reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: richatek

Login: richatek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.11.2011r.
Ost. logowanie: 22.10.2017, 22:46
Punkty: 6 035
Wiek 45
Status offline
Opis

poniedziałek, 02.10.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Praca na policji to raczej trudne zadanie. Wystarczy sobie wyobrazić, jak wiele dziwnych telefonów otrzymują policjanci, informujących ich o jeszcze bardziej dziwnych wydarzeniach. Czasami może to być wypadek, ale wiele razy dotyczy to prawdziwych zbrodni, prawdziwych aktów przestępczych, zaplanowanych i wykonanych przez naprawdę niebezpiecznych ludzi.

Norma jest policjantką i podczas swojej kariery widziała na prawdę dużo! Tej nocy też pracuje nad bardzo dziwną sprawą. W tym przypadku wydaje się, że wszystko jest jasne, ale wiele razy rzeczy jest takimi, jak się wydaje... Mianowicie, miał miejsce wypadek w domu pana Pawła. Jego żona została pilnie przewieziona do szpitala, ponieważ spadła z balkonu na drugim piętrze. To mogło przebiegać jako zwykły wypadek, ale ktoś zadzwonił na policję policji niedługo później. To był pewien świadek, który stwierdził, że widział, Jak pan Paweł i jego żona toczą okrutną walkę. Zdaniem świadka, ta walka była powodem straszliwego wypadku. Dlaczego ktoś miałby kłamać o w tej sytuacji? Czy mówi prawdę, czy czy nie lubi pana Pawła i chce go po prostu obciążyć?

Norma znajduje się w miejscu zbrodni, szukając pewnych dowodów, które pomogą jej ujawnić prawdę. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej rozwiązać tę sprawę. Powodzenia!

niedziela, 01.10.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Łącz ze sobą grupy jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.

sobota, 30.09.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wystrzel wiewiórkę na jak najdalszą odległość. Zarobione pieniądze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.
richatek zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Imprezowa gra planszowa z bohaterami znanymi z kreskówek. Rzucaj kostkami, zbierz jak najwięcej monet i wygraj grę.

piątek, 29.09.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra na spostrzegawczość. Trzeba znajdować ukryte na obrazkach przedmioty. Gra oprawiona jest klimatyczną grafiką oraz muzyką.
richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Stare plemiona i ludzie w różnych kulturach wierzą w siły wyższe, w różne nienaturalne niezrozumiałe rzeczy. Gdy edukacja była na bardzo niskim poziomie lub nawet nie istniała, ludzie potrzebowali jakiejś mocy, aby wyjaśnić, jak rzeczy rzeczywiście funkcjonują. Nikt nie wie, czy kiedykolwiek były naukowe wyjaśnienia dotyczące ich działania i wierzeń, ale pokolenia ludzi tak po prostu żyły, pełne rytuałów i wierzeń, a zwłaszcza bałwochwalstwa bogów i sił. Przejdź przez kilka starych opowieści o takich miejscach prowadzonych przez czarowników i czarodziejów.

Udaj się do małej wioski Hildale, która zgodnie z legendą, była wsią czarodziejów. Poszukiwacze przygód i awanturnicy wierzą, że w pobliżu tej wioski jest miejsce pełne supernaturalnej potęgi. I właśnie to miejsce dawało władzę mieszkańcom, którzy mogliby łatwo uzyskać nadprzyrodzone moce. Ludzie mieli siłę i moc życia wiecznego. To nie jest tak doskonała sytuacja, nawet w filmach i literaturze science fiction. Czy mógłbyś wyobrazić sobie możliwość życia wiecznego, bez względu na wszystko? Czy to brzmi dość nudnie?

Twoim celem w naszej grze jest znalezienie tego tajnego miejsca. I sprawdzenie, czy legenda jest prawdziwa czy fałszywa. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.


środa, 20.09.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jeśli chodzi o największych profesjonalistów z każdej dziedziny, z jednej strony są tacy, którzy rozpowszechniają swoją wiedzę i mówią wszystkim o tym, co wiedzą. Z drugiej strony są ci, którzy decydują się zachować swoją wiedzę dla siebie, doceniając swój czas spędzony na nauce i odkrywaniu rzeczy, więc wierzą, że nie powinni dawać "skarbu wiedzy" innym.

Marilyn to młoda czarodziejka, która ma wielkie supermoce. Jest zafascynowana dziełami słynnego szkockiego magika, znanego jako "Wielki Czarodziej". Wielki Czarodziej rzeczywiście miał największą władzę nad mocą na świecie, a jego wiedza i umiejętności zostały dobrze ukryte w księdze, którą to została ukryta tak dobrze, że nikt nie zdołał jej znaleźć do tej pory.

Marilyn jest gotowa zrobić wszystko, co w jej mocy i znaleźć wszystkie wszystkie tajemnice zawarte w księdze i liczy, ze pomożesz jej ją odnaleźć. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.

sobota, 09.09.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ta ciekawa gra przywróci nam pewien czas, który minął wiele lat temu. Bardziej konkretnie działanie gry rozgrywają się w okresie II wojny światowej, w jednym z najbardziej znanych wówczas pociągów tzw. Pociągu Północy. Może zastanawiasz się, co mogłó uczynić pociąg słynnym ?! W tych pociągach bardzo często podróżowali niemieckich oficerowie, a to w tym czasie było bardzo...

Nancy Grace jest głównym bohaterem naszej gry, jest prywatnym detektywem, potrafi być otwarta i szczera. Tak naprawdę nie jest prywatnym detektywem, ale szpiegiem, który działa dla amerykańskiego rządu. Znajduje się na tajnej misji w pociągu. Jej zadaniem jest przenikanie między niemieckimi oficerami i kradzież ważnych dokumentów od nich. Dokumenty te mogłyby być wykorzystane do powstrzymania postępów niemieckiej armii.

Niezależnie od tego, czy wierzysz w szpigowskie historie, czy nie, ta gra będzie bardzo interesująca. Stawia nas w bardzo interesującym otoczeniu i opowiada nam bardzo niezwykłą historię. Pomóżmy Nancy zakończyć misję i pomóc jej w jak najszybszym dotarciu do wymaganych dokumentów. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
środa, 06.09.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Fajnie byłoby czasem móc pochować wspomnienia. Niestety często odciskują one na człowieku swoje piętno.

Sheila jest na przykład bardzo wrażliwą dziewczyną. W 1990 roku, kiedy miała 10 lat, została porwana i przetrzymywana w nieznanym jej miejscu przez prawie miesiąc. Była tam sam na sam z oprawcą i po tym czasie porywacz zostawił ją nagle. Została uwolniona w niewyjaśnionych okolicznościach. Sheila udało się wrócić do rodziców, ale policja nigdy nie znalazła porywacza...

Policja długo prowadziła śledztwo w tej sprawie, ale nie zdołali złapać kidnapera i sprawa została zamknięta. Prawdopodobnie było to związane z faktem, że Sheila nie widziała twarzy porywacza, więc nie mogła rozpoznać człowieka odpowiedzialnego za przestępstwo. Sheila nie mogła zaakceptować faktu, że nigdy nie dowie się kto był odpowiedzialny za jej porwanie...

Wiele lat po porwaniu, Sheila dużo myślała o tym, co wydarzyło się w jej życiu. Po pewnym czasie wróci do miejsca, w którym ma miejsce cały wypadek, a ona zaczyna badać całą przestrzeń, mając nadzieję, że znajdzie pewne dowody, które mogą pomóc jej poznać tożsamość porywacza. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż Sheili rozwiązać zagadkę jej porwania, aby wreszcie się mogła uspokoić i żyć bez obaw.


wtorek, 05.09.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gloria i Kelvin pracują w jednym z najbardziej luksusowych ośrodków na Hawajach. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna i można powiedzieć, że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Inną ciekawą rzeczą jest to, że ten ośrodek jest rzeczywiście bardzo znany z oferty all inclusive. Biorąc tę ​​ofertę, turyści którzy za to zapłacili, mogą korzystać ze wszystkich usług oferowanych przez ośrodek, co oznacza rejsy, restauracje, masaże, leżaki na plaży ... To oznaczałoby, że ludzie ci mają doskonale zorganizowane wakacje.

Z drugiej strony oznacza to, że sezon wakacyjny jest bardzo pracowity dla osób, które tam pracują. Tyle osób, tyle rzeczy, które trzeba zrobić! Dlatego Gloria i Kelvin chcą posłużyć się Twoją pomocą, aby służyć wszystkim gościom. Będziesz pełnił rolę asystenta w tej grze, więc dbaj o wszystko, aby było w porządku, aby ośrodek mógł utrzymać swą słynną reputację. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Gracze online (37):
Polecamy: