reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 02.04.2020, 07:00
Punkty: 305 998
Wiek 30
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

poniedziałek, 30.03.2020r.

c700 zagłosował
Miniaturka gry: Oily Oily
(4)
Ocena
(4)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Oily zawsze marzył o zostaniu największą kroplą oleju.

Pomóż mu zebrać się i dotrzeć do najgłębszych głębin.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż księżniczce Celestii zbudować szkołę, aby uczyć prawdziwej mocy przyjaźni.

Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyobraź sobie, że poszedłeś do domu chłopca jako opiekunka do dziecka. Kiedy tam się zjawiłeś został uwięziony w tym domu. Kombinuj jak się wydostać. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Maria wraz ze swoimi przyjaciółmi: Zacharym i Joan przybywają do podwodnego muzeum w ich mieście. To naprawdę fascynujące miejsce, które obejmuje tak wiele niesamowitych przedmiotów i rzadkich gatunków ryb. Ludzie, którzy mieszkają w tym mieście, ale także ludzie z całego kraju, przyjeżdżają tutaj, aby zobaczyć te niesamowite widoki i cieszyć się wyjątkowością podwodnej przyrody.

Niektórzy ludzie lubią naturalne piękno muzeum, inni myślą o nim inaczej i bardziej obserwują rzeczy materialne... Ta naprawdę, tutaj chodzi o napad! To muzeum posiadało sześć rzadkich pereł, ale teraz te perły w tajemniczy sposób zniknęły z półek, na których zostały wystawione.

Policja nie zdołała ich odnaleźć, więc zamknęli sprawę, uważając to za wielką tajemnicę. Jednak Maria nie ma zamiaru zrezygnować z zamiaru znalezienia tych pereł, więc dlaczego jej nie pomożemy? To będzie bardzo interesująca wizyta w cudownym podwodnym muzeum, czegoś, czego wcześniej nie widzieliście, to na pewno.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wyobraź sobie, że zostałeś zamknięty w tej rezydencji. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dotrzyj do chorągiewki na każdym z poziomów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Znajdziesz tu wiele magii, cennych kryształów i magicznych stworzeń. Wszystko to pojawi się na planszy w postaci bloków. Niektóre z nich już tam będą, a reszta zostanie ustawiona na wykonanie zadań. Polegają one na zebraniu niezbędnej liczby niektórych żywiołaków lub usunięciu magicznych kryształów z pola. W tym celu w grze Elemental Magic Puzzle konieczne jest umieszczanie bloków na polu, tworząc pionowe lub poziome linie. Wymagane elementy muszą znajdować się w linii, aby można je było usunąć. Zdobądź dodatkowe przedmioty do wykorzystania w trudnych przypadkach.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Tetris rozwija się, łącząc się z innymi grami, abyś nie zapomniał o układance. W grze Dropdown Jewel-Blast na polu pojawią się wielokolorowe kryształowe bloki. Ich usunięcie nastąpi zgodnie z zasadami Tetris. Bloki wypełniają przestrzeń i musisz je szybko przenieść, aby utworzyć ciągłe linie blokowe. Będą eksplodować, powstanie miejsce dla nowych bloków, które ciągle spadają z góry. Graj, aż zmęczysz się lub pomylisz. Szybka reakcja, uwaga i umiejętność prawidłowej oceny sytuacji będą Ci bardzo potrzebne.

piątek, 27.03.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Cubenaut to twórcza platformówka z zagadkami nowej generacji.

Napraw wszystkie moduły na stacjach kosmicznych, sterując urządzeniem Cubenaut.
Zaprojektuj i wyeksportuj swoje własne poziomy za pomocą edytora misji.

Nie rozwiążesz łatwych zagadek, które wyglądają na trudne ...
Zamiast tego spróbujesz rozwiązać trudne łamigłówki, które wyglądają na łatwe ...

Cubenaut oferuje unikalną logikę łamigłówki na każdym poziomie zamiast różnych wersji tej samej logiki układanki.

Cubenaut jest interesujący:
„Nie możesz nauczyć się grać, dopóki nie skończysz gry. Ponieważ musisz poszerzyć swój sposób myślenia dla każdej misji”.

Możesz również tworzyć własne poziomy za pomocą wbudowanego edytora poziomów. Następnie możesz skopiować i wkleić swoje poziomy jako zakodowany plik tekstowy, który możesz udostępnić na całym świecie.

Niektórzy gracze chcą przeżyć rozgrywkę w szybszy sposób. Przejdź więc do menu ustawień i zmień gamespeed, jak chcesz.
FUNKCJE:
- Nie powtarzające się logiczne układanki.
- Wbudowany edytor poziomów
- Kopiuj / Wklej poziomy niestandardowe jako zakodowany tekst schowka.
- Konfigurowalna prędkość gry.
Gracze online (20):
Polecamy: