reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 19.09.2019, 06:26
Punkty: 300 527
Wiek 30
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

środa, 18.09.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Candy Match to bardzo urocza i niezwykle miodna gra typu „dopasuj 3” z wieloma poziomami. Na każdym poziomie są różne zadania do rozwiązania i ulepszenia, które mogą nam pomóc. Potrzebujemy ich szczególnie, gdy pozostało tylko kilka ruchów, ponieważ na każdym poziomie ich ilość jest ograniczona.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ratuj zakładników uwięzionych w magazynie. Jesteś częścią elitarnego zespołu SWAT, którego zadaniem jest dokonywać rzeczy niemożliwych. Wszyscy twoi koledzy z drużyny są zajęci, a ty jesteś jedynym, który zdąży na miejsce o czasie. Uzbrojony w pistolet antyterrorystyczny, pokonaj wrogów i uratuj zakładników.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W grze Demented Shadows Prologue staniesz się zwykłym międzygalaktycznym listonoszem. Poprzez specjalne tunele kosmiczne teleportujesz się we właściwe miejsce i dostarczasz paczki, listy i paczki. Zwykle system działa bezawaryjnie, ale dzisiaj stało się coś dziwnego i wylądowałeś na pokładzie kosmicznego statku pirackiego.

Ten statek jest zarządzany przez najpotężniejszego kapitana, nazywanego Jednookim Jack'iem. Znany jest z okrucieństwa w całym wszechświecie. To ostatnie miejsce, w którym chciałbyś być. Podczas gdy jeszcze nie zostałeś zauważony, spróbuj znaleźć sposób, aby się stąd wydostać i szybko. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Detektyw Dregg powraca, aby rozwiązać więcej tajemnic w Medieval Chronicles 5.

Tym razem spróbuj zająć się sprawą nieprawdopodobnego morderstwa i stojącego za nim mędrca.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych, kosmicznych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Na każdym poziomie musisz usunąć wszystkie pęcherzyki z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy jesteś gotowy, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami i pokonywać szalone trasy w Geometry Dash Crazy! W grze występują 3 epizody: „Orion Planet”, „Circle Planet” i „Crazy Planet”. Wybierz jeden z tych 3 rozdziałów i sprawdź, jak daleko możesz się posunąć! Czeka na Ciebie gra z szaloną muzyką! No dalej, odbij się, skacz! Baw się dobrze!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś gościem uwięzionym w schronisku. Rozwiązuj zagadki i znajdź klucz do odblokowania drzwi. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Red Boy and Blue Girl to modyfikacja bardzo popularnej serii Fireboy and Watergirl. Twoim zadaniem jest pomóc obu naszym bohaterom przejść przez drogę pełną niebezpieczeństw i dotrzeć do wyjścia. Pamiętaj, że to, co jest bezpieczne dla Red Boya, może być śmiertelne dla Blue Girl i na odwrót.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Weź udział w Lidze Narodów i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kontroluj działo neonowe i zlikwiduj wszystkie spadające obiekty. Wprowadzone liczby będą w nich widoczne. Oznaczają, ile ciosów musisz zadać, aby je zniszczyć. Sprytnie manewrując swoim działem strzelaj do nich ze swojej broni i zniszcz jak najszybciej.
Gracze online (3):
Polecamy: