reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 28.10.2020, 10:11
Punkty: 298 057
Wiek 44
Status online
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

sobota, 17.10.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jest bardzo wściekły byk, który chce cię uderzyć! Są także inne postacie, które chcą cię złapać. Ucieknij swoim prześladowcom w Pampelunie, Monachium, Amsterdamie, Londynie, Genewie, Paryżu, Moskwie i Sztokholmie! Czy możesz pokonać czas 03:46?!
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zostaniesz przeniesiony do niesamowitego świata przygody, musisz zmierzyć się z wieloma kosmitami, potworami i potężnymi przeciwnikami, ale ponadto masz okazję pokazać swoje umiejętności strzeleckie. Zarobione fundusze inwestuj w nowe uzbrojenie.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czas przetestować swoje umiejętności motocyklowe w Lego Jurassic World Legend of Isla Nublar, próbując podróżować przez wyspę od jednego końca do drugiego, wykonując wszelkiego rodzaju akrobacje. Wyspa roi się od dużych i małych dinozaurów, roślinożerców i mięsożerców, a niektóre z nich są niezwykle dzikie! Czy uda Ci się przetrwać z pomocą swojego motocykla?

Przygotuj się, aby wystawić na próbę swój niesamowity refleks i kontrolować Owena Grady'ego w ekscytującym i niebezpiecznym wyścigu na 10 unikalnych poziomach. Ucieknij przed głodnym dinozaurem lub dużą skałą, która stacza się z góry na różnych poziomach i pokaż swoją dużą zwinność i umiejętności jazdy, stawiając czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom. Powodzenia!

Jakie cechy wyróżniają się w Lego Jurassic World Legend of Isla Nublar?

* Ciesz się zabawną i szczegółową grafiką 2D.
* Zmierz się z ekscytującymi torami z przeszkodami.
* Pokonaj 10 unikalnych poziomów dzięki swoim umiejętnościom.
* Przetrwaj niebezpieczne i głodne dinozaury.
contrast skomentował
Treść komentarza: Fajnie się w to gra i dobra fizyka piłki oraz zawodników
contrast zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: W wirtualnym świecie wszystko może być kolorowe i szczegółowe lub można je uprościć do granic możliwości. Przykładem tego są gry poświęcone piłce nożnej. W niektórych kontrolujesz prawdziwych piłkarzy, a na przykład w grze Soccer Caps Halloween wystarczy mieć na boisku tylko ich czapki. Wyobraź sobie, że patrzysz na boisko i widzisz tylko nakrycia głowy sportowców. Wybierz flagę swojego kraju lub tę, dla której chcesz spróbować i odnieść zwycięstwo. Runda rozpocznie się właśnie w tym miejscu, uniemożliwiając przygotowanie się. Aby kopnąć piłkę, kliknij wybraną czapkę i użyj strzałki, aby określić kierunek kopnięcia.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kombinuj i usuwaj elementy w odpowiedniej kolejności, by dostarczyć ser do myszy. Każda truskawka, którą otrzymasz po drodze, zwielokrotnia Twój wynik. Ile punktów bonusowych możesz zdobyć?

czwartek, 01.10.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na zabawę z Aliens Need RedHeads, miłosną historią otoczoną horrorem i mnóstwem kosmitów! Wciel się w postać zakochanego pracownika biurowego i zdołaj uratować jego ukochaną ze szponów tych strasznych stworzeń, gdy skacze po dachach miasta, ścigając złoczyńców.

Czy siła miłości będzie na tyle potężna i sprawi, że z powodzeniem wypełnisz swoją misję? Pokaż swoje niesamowite umiejętności fizyczne wykonując wyjątkowe skoki, staraj się nie wpaść w pustkę i bezpiecznie dotrzyj do celu. Tylko Ty możesz zakończyć ten przerażający koszmar! Powodzenia...

wtorek, 29.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Treasure Tile to genialna gra RPG akcji typu hack'n’slash, której akcja rozgrywa się w świecie całkowicie złożonym z kafelków. Jesteś kafelkiem, walczysz z innymi kafelkami i zdobywasz kafelkowe skarby!
Dla każdego giercownika jest to pozycja obowiązkowa.
contrast skomentował
Treść komentarza: @aleksander825: jest 2 część http://www.giercownia.pl/gra/59309/hero-rescue-2

poniedziałek, 28.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Niesamowita przygodowa platformówka. W lasach Nowej Zelandii zaczęły pojawiać się czujące nasiona. Graj jako ziarno i kontroluj różne stworzenia roślinne z unikalnymi zdolnościami. Rozwiązuj zagadki, aby przejść przez las, podczas gdy ludzkość próbuje zrozumieć sytuację.


Gracze online (21):
Polecamy: