reklama
Giercownia - Gry Online

The Alchemists Tower

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 561
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,78
Łącznie głosów: 9

Gra dodana przez:

Krasnoludy to zazwyczaj ciekawe małe stworzenia, o których dzieci lubią słuchać i czytać. Są pracowici, pełni życia i pozytywni. W dzisiejszej grze przedstawiamy małego krasnoluda Alfodora. Jest on bardzo zainteresowany tajemnicą alchemii. Ludzie ze wszystkich epok uwielbiają odkrywać nowe rzeczy. Szukać eliksiru na życie wieczne, szukać odpowiedzi tam, gdzie jest to możliwe.

Alchemia jest w rzeczywistości bardzo starą filozofią i uważa się, że za pomocą niej można zmienić jedną substancję w inną. Uważa się również, że alchemia jest faktycznie połączona z magią i astrologią. Ostateczną rzeczą jest osiągnięcie pozycji wytwarzania złota z dowolnego metalu.

Alfodor jest krasnoludem, który ma jeden cel i jest nim znaleźć drogę do wieży alchemika. Ten szalony krasnolud ma nadzieję, że słynny alchemik pomoże mu nauczyć się rzemiosła. Sam Alfodor chce zostać alchemikiem i jest gotowy na wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwo za plecami. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.90.108.*

Komentarze (0)

Gracze online (5):
Polecamy: