reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 14.01.2021, 14:09
Punkty: 311 570
Wiek 31
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 08.01.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra 2020 to pomysłowa gra o szalonym roku 2020. Roku, w którym było tak wiele rzeczy, które zmieniły świat oraz paradygmaty, które od razu działają w każdym możliwym scenariuszu.
W tej grze rozegrasz wszystkie najważniejsze wydarzenia 2020 roku, takie jak Wielkie Pożary w Australii, Covid-19, Krach Na Giełdzie, Kwarantannę, Światową Popularyzację Tiktoka i Wybory w USA, wszystkie te scenariusze w tej jednej grze. Baw się dobrze!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Fix the Sub to interaktywna gra logiczna, w której grasz wewnątrz łodzi podwodnej jako załogant. Twój okręt podwodny jest uszkodzony i musisz go naprawić, zanim skończy się O2, to znaczy, że tlen się wyczerpuje. Zbadaj okolicę i postaraj się jak najszybciej naprawić szkody.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Usuwaj zbędne elementy tak, by nakarmić słodyczami zwierzaki.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Nowa odsłona piłkarskich głów. Tym razem możesz wybrać drużyny z ligi włoskiej.

Weź udział w lidze włoskiej strzelając spektakularne i zapierające dech w piersiach bramki.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przekopuj się przez ziemię swoją postacią, a Twoim celem będzie dotarcie do podziemnych jaskiń, w których żyje więcej grzybów, po drodze musisz spróbować zebrać jak najwięcej kości, muszelek i innych przedmiotów, ponieważ są potrzebne do zapełnienia paska u góry.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Valkyrie RPG - fajna gra RPG z wieloma interesującymi zadaniami w magicznym wielkim otwartym świecie. Walcz z niebezpiecznymi wrogami i używaj swoich magicznych umiejętności lub kup nową broń i walcz na miecze i łuki. Możesz rozmawiać z mieszkańcami wioski i otrzymywać nowe zadania z nagrodami i ulepszać swoje umiejętności. Miłej gry!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Penalty Power, to gra, w której możesz wykonywać rzuty karne swoimi ulubionymi postaciami z wielu seriali na kanale, takim jak Gumball, We Bare Bears, Teen Titans Go, DC Super Hero Girls, Mao Mao czy Apple and Onion.

Zacznij od stworzenia swojej drużyny, w której wybierzesz dla niej kapitana i bramkarza. Wygraj pierwszą rundę, drugą rundę, a następnie awansuj do finałów, wygrywając najpierw w ćwierćfinale i półfinale. Oznacza to, że aby zostać mistrzem Cartoon Network, musisz wygrać pięć meczów.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Witaj w Gadget Room, gdzie musisz znaleźć i wykorzystać wszystkie przedmioty, które przydadzą się do ucieczki z pokoju. Zajrzyj i sprawdź każdy róg, szufladę, stół i każdy przedmiot, ponieważ mogą one kryć ważne przedmioty, które pomogą ci odblokować kolejne elementy. Pamiętaj o kolejności kolorów, zapisanych liczbach, bo one też muszą znaleźć swoje miejsce gdzieś w pomieszczeniu.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Teresa i jej mama Grace wspaniale czują się podczas Świąt Bożego Narodzenia. Bardzo kochają ten czas, więc chcą, aby wszystko było idealne. W tym roku Grace pozwoliła swojej córce Teresie być odpowiedzialną za organizację Wigilii i jest z tego powodu bardzo podekscytowana. Myślała o całej koncepcji obchodzenia tego niesamowitego święta i prawie wszystko przygotowała na czas.
Pozostało jednak kilka rzeczy do zrobienia przed wielką nocą. Teresa będzie bardzo szczęśliwa, jeśli pomożemy jej w ostatnich przygotowaniach do Wigilii.
Gracze online (10):
Polecamy: