reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 20.07.2018, 12:51
Punkty: 247 711
Wiek 42
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

czwartek, 19.07.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Utknąłeś na swoim własnym podwórku. Czy potrafisz wymyślić, jak rozwiązać tę nieprzyjemną sytuację i otworzyć bramę ogrodową? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast dodał
Opis gry: Współpracuj obiema dłońmi tak, aby się wydostać z szeregu labiryntów.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W tej grze wcielasz się w rolę Legata: dowódcy rzymskiego legionu podczas wojen galijskich w I wieku p.n.e. Postępuj zgodnie z rozkazem Juliusza Cezara i poprowadź swój legion, aby osiągnąć swoje cele i podbić całą Galię, a nawet Wielką Brytanię. Weź udział w najazdach, oblężeniach, potyczkach, lądowaniach i bitwach na dużą skalę. Wszystko na chwałę Rzymu!

Cechy gry:
- Campaign Mode (Tryb kampanii): ponad 10 misji, pomoc Cezarowi w podboju Galii. W zależności od wyniku każdej misji otrzymasz kilka monet, które możesz wykorzystać w kolejnych misjach, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikami.
- Custom Battle Mode (Niestandardowy tryb bitwy): wybierz mapę gry, ustaw swoją własną armię i swojego wroga, umieść jednostki tam, gdzie chcesz i pozwól rozpocząć bitwę!
- 15 typów jednostek, z których każda ma własne unikalne animacje.
- Ponad 20 rodzajów terenu i budynków.

sobota, 07.07.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Odpal silnik! Ronaldo zaprosił najlepszych kierowców z Beach City do wystartowania w wyścigach na torach z przeszkodami. Pędź zboczem góry jako Stevonnie, Greg Universe, Buck Dewey lub inna z Twoich ulubionych postaci z serialu Steven Universe. Zbieraj gwiazdki, omijaj przeszkody i ukończ wyścig z najlepszym czasem. Do startu, gotowi, START!
contrast dodał
Opis gry: Vilgax wyzwał Bena na pojedynek w karnych. Czy Ben i jego obcy z udoskonalonego Omnitrixa zostaną mistrzami?

środa, 04.07.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest ukończyć wszystkie cztery etapy i znaleźć wszystkie małe małpki, co sprawi, że małpka będzie szczęśliwa.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

niedziela, 01.07.2018r.

contrast dodał
Opis gry: Wyobraź sobie, że jesteś sam w kolorowym ogrodzie. Rozwiąż zagadki niezbędne do otwarcia bramy. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
contrast dodał
Opis gry: Wódz został otruty, a Marcus musi zdecydować, jak (i czy w ogóle) ocali jego klan. Istnieją cztery scenariusze z różnymi zagadkami i historią prowadzącą do różnych zakończeń, w zależności od tego, dla kogo Marcus zdecyduje się pracować na początku.
contrast dodał
Miniaturka gry: FL!P FL!P
(6)
Opis gry: Twoim zadaniem jest dotrzeć do mety na każdym z poziomów.

czwartek, 28.06.2018r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point & click. Jeśli pomożesz temu staremu szamanowi znaleźć jego pięciu asystentów, będzie miał o tobie rewelacyjne zdanie! Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (3):
Polecamy: