reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ullae

Login: ullae
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.09.2010r.
Ost. logowanie: 13.09.2021, 19:00
Punkty: 1 956
Wiek 47
Status offline
Opis

niedziela, 08.04.2018r.

ullae zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Helen, George i Brian są w drodze do odkrycia sposobu życia swoich przodków, którzy żyli setki lat w starożytnych jaskiniach. To pytanie zawsze było tajemnicą, mimo że istnieje wiele wyjaśnień na temat ich życia. Tych troje znalazło jaskinię i mają nadzieję, że ta skrywa sekret, który pomoże im zrozumieć, jak te osoby funkcjonowały w społeczności.

Czy weźmiesz również udział w tym poszukiwaniu? Jest to świetna okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o okresie prehistorycznym. I może uda się odtworzyć starożytny kod, który ujawni nam, wiele ważnych rzeczy z przeszłości naszej cywilizacji. Powodzenia!

środa, 28.03.2018r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Dołącz do świata musujących bąbelkowych przygód na pirackim statku! Wyceluj swoje działo i strzelaj kolorowymi bąbelkami, aby zniszczyć ich skupiska! Zdobądź dodatkowe złote monety i zasłużone nagrody w tej łamigłówce w stylu Bubble Shooter. Wszyscy na pokład, kapitanie! Przeżyj prawdziwie piracką frajdę, niszcząc bąbelki.

Język w grze można ustawić na polski, zmieniając go na ekranie tytułowym gry.

czwartek, 22.03.2018r.

ullae zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Kolejna zabawa logiczna, w której twoim zadaniem jest wyeliminować przeciwnika.

niedziela, 04.03.2018r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kevina, który jest fotografem, poszedł do lasu, aby zrobić sesję zdjęciową magicznego jelenia. Powoli zbliżył się do do niego, aby zrobić zdjęcie, ale ten uciekł, widząc go. Gonił jelenia wzdłuż pobliskiego jeziora, ale ten oddalił się szybko. Stracił jelenia, ale znalazł magiczne kryształy w tym jeziorze, które spełniają każde życzenie, ale tylko wtedy, gdy posiadasz sekretny medalion. Kevin lubi przygody więc udał się do pobliskiej posiadłości, aby go tam odnaleźć i spełnić swoje życzenie, aby zostać wielkim fotografem. Postaraj się znaleźć sekretny medalion i się stąd wydostać. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
ullae zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran z kolorowych baniek? Zanim wystrzelisz bańkę, przemyśl dobrze i szybko swój ruch.

sobota, 27.01.2018r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Biedna dusza jest zamknięta w trumnie i pochowana na cmentarzu. Nie jest przeznaczeniem tej duszy, aby pozostać w zamknięciu. Jest to dusza dobrego człowieka, który zrobił wiele pozytywnych rzeczy dla ludzi. Pomóż duszy wydostać się z tej trumny i dotrzeć do następnego świata. Używaj obiektów dookoła, korzystaj z wskazówek, rozwiązuj zagadki i dokończ zadanie. Powodzenia!

niedziela, 20.11.2016r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś uwięziony w starym mistycznym ogrodzie. Rozwiąż wszystkie zagadki, które doprowadzą Cię do magicznego klucza, który umożliwi Ci opuścić to miejsce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

piątek, 19.02.2016r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Miasto zostało zniszczone. W trakcie ucieczki zasłyszałeś, że być może ktoś przeżył i schronił się w wieżowcu. Możesz zdecydować się na szukanie elementów, które pomogą Ci odnaleźć ocalałych, a może wspólnie uda się Wam przeżyć.

wtorek, 09.12.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy.

środa, 08.10.2014r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Zercowie i Kyamtyci są w stanie wojny. Po długim pościgu, jeden Zerc został przechwycony i postrzelony w wyniku czego spada na planetę Ziemia, lądując w pewnym podwórku. Teraz świat jest w niebezpieczeństwie i tylko Ty możesz uratować go od straszliwej katastrofy.
Znajdź i zbierz wszystkie gwiazdki, zanim spakujesz kosmitę do jego futurystycznej klatki, w której to będziesz mógł wysłać go do domu!
Gracze online (6):
Polecamy: