reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 28.03.2024, 16:22
Punkty: 316 786
Wiek 34
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 18.06.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zacznij od wybrania swojego bohatera i ujeżdżaj fale w tej letniej grze sportowej. Wygrasz złoto, srebro czy brąz? Naciśnij i przytrzymaj, aby sterować deską, wykonywać sztuczki surfingowe, aby zdobywać punkty i zbierać monety. Ulepsz swoją prędkość, czas w powietrzu, równowagę i styl!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wbicie piłeczki do dołka za pomocą jak najmniejszej ilości uderzeń.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jesteś Draculą. A twoja nienawiść do ludzkości nie ma sobie równych. Rozpoczynasz swoją krwawą drogę do obalenia króla Wallachii.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: SimPocalypse to gra symulacyjna cywilizacji postapokaliptycznej, w której zarządzasz i prowadzisz swoją osadę, aby stać się globalnym imperium!

-> Przetrwaj czasy postapokaliptyczne
-> Odbuduj filary współczesnej cywilizacji
-> Zarządzaj swoimi obywatelami, aby stworzyć potężną placówkę
-> Wybierz własną ścieżkę z ogromnym drzewem badań i awansuj swoją cywilizację na nowe wyżyny
-> Handluj na globalnym rynku na swoją korzyść
-> Postapokaliptyczne podbijanie świata - Dominate & Control the World

Kilka innych wskazówek dotyczących gry:
- Opcje przypisania / zbudowania więcej niż 1 na raz są odblokowane po 5. misji
- Wiele rzeczy ma podpowiedzi, użyj ich, aby uzyskać więcej informacji :)
- Możesz kliknąć „kolejkę kompilacji” w prawym górnym rogu, aby móc usunąć/zmienić przypisania kompilacji
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Laser Push to gra logiczna, w której celem jest otwarcie drogi do wyjścia poprzez popychanie bloków laserowych i kierowanie laserów na przełączniki otwierające drzwi.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Po nocy spędzonej w kawiarni zostajesz uwięziony w środku. Korzystając z przedmiotów w pomieszczeniu, będziesz szukać wyjścia. Twoim celem jest odblokowanie drzwi na zewnątrz. Spróbuj rozwiązać zagadki, aby wrócić do domu. Zwróć uwagę, że niektóre obiekty można łączyć.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: BoxBob to wymagająca gra logiczna z 16 poziomami, w której grasz jako Bob i wyruszasz w podróż, by być najlepszym w swojej pracy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Barbara i Steven uwielbiają przygodę. Lubią odkrywać nowe rzeczy i znajdować odpowiedzi na wielkie tajemnice. Ich ciekawość zabiera ich w różne części świata, zawsze szukając czegoś nieoczywistego.

Tym razem Barbara i Steven są o krok od swojej największej jak dotąd wyprawy. Wspólnie z przyjaciółmi mają wkrótce dowiedzieć się prawdy o jednym artykule opublikowanym w gazecie w 1956 roku. Artykuł ten przykuł ich uwagę, ponieważ dotyczył ogromnego napadu na prywatną kolekcję, w której znajdowało się wiele cennych przedmiotów. Połowa tych obiektów została znaleziona, ale drugiej nigdy nie odnaleziono.

Przeglądając artykuł o tych obiektach, Barbara i Steven odkryli, że złodzieje prawdopodobnie ukryli cenne przedmioty w górach Ganavar. Dwoje poszukiwaczy przygód jest na dobrej drodze, aby dowiedzieć się prawdy.
Gracze online (3):
Polecamy: