reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: richatek

Login: richatek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.11.2011r.
Ost. logowanie: 22.01.2018, 10:26
Punkty: 6 111
Wiek 45
Status offline
Opis

niedziela, 14.01.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Duży dom to duży problem. Masz 50 kliknięć na to, by go uporządkować. Ułatwieniem jest fakt, ze za każdą ukończoną kategorię (są wymienione u dołu ekranu gry) otrzymujesz +25 kliknięć, a za każdy znaleziony diament +3 kliknięcia. Czy, któremuś z giercowników uda się podołać wyzwaniu?
Powodzenia.
W ramach rywalizacji wyniki w raz z poziomem trudności prosimy podawać w komentarzach.
richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Oto historia o Robin Hood'zie, której nie znacie. Znajdź i wskaż szczegóły różniące przedstawione obrazki, by delektować się tą piękną, graficzną opowieścią o bohaterze lasów Sherwood.
Sterowanie za pomocą myszki.
richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna część niesamowitej serii pt. "Crime Reports" (Kryminalne Raporty), jak zwykle pełna emocji i tajemnicy, więc jesteśmy pewni, że ucieszy was bardzo. Tym razem będzie to historia Joe, a właściwie jego warsztatu mechanicznego.

Joe zna się doskonale na swojej robocie, ale to co się ostatnio wydarzyło zaskoczyło nawet jego. Mianowicie doszło do wypadku w jego warsztacie, a dokładniej jeden z jego pracowników został znaleziony martwy. Twoim zadaniem detektywie będzie znaleźć odpowiedź na pytanie: jak to się stało? Cały zespół jest na miejscu zbrodni. Bardzo ważne jest, aby zebrać wszystkie dowody i dowiedzieć się, czy istnieje jakiś ślad, który może doprowadzić do czegoś, co pomoże Ci odkryć jaka była kolejność i przyczyna zdarzeń.

Bardzo szybko okazuje się, że szanse, aby był to zwykły wypadek są bardzo nikłe. Fakt, ze wszyscy pracownicy są na miejscu zbrodni, a wśród nich być może potencjalny winowajca, sprawia, że czujesz się bardzo zdenerwowany(-a). Technicy od kryminalistyki podejrzewają, ze może chodzić o przypadek zatrucia, ale nie sugeruj się tym i zbadaj sprawę bardzo dokładnie... Wciel się w rolę detektywa i zostań bohaterem tej niesamowitej gry w ukryte obiekty. Powodzenia!
richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Lori i Earl są detektywami w nowojorskiej policji. Ich obowiązkiem jest dbanie o spokój i porządek w Chinatown. Chodzi o chińską dzielnicę, gdzie dominującą populacją sąchińczycy lub przynajmniej azjatycki. To miejsce znane jest z etnicznych restauracji, chińskich centrów handlowych i stylu architektonicznego, który reprezentuje ten z Chin. Ci ludzie również obchodzą chińskie coroczne wydarzenia, takie jak Chiński Nowy Rok, Festiwal Mid-Autumn i tak dalej. Wszystkie te cechy czynią to miejsce raczej atrakcyjnym dla turystów i tubylców.

Chinatown uważane jest za stosunkowo bezpieczne miejsce. Nie jest oczywiście całkowicie bezpieczne, jak każde inne miejsce na ziemi, ale generalnie do tej pory było OK. Jednak kilka dni temu niejaka Janice zniknęła dokładnie w Chinatown. Janice jest koleżanką Lori i Earla, którą znają z pracy, zniknęła ona dokładnie przed dwoma dniami. Lori i Earl wraz ze swoim zespołem rozpoczynają poszukiwania już w tym momencie. Nie lubią marnować czasu, ponieważ zniknięcie, a może porwanie jest czymś naprawdę poważnym. A porwanie oficera policji może oznaczać jeszcze więcej.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji. Może to będzie trudne zadanie, ale masz szansę pracować z najlepszymi nowojorskimi detektywami, co oznacza, że będzie to również bardzo ekscytujące.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ocean jest pełen ryb i innych morskich stworzeń! W tej klasycznej grze przygodowej Match3 czeka na ciebie 60 trudnych poziomów z różnymi celami! Dopasuj co najmniej 3 ryby tego samego koloru, aby usunąć je z pola. Twórz kombinacje 4 lub więcej ryb, aby tworzyć potężne płytki, które eksplodują obszary na planszy. Spróbuj wyczyścić wszystkie poziomy z 3 gwiazdkami i zdobyć jak najwięcej punktów!

środa, 10.01.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wiemy, że większość z was nie była świadkami sytuacji, które obejmują duchy. Z drugiej strony jesteśmy prawie pewni, że nikt z was nie widział również lalki, która staje się żywa i przeszkadza ludziom w okolicy, ale to się dzieje na wyspie gdzie mieszka Vivian.

Mianowicie, ludzie, którzy tam mieszkają, wszędzie zostawiają lalki. Wykonują ten konkretny gest z zamiarem osiedlenia się duchów zmarłych obywateli, którzy kiedyś żyli na tej wyspie. Na wyspie słychać przerażające głosy, a lalki ożywają! Cóż, to jest coś naprawdę niezwykłego i nie możemy zgadnąć, jak ciężko jest mieszkańcom.

Pomiędzy tymi żywymi lalkami są dwie, które są dobre i lubią pomagać Vivian. Zaofiarowały się jej, chcąc wspólnie ocalić wyspę. To prawdopodobnie będzie to jedna z twoich najdziwniejszych przygód, ale zawsze jest przyjemnie i motywująco, aby zobaczyć i doświadczyć czegoś nowego, zwłaszcza czegoś tak wyjątkowego jak ta sytuacja. Po prostu bądź spokojny i podążaj za okolicznościami, a jesteśmy pewni, że nie ma się czym martwić. Pomóżmy Vivian uratować wyspę przed strasznymi duchami i utrzymać żywych obywateli tam, gdzie ich miejsce - w ich domach.


poniedziałek, 08.01.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Prawdopodobnie słyszeliście o słynnej powieści gotyckiej o dziwnym przypadku dr. Jekylla i pana Hyde napisanego przez szkockiego pisarza Roberta Louisa Stevensona. Nawet jeśli nie, postać dr. Jekylla z pewnością stała się synonimem wewnętrznej walki dobra ze złem. A dokładniej, stała się synonimem osoby, która różni się bardzo pod względem moralnym, od jednej sytuacji do drugiej. Walka w tym bogatym 50-letnim mężczyźnie o wielkim statusie jest tak wielka, że prowadzi do walki pomiędzy jego podwójnymi osobowościami Jekylla i Edwarda Hyde'a i ta walka jest dość poważna.

Poniższa gra jest inspirowana tą słynną historią i opiera się na podstawowej linii opowieści. Dr Jekyll całe życie walczył ze swoją złowrogą stroną, która w końcu przeważyła w charakterze pana Hyde'a. Aby powrócić do dobrej osobowości doktora Jekylla, ten człowiek potrzebuje pomocy od swoich najbliższych współpracowników, ponieważ po prostu nie może sam zapanować nad sytuacją.

Najbliższymi współpracownikami dr. Jekylla są jego asystent Miley i Dr.Hastie. Oni, wraz z tobą, będą musieli znaleźć wszystkie składniki potrzebne do zrobienia mikstury, która przywróci starego dobrego doktora Jekylla. To będzie interesująca i intrygująca przygoda, zobaczmy więc, co dzieje się w głowie słynnego dr. Jekylla.

środa, 20.12.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: To opowieść o dziewczynie o imieniu Alicja i jej szalonej przygodzie w Krainie Czarów. W tym miejscu spotka się z Królową Kier, Szalonym Kapelusznikiem i gorączkowym Białym Królikiem, doświadczając licznych dziwnych wydarzeń.

Pije herbatkę i staje się niezwykle wysoka, potem kolejna herbata, a ona jest drobna jak mrówka, nikt nie jest w stanie przewidzieć, co będzie dalej w tej szalonej krainie. Ta ciekawa historia, która traktuje temat dorastania na bardzo ciekawy i kreatywny sposób, posiada liczne adaptacje w książkach, filmach, sztukach teatralnych i kreskówkach. I choć pierwsza książka "Alice's Adventures in Wonderland" to powieść fantasy z 1865 roku, wciąż jest bardzo i szeroko znana dzieciom i dorosłym.

W tej interesującej grze Alicja jest w Krainie Czarów i szuka wyjścia, by wrócić do domu, ale wydaje się, że to nie takie proste. Biały Królik i Szalony Kapelusznik pomagają jej w jej misji. Jest jeszcze jedna rzecz, którą trzeba zrobić, zanim opuści się to miejsce - znaleźć prawdziwe przedmioty, które pomogą jej wrócić do domu.

Cieszmy się tą pełną przygód grą i zobaczmy, jak to jest być w butach Alicji. Bądź przygotowany na wszystko, bo kto wie, co może się wydarzyć w Krainie Czarów.

wtorek, 12.12.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Pomóż pierwszemu człowiekowi jakim był Adam w jego podróży, aby rozwiązał napotkane zagadki, pokonał wszystkie przeszkody i znalazł prawdziwą miłość!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

sobota, 09.12.2017r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czwarta odsłona światowego hitu, będącego przygodówką typu point&click. Pomóż Adamowi w jego podróży, aby rozwiązał napotkane zagadki, pokonał wszystkie przeszkody i znaleźć prawdziwą miłość!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.
Gracze online (8):
Polecamy: