reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 23.10.2017, 23:43
Punkty: 231 082
Wiek 41
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

Wczoraj, 23.10.2017r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Imperium opanowało galaktykę. Sojusz musi przywrócić równowagę Mocy, aby je pokonać. C-3PO chętnie by pomógł, ale droid nie może korzystać z Mocy. To Ty musisz ją opanować, by stworzyć model Galaktyki. Dopiero wtedy Sojusz będzie mógł opracować plan obrony. Wkrocz do akcji! Odwiedzaj planety. Pokonuj przeciwników. Znajdź ukryte klocki i złóż je! Dostarcz swoje znaleziska do C-3PO, zanim Imperium znów zaatakuje!
contrast dodał
Opis gry: Twoim zadaniem jest dokonać ucieczki z więzienia.
contrast dodał
Opis gry: W tej grze wystarczy klikać, klikać i klikać! Klikaj i rozwiń swoje imperium, aby zarobić XP i pieniądze, uaktualnić statystyki i zarobić jeszcze więcej XP i pieniędzy.

piątek, 20.10.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Zostań najbardziej skutecznym snajperem. Uaktualnij swoją broń i poluj na swoich wrogów w ponad 200 misjach!
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pearl’s Peril to przygotowana z niezwykłą dbałością o szczegóły graficzne gra polegająca na odnajdywaniu ukrytych obiektów. Przeniesie cię ona do czasów intryg i romansów, w których miła aparycja maskuje chciwość, a zdrada niszczy więzy rodzinne. Zdobądź przyjaciół, zakochaj się i szukaj wskazówek w setkach różnych miejsc na całym świecie.

Jedna rada: nie ufaj nikomu.

Lata 20-te ubiegłego wieku. Pearl Wallace to spadkobierczyni rodowej fortuny, która prowadzi ekscytujące życie i jest bywalczynią nowojorskich salonów... do czasu, gdy za sprawą nieoczekiwanego samobójstwa swojego ojca wkracza do świata intryg i tajemnic. Pomimo przytłaczających dowodów Pearl w głębi serca jest przekonana, że ojciec nie mógł popełnić samobójstwa. Postanawia za wszelką cenę dowiedzieć się prawdy o wydarzeniach, które doprowadziły do jego śmierci, i znaleźć odpowiedzialnych za to złoczyńców. Pieniądze, niebezpieczeństwa, a nawet śmierć nie przeszkodzą Pearl w oczyszczeniu imienia Samuela Wallace’a.

Będąca doskonałym pilotem i mająca talenty detektywistyczne Pearl rzuca się bez namysłu w wir przygód, które zabiorą ją w różne zakątki świata, od piasków Afryki aż po szczyt wieży Eiffla.

Dołącz do naszej bohaterki odkrywającej historię podstępu i zdrady, w którą zamieszana jest każda z bliskich jej osób. Bądź u jej boku, gdy wyruszy na poszukiwanie ukrytej, wewnętrznej siły. W trakcie waszej podróży zbieraj środki potrzebne do przywrócenia wyspie Artemis jej dawnej chwały. Na swojej drodze spotkacie lojalnych przyjaciół oraz zawziętych przeciwników, którzy poddadzą was wielkiej próbie.
contrast dodał
Opis gry: Norton jest bardzo interesującym miejscem, przede wszystkim jego stara część, która jest całkowicie średniowieczna. W tym miejscu wydaje się, że czas się zatrzymał, ponieważ wszystko jest tak, jak było wiele lat wcześniej. Stara część miasta Norton była w rzeczywistości miejscem, które zgromadziło wielu rycerzy w średniowieczu. Mieszkali tam, ale coś się stało i nagle wszyscy musieli opuścić to miejsce. Teraz miasto spoczywa w niewiarygodnej ciszy, ponieważ nadal czekana na rycerzy dziwne przeznaczenie.

Gordon jest typem faceta, który zawsze jest w nastroju do wielkiej przygody, zawsze w nastroju do odkrywania czegoś nowego i interesującego. Tym razem postanawia odwiedzić dokładnie tę starą część Norton i poszukać więcej informacji o losie rycerzy, którzy tam mieszkali. Chce dowiedzieć się, dlaczego opuścili to miejsce wiele lat temu i nigdy nie wrócili. W starych zamkach można było znaleźć wiele ciekawych zakamarków do zwiedzania, które mogą pomóc w rozwiązaniu wielkiej tajemnicy o tym mieście, więc Gordon jest gotów wyruszyć tam w poszukiwaniu odpowiedzi.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż mu w poszukiwaniach.

contrast dodał
Opis gry: W tej grze dowiesz się, że jesteś uwięziony w szkole średniej, która została opuszczona kilka lat temu. Czy uda Ci się z niej wydostać? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
contrast dodał
Opis gry: Niedźwiedzie są miłymi, serdecznymi zwierzętami, które żyją swoim życiem w milczeniu, aż do momentu sprowokowania. Lubią jeść miodu, ponieważ to ich ulubiona potrawa. Jeden z takich niedźwiadków odczuwa ogromne pragnienie miodu. W końcu okazało się, że w jaskini znajduje się duży plaster tego przysmaku. Pomóż niedźwiedziowi dotrzeć do jego ulubionej potrawy. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
contrast dodał
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Kochasz gry typu escape the room?

Dołącz do zespołu Mike'a (który zawiera tylko ciebie i Mike'a) w kolejnej wizycie w pokoju ucieczki Escape. W tym szczególnym pokoju ewakuacyjnym musisz znaleźć skarb niesławnego pirata Morgana. Czy masz to, czego potrzeba aby ukończyć te zadanie? W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

środa, 18.10.2017r.

contrast dodał
Opis gry: Fani escape'ów macie dzisiaj nie lada gratkę, o to przed Wami kolejna odsłona niesamowitej serii Forgotten Hill.

Czy pamiętasz Berry? Kto jest Berry? CZas przypomnieć soebie o przyjaźni z mieszkańcami Forgotten Hill.
Gracze online (6):
Polecamy: