reklama
Giercownia - Gry Online

Castle of the Black Cult

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 162
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,62
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Chyba czas na jakąś tajemnicę na dzisiaj? Wniknij osobiście głęboko w historię opowieści umieszczonej gdzieś w odległej epoce. Gdzieś, gdzie żyli różni ludzie, ubierali się inaczej, jedli inaczej, stawiali się w innych warunkach i czasie. Wyobraź sobie, że możesz podróżować w czasie, ubierać się jak jakiś książę / księżniczka, być bohaterem lub być prostym chłopem.

Kiedy jesteśmy małymi dziećmi, uwielbiamy oglądać bajki i filmy pełne interesujących opowieści o pozytywnych ludziach, stworzeniach, bohaterach. Zawsze występują tam źli faceci, którzy muszą zostać pokonani, więc historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. Nie tylko dzieci są zainteresowane fantazją, jesteśmy pewni, że jesteś jednym z tych, ciesząc się nowymi opowieściami, które dziś filmowcy robią doskonale.

Kiedy jesteśmy małymi dziećmi, uwielbiamy oglądać bajki i filmy pełne interesujących opowieści o pozytywnych ludziach, stworzeniach, bohaterach. Ale zawsze są źli faceci, którzy muszą zostać pokonani, więc historia będzie miała szczęśliwe zakończenie. I nie tylko dzieci są zainteresowane fantazją, jesteśmy pewni, że jesteś jednym z nich, ciesząc się nowymi sklepami, które dziś filmowcy robią doskonale.

Przywódca pewnego kultu, władca Magor, jest osobą, która przynosi wiele trudności bohaterom dzisiejszej gry. Trzej rycerze, dzieci starego rycerza Baltasa, szukają świętych przedmiotów, skradzionych przez zły kult bestii. Muszą zbadać zamek należący do przywódcy sekty, lorda Magora. Postaw się w kostiumie rycerza, bądź odważny i pomóż tym dobrym rycerzom osiągnąć swoją misję.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.198.246.*

Komentarze (0)

Gracze online (6):
Polecamy: