reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 26.09.2020, 03:01
Punkty: 309 410
Wiek 31
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Dzisiaj, 26.09.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Portal GO to platformówka i logiczna gra labiryntowa, w której musisz dotrzeć do wyjścia na każdym poziomie. Jesteś teraz w posiadaniu podręcznego urządzenia portalowego Aperture Science, możesz nim tworzyć własne portale. Uważaj, omijaj lasery i wrogów ukrytych w kostkach. Powodzenia i miłej zabawy!

Wczoraj, 25.09.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Karoshi Portal to fangame Karoshi, która zawiera użycie pistoletu portalowego.

Karoshi Portal to platformowa gra logiczna, w której występuje mały facet, potrzebujący pomocy, aby dostać się w pułapkę. Gra zawiera 30 poziomów ciekawych zagadek, w których nasz bohater próbuję się unicestwić, aby przejść do następnego poziomu. Więc może pomożesz facetowi w jego misji? Chwyć i używaj przedmiotów, które pomogą mu dotrzeć do śmiercionośnych i ostrych pułapek.

Karōshi (jap. 過労死 śmierć z przepracowania) – zjawisko nagłej śmierci w wyniku przepracowania i stresu.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Captain Molly to gra o bohaterstwie, honorze i poświęceniu. Wcielasz się w Molly, nieustraszonego komandosa gotowego zostać bohaterem i poświęcić się, by uratować niewinne kocięta. Przygotuj broń i eksploruj Bazę Lisów w poszukiwaniu niewinnych kociąt. Pomaga ci Erwin, zaufany towarzysz pomagający ci w otwieraniu drzwi i wydawaniu instrukcji. Będziesz musiał pokonać wszystkich wrogów w Bazie Lisów, strzelając do nich, aby ukończyć misję, do której zostałeś tu wysłany!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przygodówka w klimacie horror sci-fi. Budząc się i opuszczając kriokomorę, szybko zdajesz sobie sprawę, że na pokładzie Erebosa coś jest nie tak. Od ciebie zależy, jak to rozgryźć i przeżyć. Czy uda ci się zdobyć wszystkie 6 zakończeń?!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Po ciekawej wizycie w Muzeum Przestrzeni Kosmicznej, zostałeś uwięziony w środku i nie możesz się wydostać. Ciekawość rozproszyła cię aż do momentu, gdy zostałeś zamknięty! Czy będziesz wystarczająco mądry, aby rozwiązać każdą zagadkę, która przyjdzie ci do głowy, aby uciec z tego miejsca żywy?

Obserwuj każdy obiekt, każdy szczegół, położenie kół na kombinezonie astronauty, kolorowe światła i każdy obiekt, który może dać ci dobrą wskazówkę do otwarcia drzwi do ucieczki. Czy będziesz w stanie rozwiązać wszystkie zagadki? Spaceruj ostrożnie po każdym z jego pomieszczeń w poszukiwaniu przydatnych informacji, a przede wszystkim przetestuj swój inżynierski mózg, jeśli chcesz się stamtąd wydostać zanim zaczną się alarmy.

poniedziałek, 21.09.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dołącz do tej innej przygody z naszym ukochanym Mario i jego wiernym przyjacielem Yoshi! Z Super Mario Bros Riders, ciesz się ekscytującą przygodą przez świat pełen pułapek, magicznych gwiazd i wielu niebezpiecznych wrogów.

Pomóż im bezpiecznie dotrzeć do zamków na końcu każdego poziomu i zbliż się o krok do uratowania pięknej księżniczki Peach! Czy będziesz wystarczająco odważny, aby stawić czoła tej przygodzie? Skacz dookoła, zbieraj dużo monet, unikaj spadania z klifów lub wpadania w paszczę niebezpiecznych mięsożernych pułapek i rozbijaj cegły, które staną Ci na drodze - powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Poprowadź czarodzieja Berema, który kontynuuje przygodę, aby ocalić Dolinę.
Ulepszaj swoje karty z każdą walką i wybieraj nowe karty, które chcesz dodać do talii.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Opublikowano piątą serię gry Zombie Mission. W grze zostały dodane nowe funkcje. Za monety zbierane w grze możesz przejść do sekcji „ULEPSZENIA” i kupić nową broń i dodatkowe życia. W nowej sekcji możesz teraz wybrać poziomy trudności. (Normalny, Trudny i Ekstremalny) Możesz ukończyć misję, pokonując Bossa na ostatnim poziomie gry. Chodź, ocal wszystkich zakładników!
Oczywiście zachęcamy, by wybrać opcję 2 Players i jak w każdą poprzednią część, grać na dwie ręce, by wyciągnąć z gry maksimum zabawy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jeśli lubisz zagadki logiczne, to ta gra jest dla Ciebie! Wybierz odpowiednie barwy i zapełnij plansze jednolitym kolorem. Pamiętaj, ze liczba ruchów jest ograniczona w każdym levelu. Bądź bardzo uważny i staraj się nie popełniać błędów. Wybierz odpowiedni kolor i stań się zwycięzcą!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czas przetestować swoje umiejętności motocyklowe w Lego Jurassic World Legend of Isla Nublar, próbując podróżować przez wyspę od jednego końca do drugiego, wykonując wszelkiego rodzaju akrobacje. Wyspa roi się od dużych i małych dinozaurów, roślinożerców i mięsożerców, a niektóre z nich są niezwykle dzikie! Czy uda Ci się przetrwać z pomocą swojego motocykla?

Przygotuj się, aby wystawić na próbę swój niesamowity refleks i kontrolować Owena Grady'ego w ekscytującym i niebezpiecznym wyścigu na 10 unikalnych poziomach. Ucieknij przed głodnym dinozaurem lub dużą skałą, która stacza się z góry na różnych poziomach i pokaż swoją dużą zwinność i umiejętności jazdy, stawiając czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom. Powodzenia!

Jakie cechy wyróżniają się w Lego Jurassic World Legend of Isla Nublar?

* Ciesz się zabawną i szczegółową grafiką 2D.
* Zmierz się z ekscytującymi torami z przeszkodami.
* Pokonaj 10 unikalnych poziomów dzięki swoim umiejętnościom.
* Przetrwaj niebezpieczne i głodne dinozaury.
Gracze online (18):
Polecamy: