reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 22.02.2019, 13:57
Punkty: 258 109
Wiek 43
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

Dzisiaj, 22.02.2019r.

contrast dodał
Opis gry: Niegrzeczny chłopak złapał w lesie kreta i zamknął go w klatce. Czy potrafisz wymyślić, jak rozwiązać ten problem i go uwolnić? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

niedziela, 17.02.2019r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wejdź do magicznego lasu i zdobądź jak najwięcej punktów w ciągu 60 sekund! Twoim celem w tej szybkiej strzelance bąbelkowej jest dopasowanie 3 lub więcej bąbelków tego samego koloru, aby je pop. Graj mądrze i odbijaj bąbelki od ścian, aby dotrzeć do baniek o znaczeniu strategicznym - upuszczenie wielkich klastrów może dać ci ogromną premię! Użyj potężnych boosterów, aby zdobyć jeszcze więcej punktów i spróbować osiągnąć jak najlepszy wynik!

piątek, 15.02.2019r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozkoszuj się słodyczami i uzależnij się od słodkiego Bubble Shootera - bez kalorii!

Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gdzieś w ciemnych labiryntach pod świątynią Tithonus zagubiona nimfa szuka drogi powrotnej do świata światła dziennego. Jednak ta podróż nie będzie łatwa. Nikt nie może być pewien, że wybrana ścieżka jest właściwa w tym przeklętym miejscu.

Musisz zdobyć złotą monetę na każdym poziomie tej bardzo fajnej gry platformowej. Jesteś gotowy?

Nimfiad to platformówka-łamigłówka z unikalnym zwrotem akcji - każdy ruch kamery przesuwa świat.
contrast dodał
Opis gry: Jakiś młody bibliotekarz jest uwięziony w windzie wewnątrz biblioteki. Znajdź to, czego potrzebujesz, aby otworzyć tę windę. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

poniedziałek, 11.02.2019r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dynamons World to wyjątkowa gra fabularna. Trenuj i wygrywaj epickie bitwy za pomocą potężnych umiejętności. Rekrutuj najpotężniejsze stworzenia, by atakować wrogów i ewoluować, aż staniesz się najsilniejszy.

Cechy gry:
* Przechwytywanie i ewolucja dziesiątek unikalnych istot.
* Wzmacnianie swoich umiejętności Dynamon.
* Możliwość opracowania planu strategicznego wygrania najtrudniejszych bitew.
* bardzo fajne grafiki, piękne animacje i wciągający gameplay!
contrast skomentował
Treść komentarza: Gra we flash'u nie działała od dawna, ale wyszła wersja w html5, więc podmieniłem i daję na główna w ramach przypomnienia miłej zabawy

niedziela, 10.02.2019r.

contrast dodał
Opis gry: Przedstawiamy tutaj koktajl z esencją zarówno zagadek, jak i sztuczek ucieczki. W zabawie pomogą Ci odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

czwartek, 07.02.2019r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz stań się Płonącym Chłopakiem lub Wodną Dziewczyną. Woda i ogień - przeciwieństwa, które muszą ze sobą współpracować. Ciekawa platformówka na dwie ręce lub dwie osoby.

Poznaj Świątynie Żywiołów, rozwiąż wiele zagadek, zbierz wszystkie diamenty i pokonaj czas. Jest to zupełnie nowa gra z mnóstwem nowych elementów. Podróżuj do wszystkich świątyń serii Fireboy & Watergirl.

Wejdź do nowej Świątyni Ognia, Świątyni Leśnej, Świątyni Lodowej, Świątyni Światła, Świątyni Wiatru i Świątyni Kryształów.

wtorek, 05.02.2019r.

contrast skomentował
Treść komentarza: komu udało się przejść?
Gracze online (19):
Polecamy: