reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 07.07.2020, 18:16
Punkty: 308 040
Wiek 30
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

niedziela, 05.07.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gra Pyramid Adventure to przygoda, w którą grasz, współpracując 2 postaciami. Zbieraj diamenty i rozwiązuj zagadki w historycznych piramidach. Ukończ rzeźby w piramidzie i otwórz zamknięte drzwi! Użyj swojej broni na napotkanych potworach i pułapkach. Aby wydostać się z piramidy, musisz przejść łącznie 20 poziomów. Niech rozpocznie się przygoda!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zdejmij karty z piramidy tworząc kombinacje kart, których łączna suma wynosi 13 punktów.
Jak to działa: wybierz karty za pomocą myszki, suma musi wynosić 13 np.8+5=13. Można sobie pomagać, dobierając karty z talii.
Król, królowa i walet mają odpowiednio wartości 13,12,11, wartość asa to 1 pkt.
Powodzenia.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Szykuje się kolejna i ostatnia już wielka ucieczka. Ścigaj się w czasie i złap Doktora Know It All raz na zawsze. Bez twojej pomocy czytanie zostanie utracone na zawsze!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kombinuj, klikaj i usuwaj drewniane elementy, by uratować pozytywne postaci, w taki sposób, by te opadły bezpiecznie na platformę. Negatywnych bohaterów musisz usunąć poza ekran gry.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jak wszyscy wiemy, członkowie rodziny królewskiej mają ogromny zespół ludzi, którzy dla nich pracują. Zaczynając od sług, kierowców, potem bezpieczeństwa, straży… w tym innych ludzi, nie mamy nawet pojęcia, co robią. Ale czasami nawet członkowie rodziny królewskiej decydują, że lepiej jest przejąć kontrolę nad sobą i ukończyć określoną pracę bez pomocy innych, nawet jeśli ta praca wymaga działania pod przykryciem.

Księżniczka Stephanie wraz ze swoimi przyjaciółmi - księżną Melissą i rycerzem Ronaldem - odbywają tajną misję. Mianowicie, rycerz Ronald dowiedział się, że ktoś planuje porwać księżniczkę.

Nie mógł jednak dowiedzieć się, kto planuje ją porwać, więc księżniczka zdecydowała, że nie powinna tracić czasu, ale działać od razu. Planuje znaleźć tę osobę i zatrzymać, a Twoim zadaniem jest jej w tym pomóc.c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś uwięziony w lochu wewnątrz zamku z czaszkami. Rozejrzyj się i spróbuj znaleźć wyjście z tego niebezpiecznego miejsca. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest nakarmić krowę. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mario i Luigi chcą mięsa na spaghetti, ale nie mają mięsa. Są jednak zbyt zajęci ratowaniem świata, więc Sponge, przygnębiony trzeci brat Mario, znajduje widzi szanse dla siebie i wyrusza na przygodę.

W trakcie tej ekscytującej przygody spotkasz gigantyczną dżdżownicę, która pożera wszystko, co spotka na drodze. Teraz nasz bohater będzie musiał uciec z wnętrza bestii i przejść przez wszelkiego rodzaju dziwne światy, które bestia pochłonęła, aby znaleźć pożądane mięso mielone i ugotować pyszne i doskonałe spaghetti. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra RPG wykonana w stylu Pixel Art. Wybierz rodzaj i poziom swojego bohatera, aby zyskać moc, kupić broń i zbroję oraz oczyścić lochy z różnych potworów w środku.
Gracze online (4):
Polecamy: