reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 13.04.2021, 19:52
Punkty: 314 381
Wiek 31
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

wtorek, 30.03.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Twoim zadaniem jest łączyć płytki o tym samym numerze, tak aby dotrzeć do tej o numerze 2048.

Więcej gier tego typu znajdziecie klikając tutaj: Games Type 2048

piątek, 26.03.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona światowego hitu, będącego przygodówką typu point&click. Nowe łamigłówki, nowa przygoda i niebezpieczne dinozaury! Rozwiązuj łamigłówki i baw się w prehistorycznym świecie!

Pomóż Adamowi rozwiązać zagadki i znaleźć prawdziwą miłość!

Adam and Eve GO to nowa łatwa i zabawna gra popularnej serii! W podróży spotkasz pradawne stworzenia takie jak dinozaury lub mamuty. Przejdź przez lasy tropikalne, tereny zimowe lub niebezpieczne podziemia.

Napotkasz także zabawnych ludzi: zamrożonego mężczyznę, zabawnych niewolników lub mumię. Kontroluj Adama w jego podróży, aby znaleźć Ewę i ich dom. Nie zapomnij przynieść Ewie czerwonego kwiatu.

Dinozaury, pułapki i wiele innych niebezpieczeństw czekają na Ciebie w tej wciągającej przygodzie! Twoim celem jest ukończenie każdego poziomu, zbierając kwiat i przynosząc go Ewie. Gra zawiera 15 różnych poziomów do ukończenia.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Adam and Eve Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Nowa zabawna i wciągająca gra strategiczna czasu rzeczywistego ze słynnymi stickmanami! Gra RTS w średniowiecznej scenerii z elementami survivalu, możesz kontrolować swoją armię i poszczególnych wojowników.

Zdobądź złoto, aby rekrutować więcej wojowników do swojej armii. Do Twojej dyspozycji będą: górnik, stickman wojownik, łucznik, Spartanin, olbrzym, a nawet katapulta. Ulepsz swoją armię, ulepszając umiejętności i broń ludzików. Wzmocnij swoją fortecę. Przygotuj się na legendarną bitwę ludzików. Wynik bitwy zależy tylko od Ciebie.

Tryb kampanii
Ukończ ekscytującą przygodę w trybie kampanii. Podbij nowe ziemie, od starożytnego Rzymu, Troi po Azję i Egipt. Zanurz się w epoce średniowiecznych bitew i spuściźnie starożytnych cywilizacji. Obroń swój zamek przed inwazją oddziałów wroga, takich jak stickmeni, Wikingowie, samurajowie i piraci. Oblegaj zamek wroga i zniszcz go, aby wygrać. Użyj unikalnej taktyki dla każdej bitwy i miejsca. Czeka na Ciebie ponad 20 unikalnych zadań!

Tryb przetrwania
Dodatkowy tryb przetrwania pozwoli ci wziąć udział w niekończącej się bitwie. Zdobywaj punkty, aby ulepszać swoich żołnierzy i wieże. Zarządzaj zasobami prawidłowo, aby przetrwać. Musisz jak najdłużej przetrwać najazd wrogich wojowników.

Cechy gry:
- Wiele nowych lokalizacji i poziomów w grze
- Nowy wygląd, który spodoba się wszystkim fanom gier stickman!
- Unikalne i nowe postacie
- Duży wybór trybów gry
- Ulepsz armię i jednostki
- Poziomy bonusowe
- Niesamowite akrobacje i animacje!
- Niesamowita grafika HD
- Ekskluzywna ścieżka dźwiękowa
- Hardcorowa rozgrywka

Tryb online
Walcz z graczami z całego świata lub przyjaciółmi online. Pokaż, czyja armia stickmanów jest lepsza.

Wojna się rozpoczęła! Zacznij wygrywać już teraz!c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czeka na Ciebie zupełnie inna przygoda! Podczas gdy nasi bohaterowie są na wakacjach, stacja kosmiczna zostaje zaatakowana przez zombie. Otrzymując wiadomość, przerywają wakacje i od razu zabierają się do pracy. Musisz walczyć z łącznie na 20 poziomach i 3 różnymi bossami.

Zbierz wszystkie dyski, napraw serwery i ratuj więźniów. Aby kontynuować walkę, dokonaj niezbędnych ulepszeń, klikając ikonę MARKET. (Możesz to zrobić za pomocą monet, które zarabiasz między poziomami.) Nie zapomnij użyć robotów do noszenia. Postacie mogą skakać po ścianach. Będziesz także musiał użyć przełączników grawitacyjnych!

Oczywiście zachęcamy, by wybrać opcję 2 Players, by jak w każdą poprzednią część grać na dwie ręce, by wyciągnąć z gry maksimum zabawy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jesteś potężnym czarodziejem i będziesz musiał stawić czoła wielu potworom w tej grze typu dopasuj 3. Połącz potwory w grupy po 3 lub więcej, aby zniknęły z ekranu. Aby przejść do następnego poziomu, musisz osiągnąć określony wynik. Czy uda Ci się pomyślnie sprostać wszystkim wyzwaniom, które przed tobą staną?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W Zombie IDLE Defense przeniesiesz się do postapokaliptycznego świata, w którym większość światowej populacji została zamieniona w dzikie zombie. Wraz z grupą ocalałych będziesz musiał bronić się przed niekończącymi się falami wroga. PO każdym zaliczonym poziomie masz możliwość ulepszeń.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pokonaj trialowe trasy w jak najlepszym stylu.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyeliminuj wrogów na każdym z poziomów.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dotrzyj do skrzyni ze skarbem na każdym z poziomów.
Gracze online (4):
Polecamy: