reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 10.09.2022, 00:15
Punkty: 316 790
Wiek 33
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

poniedziałek, 14.06.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wykorzystaj swoje umiejętności detektywistyczne, aby zebrać wskazówki z tysięcy obrazów. Pomagasz policji znaleźć dowody w rozwiązywaniu spraw. Na pierwszy rzut oka obrazy wydają się takie same, ale są różnice i będziesz musiał jak najlepiej je wykorzystać, rywalizując z innymi detektywami. Będziesz musiał być lepszy i szybszy niż Twoi przeciwnicy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą potężnych samochodów na realistycznych i niebezpiecznych torach rajdowych. Za kierownicą swojego samochodu będziesz musiał minąć punkty kontrolne i przekroczyć linię mety przed upływem limitu czasu. Podczas jazdy uważnie obserwuj silnik, aby się nie przegrzał. Dzięki swoim wyczynom zyskasz dostęp do nowych torów i nowych potężnych samochodów!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Minimalistyczna gra z jednym przyciskiem, w której unikasz i walczysz z wieloma różnymi bossami.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Są tam, tuż za drzwiami i chcą tylko zjeść twój mózg! Musisz znaleźć rzeczy, które pozwolą Ci bezpiecznie wydostać się z tego miejsca.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dołącz do Senyi i Oscara w ich epickiej przygodzie, próbując uwolnić królestwo od klątwy! Pomóż im walczyć z hordami potworów, używając siły rycerza i mocy kota. Dzięki zbieranym monetom możesz ulepszać ich umiejętności i zdolności. Z biegiem czasu ulepszaj ich interakcje, aby pokonać najniebezpieczniejsze stworzenia.
c700 zagłosował
Miniaturka gry: MOLE MOLE
(3)
Ocena
(4)
Opis gry: Platformówka z jednym przyciskiem, w której pomagasz kretowi dostać się na dno jaskini, unikając wszystkich pułapek.

Kret może skakać z boku na bok, odbijając się od ścian.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Poznaj Fluffy, ptaka, który jest zbyt „masywny”, by latać. Pomóż mu znaleźć dotrzeć do miejsca oznaczonego chorągiewką, szturchając jego mały balon. Upewnij się, że po drodze zje dużo zdrowych pomarańczy.

Kliknięcie czegoś w sklepie da ci darmowe owoce, które możesz wykorzystać do zakupu skórek balonów. Niektóre skórki mają również efekty specjalne.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć?
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Tetris to jedna z najpopularniejszych gier logicznych, w którą mogą grać zarówno dzieci, jak i dorośli. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam jego nowoczesną wersję o nazwie Tetra Blocks. Przed wami na ekranie będzie w środku pole gry podzielone na równą liczbę komórek. Na górze pola gry pojawią się klocki o różnych geometrycznych kształtach. Za pomocą klawiszy sterujących możesz przesuwać je w dowolnym kierunku wzdłuż pola gry, a także obracać w przestrzeni wokół własnej osi. Twoim zadaniem jest ułożenie jednego rzędu z tych obiektów, które wypełnią wszystkie komórki poziomo. Wtedy te obiekty znikną z ekranu, a ty otrzymasz punkty. Twoim zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów w czasie przeznaczonym na ukończenie poziomu.
Gracze online (1):
Polecamy: