reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: richatek

Login: richatek
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.11.2011r.
Ost. logowanie: 23.04.2018, 13:45
Punkty: 6 212
Wiek 46
Status offline
Opis

czwartek, 19.04.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wcielamy się w samuraja, który walczy ze złem w nietypowy sposób, a mianowicie na zasadach klasycznego Arkanoida.
richatek zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Głęboko w dżungli mnóstwo skarbów czeka, aby je odnaleźć...
Bądź śmiałkiem,który odkryje wszystkie tajemnice oraz sekrety zapomnianego miejsca i wyrusz na poszukiwania!

środa, 11.04.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Amanda jest przewodnikiem turystycznym i bardzo często bierze grupy turystyczne, aby pokazać im zabytki. Z kolei Harold jest kierowcą autobusu i dużo podróżuje razem z Amandą. Podróże te są zazwyczaj bardzo interesujące, a Amanda i Harold również wiele się na nich nich uczą, ciesząc się każdą trasą, podobnie jak i turystami.

Jednak tej nocy Amanda i Harold mieli dość nieprzyjemną sytuację. Mianowicie, autobus się zepsuł, więc teraz utknęli w pewnym upiornym hotelu. To miejsce jest ich jedynym możliwym wyborem, więc razem z resztą pasażerów, decydują się zanocować w tym przerażającym miejscu. Chcieliby znaleźć sposób, w jaki można naprawić autobus, lub znaleźć kogoś, kto mógłby im pomóc.
Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im uporać się z tą upiorną sytuacją tak szybko, jak to możliwe, by opuścić to miejsce bez żadnych konsekwencji.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wielkie umysły myślą z góry, mają moc przewidywania momentów i trendów w przyszłości świata. Wiele przykładów z historii pokazuje, że literatura, sztuka filmowa bardzo często mogą przewidywać pewne rzeczy. W momencie, kiedy się pojawiają, wydają się śmieszne, nierealne, zbyt fantastyczne, ale jakiś czas później wydają się prawdopodobne lub prawdziwe.

Jeśli byleś dzieckiem, które nie przeczytało "20 000 mil podmorskiej żeglugi", to jako dziecko bardzo dużo cię ominęło! To książka, która umieszcza Cię w morskich głębinach w niekończącej się przygodzie. Jest to klasyczna powieść, a francuski autor Juliusz Verne, był jednym z tych postępowych mądrych ludzi, którzy potrafili przewidywać pewne rzeczy. Nasza bohaterka Diane jest zainspirowana tą książką i jest na najlepszej drodze do zrealizowania swojego największego marzenia. Odkąd ją przeczytała, wiedziała już, że wpłynie ona na jej życie. Przeczytała książkę więcej niż dziesięć razy i za każdym razem znajduje w niej kolejny interesujący aspekt, którego wcześniej nie zauważyła.

Po długich latach badań i inwestowania w siebie i wiedzę, udało jej się stworzyć swój okręt podwodny Nautilus, dokładnie tak, jak opisano go w książce. Teraz po raz pierwszy płynie głęboko w morzu z Nautilusem i jest całkowicie przygotowana do odkrywania podwodnego świata. Co za miłe wyzwanie dla ciebie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i zanurz się głęboko w otchłanie morskie.Baw się dobrze!

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Henry jest profesorem, którego głównym zainteresowaniem jest amerykańska historia. On naprawdę zajmuje się tym tematem poważnie i odkrywa go z wielką pasją. Zawsze próbuję odkryć coś nowego i interesującego. Jednocześnie ma nadzieję, że dojdzie do odkrycia, które będzie bardzo ważne dla amerykańskiej historii, a jego entuzjazm zawsze jest na wysokim poziomie. Henry bardzo lubi też dzielić się swoją wiedzą ze swoimi uczniami. I nie lubi być skąpym czy wyniosłym, jeśli chodzi o wiedzę.

Pewnego dnia, nagle, Henry dowiaduje się, że w jednym małym amerykańskim mieście, w starym domu, odkryto listy podpisane przez konkretny pseudonim. Jest to właściwie pseudonim używany przez amerykańskich prezydentów podczas II wojny światowej. Głodny nowych odkryć, Henry przybywa do małego miasta z zamiarem szczegółowego zbadania domu. Gdy już tam dotarł, zaczyna od razu swoją pracę, wierząc, że jest to prawdopodobnie największe odkrycie w najnowszej historii Ameryki.

Twoim zadaniem jest pomóc Henry'emu. Miej na uwadze wszystkie szczegóły i staraj się nie zapomnieć o niczym, co może go wykorzystać i poprowadzić go na właściwą drogę. Jak zawsze prawda jest w szczegółach, więc bądź ostrożny. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i rozwiąż wielką zagadkę dotyczącą amerykańskiego prezydenta.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Helen, George i Brian są w drodze do odkrycia sposobu życia swoich przodków, którzy żyli setki lat w starożytnych jaskiniach. To pytanie zawsze było tajemnicą, mimo że istnieje wiele wyjaśnień na temat ich życia. Tych troje znalazło jaskinię i mają nadzieję, że ta skrywa sekret, który pomoże im zrozumieć, jak te osoby funkcjonowały w społeczności.

Czy weźmiesz również udział w tym poszukiwaniu? Jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o okresie prehistorycznym. I może uda się odtworzyć starożytny kod, który ujawni nam, wiele ważnych rzeczy z przeszłości naszej cywilizacji. Powodzenia!

wtorek, 10.04.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Istnieje wiele teorii na temat energii i jej transformacji z pozytywnej w negatywną. Niektórzy wierzą w te teorie, podczas gdy inni nie i jest to naturalne. Istnieją również teorie, że ludzkość powstała w wyniku odwiecznej walki dobra i zła, a te dwie siły zawsze konfrontują się między sobą. Czasami dobro przejmuje przywództwo, czasami zło, ale w rzeczywistości zawsze są w równowadze.

Gragorim, Gavia i Danora są czarodziejami, którzy całe życie spędzili na walce ze złem. Dowiadują się, że głęboko w magicznym lesie znajduje się mała mistyczna wioska. Wszystko wskazuje na to, że ta mistyczna wioska posiada dużo energii. Chcą zwiedzić wioskę i jeśli naprawdę jest tam tak dużo energii, chcieliby skierować ją w pozytywną stronę i zakończyć to zadanie, zanim pojawią się źli czarodzieje i sprawią, że ta energia będzie negatywna.

Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w walce między dobrem a złem. Wiemy, że będziesz po tej samej stronie co Gragorim z Gavią i Danorą, więc liczymy na Ciebie, że pomożesz im uratować mistyczną wioskę. Powodzenia!


poniedziałek, 09.04.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Cóż detektywie, po rozwiązaniu sprawy i otrzymaniu honorowej odznaki, nadszedł czas, by przejść do rozwiązania kolejnej zagadki kryminalnej i mieć kolejną udaną historię za sobą.

W tym ekscytującym odcinku Pan Harrison zgłosił tajemnicze zaginięcie żony, co jest głownym wątkiem opowieści. Wraz z partnerem/partnerką z Twojego zespołu zaczniecie od rutynowej kontroli domu Harrisona. Dom ten jest ostatnim miejscem, gdzię jego żona bya widziana, więc dom musi być szczegółowo przeszukany, może pojawią się jakieś szczegóły, któro podpowiedzą, gdzie poszła, co zrobiła...

Sprawdzając każde pomieszczenie domu, w pewnym monencie orientujecie się, że jeden z pokoi jest zamknięty. Nawet Pan Harrison nie był tego świadom, więc policja prosi go o jego otworzenie. Po wejściu policja znajduje tam pamiętnik i niektóre osobiste rzeczy żony Harrisona. W tym pamiętniku znajduje się dowód, który kieruje sprawę na nowy tor i sprawia, że Pan Harrison staje się głównym podejrzanym. Wciel się więc w rolę detektywa i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia.


czwartek, 05.04.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Utrzymywanie czystości w domu to bardzo ważna sprawa. Nie powinno się być hipochondrykiem i biegać za każdym zarazkiem, ale higiena powinna zawsze być na wysokim poziomie. Są jednak sytuacje życiowe, kiedy po prostu niemożliwe jest utrzymanie wszystkiego w idealnej czystości. To jest moment, kiedy np. masz małe dzieci, które zawsze lubią bawić się czymś nowym, lubią coś przekąsić w domu i tak dalej. Donna jest babcią, która ma już troje wnucząt. Jest typem osoby, która zawsze żyła w doskonałym porządku i higienie w swoim domu. Jednak jest to naprawdę trudne do utrzymania, jeśli w domu jest troje dzieci.

Szukając rozwiązania sytuacji, Donna zdała sobie sprawę, że w jej domu jest tyle niepotrzebnych przedmiotów, znacznie więcej, niż potrzebuje. Nie ma wystarczająco dużo miejsca dla dzieci. Donna postanawia oczyścić dom, wyrzucić wszystkie niepotrzebne przedmioty i ma nadzieje, że będziesz w stanie jej pomóc.

poniedziałek, 02.04.2018r.

richatek zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy znamy Święta Wielkanocne, ale nie wszyscy znamy historię o wielkanocnych zajączkach. Początkowo związane są one z niemieckimi tradycjami, a następnie rozprzestrzeniają się po całym świecie w opowieści podobnej do tej o św. Mikołaju. Zając Wielkanocny to postać ludowa i symbol Wielkiej Nocy. Opisany jako królik, który przynosi jaja wielkanocne dzieciom, które były dobre w ciągu roku. Według legendy stwór niesie kolorowe jaja w sowim koszyku, ma w nim również cukierki, a czasem także zabawki i zanosi je do domów dzieci. I jako taki wykazuje podobieństwa do Świętego Mikołaja, ponieważ obaj przynoszą prezenty dla dzieci w noc poprzedzającą ich święta.

Victoria znajduje się w magicznym lesie wielkanocnym. Przybyła tutaj, mając nadzieję znaleźć jak najwięcej magicznych jaj. Może Ty nigdy nie słyszałeś o tym magicznym lesie, ale to całkowicie normalne, ponieważ prawie nikt o nim nie słyszał. Jest bardzo dobrze ukryty i zamaskowany przez wielkanocne króliki, które nie dzielą się swoim największym sekretem z nikim. I to nie tylko las wielkanocny, jajka są również bardzo dobrze ukryte.

Victoria musi być bardzo ostrożna, ponieważ magiczne pisanki ukryte są głęboko w lesie. A ponieważ ten las jest tak tajemniczy, kto wie, czego można się tam spodziewać. Pomóżmy Victorii znaleźć te magiczne jajka. Ale jednocześnie pomóżmy jej uniknąć wszelkich możliwych problemów podczas odkrywania tego nieznanego miejsca.
Gracze online (21):
Polecamy: