reklama
Giercownia - Gry Online

The Secret Manuscript

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 723
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 4,53
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Miłość i oddanie wśród jednej rodziny jest bezcenne! Członek rodziny zrobiłby wszystko, by pomóc drugiemu, uczynić czyjeś życie lepszym i szczęśliwszym.

Kiedy jesteśmy smutni i samotni, rodzina może być naszym lekarstwem, naszym komfortem. Kiedy mamy kłopoty, prosimy o wsparcie swoją rodzinę. W dobrych i złych chwilach są dla nas. Jest to historia w dzisiejszej grze. Przedstawiamy cię odważnej dziewczynie, która poświęci swoje życie, aby zabezpieczyć swoich rodziców.

Bennu, córka Phoenixa, wchodzi w zakazaną część piramidy, chcąc znaleźć tajny manuskrypt, w którym opisuje się sposób przygotowania eliksiru długowieczności. Faraon nakazał wykonanie eliksiru życia wiecznego, jeśli takiego eliksiru nie będzie, Phoenix zostanie publicznie zabity. Ponieważ jej ojciec jest dla nie j wszystkim, ona zrobi wiele, by uratować swego ojca. Bennu wkracza w najbardziej tajne obszary piramidy, kładąc wszystko na jednej szali.

Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż dziewczynie odnaleźć manuskrypt oraz nie wpaść w kłopoty. Miłej zabawy!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.85.92.*

Komentarze (0)

Gracze online (10):
Polecamy: