reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 11.09.2021, 23:03
Punkty: 316 692
Wiek 32
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

środa, 26.05.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy wierzyłeś, że w Forgotten Hill są zwykłe meble, jak gdziekolwiek indziej? Oczywiście nie.

Zaczyna się tutaj nowa spin-offowa seria opowieści osadzonych w Forgotten Hill: The Wardrobe. W tym pierwszym rozdziale dowiemy się, że przy wyborze, z kim spędzać czas, zawsze należy zachować ostrożność. Nie zawsze jest prawdą, że ci, którzy znajdują przyjaciela, znajdują skarb… gdyż nowi znajomi mogą okazać się Innymi Przyjaciółmi…
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pixel Wizard: Ultimate Edition to inspirowana stylem retro platformowa gra przygodowa 2D z 4 światami, ponad 40 poziomami, 9 czarodziejami do odblokowania, mnóstwem ukrytych sekretów i specjalnym trybem szybkiego biegania, w któremu możesz rzucić wyzwanie po ukończeniu historii.

Jest też wiele sekretów do odkrycia, jeśli chcesz odblokować wszystko, co ma do zaoferowania gra.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: IsoCubes to izometryczna gra logiczna. Twoim celem jest przesunięcie kostek z zieloną gwiazdką na kostki docelowe, które również są zielone. Możesz przesuwać zielone bloki, wybierając niebieskie kostki, które są skierowane w kierunku sześcianu, który chcesz przesunąć. Gra uruchomi się ponownie, jeśli nie możesz wykonać nowego ruchu, na celu znajduje się niewłaściwa kostka lub kostka spadnie z platformy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Witamy w Two Ball 3D Dark - grze z doskonałym sterowaniem, zapierającymi dech w piersiach prędkościami i wciągającą rozgrywką.

Futurystyczna zabawa platformowo - zręcznościowa, w której pędzisz na złamania karku po błyskawicznie zmieniających się platformach. Ile z nich uda Ci się pokonać, by zdobyć jak najwyższy wynik?

Wraz z nową wersją do gry dodano wiele nowych funkcji. Teraz możesz widzieć bardzo duże odległości, więc możesz bardziej uważać na pułapki. Kiedy zeskoczysz z ramp, otworzą się nowe skrzydła i będziesz mógł skakać bardziej zrównoważony. Dodano nowe skróty do korzystania z bonusów
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Ile poziomów możesz ukończyć? Czy zdołasz zebrać wszystkie gwiazdki?
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Apokalipsa zombie nadeszła dzięki tej wspaniałej grze o nazwie Top Outpost.

Wygląda na to, że jesteś jedynym ocalałym, jedynym, który jest w stanie obronić się przed nadchodzącą hordą zombie. Twoim celem jest przetrwanie jak najdłużej przy życiu, aby to zrobić, musisz zabić jak najwięcej zombie i ulepszyć broń, aby była bardziej skuteczna.

Uważaj, będzie coraz trudniej przeżyć każdego dnia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kontynuacja gry, w której prowadzimy restaurację dla pingwinów. Bohaterka gry - Penny - powróciła w rodzinne strony i zamierza otworzyć własny interes. Pomóż jej obsłużyć klientów w czterech różnych lokacjach. Zbieraj zamówienia i uwijaj się szybko, by byli zadowoleni, a co za tym idzie byś miał odpowiedni utarg.
Za zarobione pieniądze kupuj ulepszenia.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Świat cieni to niebezpieczny świat pełen pułapek i wrogów. Na 50 poziomach napotkasz przeszkody i poszukasz klucza do otwarcia portalu, który pozwoli ci ukończyć poziom. Uważaj na złe stworzenia i zbieraj gwiazdy na swojej drodze.
Gracze online (5):
Polecamy: