reklama
Giercownia - Gry Online

Gemcrafter Puzzle Journey

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 11 165
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 1
Ocena: 3,71
Łącznie głosów: 14

Gra dodana przez:

Kije i kamienie mogą złamać twoje kości, ale mogą pomóc ci również znaleźć skarb! Zagraj w zupełnie nową grę logiczną: przesuwaj klejnoty po polu gry, aby dopasować trzy i stworzyć nowe. Używaj magicznych amuletów do rozwiązywania zagadek i buduj swoją unikalną strategię rozwiązywania zagadek.

Dołącz do Jima w jego podróży i przygotuj się na dopasowywanie klejnotów, tworzenie kamieni szlachetnych, rozwiązywanie zagadek i poszukiwanie skarbów. Czy masz to, czego potrzeba, aby stać się prawdziwym gemcrafter'em?

Gemcrafter jest świeży, świetnie wygląda i całkowicie uzależnia, więc na co czekasz? W grze znajdziesz dziesiątki niesamowitych poziomów logicznych w czterech wyjątkowych miejscach: bez względu na to, czy wspinasz się na ośnieżone szczyty z yeti, czy wędrujesz dżunglą z uroczą amazońską księżniczką, gra będzie cię zajmować przez wiele godzin.

Zagraj na 100 niesamowitych poziomach w czterech unikalnych lokalizacjach, poznaj postacie z gier, które poprowadzą Cię w podróż po poszukiwaniu skarbów. Zbieraj rzadkie klejnoty: otwieraj ukryte skrzynie ze skarbami podczas gry i znajdź kolekcjonerskie klejnoty.Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.210.85.*

Komentarze (1)

avatar contrast
contrast 30.07.2019, godz. 15.29 odpowiedz
0
Bardzo fajna jest ta gierka
Gracze online (4):
Polecamy: