reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ullae

Login: ullae
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.09.2010r.
Ost. logowanie: 16.12.2017, 20:38
Punkty: 1 423
Wiek 43
Status offline
Opis

niedziela, 20.11.2016r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś uwięziony w starym mistycznym ogrodzie. Rozwiąż wszystkie zagadki, które doprowadzą Cię do magicznego klucza, który umożliwi Ci opuścić to miejsce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

piątek, 19.02.2016r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Miasto zostało zniszczone. W trakcie ucieczki zasłyszałeś, że być może ktoś przeżył i schronił się w wieżowcu. Możesz zdecydować się na szukanie elementów, które pomogą Ci odnaleźć ocalałych, a może wspólnie uda się Wam przeżyć.

wtorek, 09.12.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.

środa, 08.10.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zercowie i Kyamtyci są w stanie wojny. Po długim pościgu, jeden Zerc został przechwycony i postrzelony w wyniku czego spada na planetę Ziemia, lądując w pewnym podwórku. Teraz świat jest w niebezpieczeństwie i tylko Ty możesz uratować go od straszliwej katastrofy.
Znajdź i zbierz wszystkie gwiazdki, zanim spakujesz kosmitę do jego futurystycznej klatki, w której to będziesz mógł wysłać go do domu!
ullae zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Żli pomarańczowi przybysze najechali ziemię szczęśliwych niebieskich i zielonych kształtów. Wyteż szare komórki, aby pozbyć sie tych nieznośnych najeźdźców w tej wciągającej grze logicznej opartej o zasady fizyki.

niedziela, 05.10.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe? Łatwe jest także sterowanie:
ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Założmy, że jakiś czas temu razem z grupą badaczy wybrałeś(-aś) do Wielkiego Kanionu, który znajduje się 2 godz. od Las Vegas. Chcieliście sprawdzić, czy prawdą są pogłoski o nowo odkrytej, tajemniczej jaskinii. Okazało się, że tak, ale niestey wejście do niejs został zaraz za Tobą zablokowane przez osuwisko. Czy uda Ci się stąd wydostać?

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

piątek, 26.09.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona wspanialej gry logicznej Hoshi Saga. Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie oraz oczywiście na Giercowni. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z levelu!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Hoshi Saga Series

wtorek, 16.09.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klikaj na minimum 3 jednakowe elementy znajdujące się obok siebie w wierszu lub kolumnie w celu wyeliminowani ich z planszy. Na początku będą dostępne wskazówki, które pokazują, gdzie najlepiej zacząć. Usuwając po 5 i więcej otrzymujesz dodatkowe bonusy w postaci bomb. Aby przejść dalej pousuwaj wszystkie czarne kwadraty.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Słoń chrapie tak głośno, że można ogłuchnąć. Rozwiąż każdą zagadkę, aby pomóc zwierzętom obudzić słonia i przerwać jego dudniące chrapanie!

Kto da radę zasnąć przy tym chrapiącym słoniu? Ktoś musi to ukrócić!

Obudzenie słonia wymaga więcej wysiłku niż potrząśnięcie śpiącym lub krzyknięcie na niego - z każdym kolejnym poziomem otrzymujemy kolejny problem do rozwiązania. Wykorzystaj drepczące żółwie, turlające się świnki, czy podskakujące zebry, aby trafić w śpiącego słonia i obudzić go. Im szybciej Ci się to uda, tym więcej zdobędziesz punktów. Wraz z każdym kolejnym poziomem dodawane są nowe zwierzęta, a poziom trudności rośnie. Naucz się, w jaki sposób użyć żyrafy i kiedy kliknąć na zebrę, aby ukończyć każdy poziom i osiągnąć jak najwyższy wynik. Zbieraj także kamienie z runami, by otworzyć bonusowe poziomy.

Pozostałe części tej wspaniałej gry logicznej znajdują się tutaj: Snoring Series
Gracze online (7):
Polecamy: