reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ullae

Login: ullae
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.09.2010r.
Ost. logowanie: 20.03.2018, 18:54
Punkty: 1 529
Wiek 43
Status offline
Opis

niedziela, 04.03.2018r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kevina, który jest fotografem, poszedł do lasu, aby zrobić sesję zdjęciową magicznego jelenia. Powoli zbliżył się do do niego, aby zrobić zdjęcie, ale ten uciekł, widząc go. Gonił jelenia wzdłuż pobliskiego jeziora, ale ten oddalił się szybko. Stracił jelenia, ale znalazł magiczne kryształy w tym jeziorze, które spełniają każde życzenie, ale tylko wtedy, gdy posiadasz sekretny medalion. Kevin lubi przygody więc udał się do pobliskiej posiadłości, aby go tam odnaleźć i spełnić swoje życzenie, aby zostać wielkim fotografem. Postaraj się znaleźć sekretny medalion i się stąd wydostać. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
ullae zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

sobota, 27.01.2018r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Biedna dusza jest zamknięta w trumnie i pochowana na cmentarzu. Nie jest przeznaczeniem tej duszy, aby pozostać w zamknięciu. Jest to dusza dobrego człowieka, który zrobił wiele pozytywnych rzeczy dla ludzi. Pomóż duszy wydostać się z tej trumny i dotrzeć do następnego świata. Używaj obiektów dookoła, korzystaj z wskazówek, rozwiązuj zagadki i dokończ zadanie. Powodzenia!

niedziela, 20.11.2016r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś uwięziony w starym mistycznym ogrodzie. Rozwiąż wszystkie zagadki, które doprowadzą Cię do magicznego klucza, który umożliwi Ci opuścić to miejsce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

piątek, 19.02.2016r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Miasto zostało zniszczone. W trakcie ucieczki zasłyszałeś, że być może ktoś przeżył i schronił się w wieżowcu. Możesz zdecydować się na szukanie elementów, które pomogą Ci odnaleźć ocalałych, a może wspólnie uda się Wam przeżyć.

wtorek, 09.12.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.

środa, 08.10.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zercowie i Kyamtyci są w stanie wojny. Po długim pościgu, jeden Zerc został przechwycony i postrzelony w wyniku czego spada na planetę Ziemia, lądując w pewnym podwórku. Teraz świat jest w niebezpieczeństwie i tylko Ty możesz uratować go od straszliwej katastrofy.
Znajdź i zbierz wszystkie gwiazdki, zanim spakujesz kosmitę do jego futurystycznej klatki, w której to będziesz mógł wysłać go do domu!
ullae zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Żli pomarańczowi przybysze najechali ziemię szczęśliwych niebieskich i zielonych kształtów. Wyteż szare komórki, aby pozbyć sie tych nieznośnych najeźdźców w tej wciągającej grze logicznej opartej o zasady fizyki.

niedziela, 05.10.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także sterowanie:
ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Założmy, że jakiś czas temu razem z grupą badaczy wybrałeś(-aś) do Wielkiego Kanionu, który znajduje się 2 godz. od Las Vegas. Chcieliście sprawdzić, czy prawdą są pogłoski o nowo odkrytej, tajemniczej jaskinii. Okazało się, że tak, ale niestey wejście do niejs został zaraz za Tobą zablokowane przez osuwisko. Czy uda Ci się stąd wydostać?

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
Gracze online (5):
Polecamy: