieoczekiwane i zabawne.
contrast dodał
Opis gry: Czas na nową misję archeologiczną! Rozwiąż kilka trudnych starożytnych zagadek i znajdź wyjście z tej piramidy. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj starożytne zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

sobota, 13.01.2018r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż tym trzem małym stworom uciec z ich stanu bycia kawałkiem ziemi.
Gracze online (18):
Polecamy: