reklama
Giercownia - Gry Online

Bubble Raiders and the Secret of Life

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 37 298
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 10
Ocena: 4,29
Łącznie głosów: 29

Gra dodana przez:

Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran?

Anna i Eva to dwie młode dziewczyny, które po prostu uwielbiają przygody. Pojechały do starej kolonii Majów, aby odkryć, co znajduje się w jednym ze starożytnych budynków, który został zbudowany tysiące lat temu. Eva trochę się waha, czy nie przejdzie przez dziwnie wyglądającą ścianę. Jednak Anna widzi tylko jeden kierunek ... naprzód. Pozostając przed zapieczętowanymi drzwiami, nasze dziewczyny muszą zdecydować, jakie będą ich następne kroki. Czy spróbują odblokować solidne drzwi, czy też się wycofają? Możesz zgadnąć, co wybrały te dwie pełne przygód dziewczyny ... Oczywiście wchodzimy!

W świątyni słońca leży ukryty skarb. Legenda mówi, że skarb ten kryje w sobie zagadkę życia. Brzmi to tajemniczo, prawda? Ruszaj w poszukiwaniu skarbu, strzelaj kulami w grupki kul na planszy, aby usunąć je z pola gry. Czy powiesz nam gdzie leży skarb? Baw się dobrze!

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.221.66.*

Komentarze (2)

avatar kasienkamoja
kasienkamoja 30.11.2018, godz. 07.34 odpowiedz
0
super gra
avatar tygrysica56
tygrysica56 23.04.2018, godz. 09.39 odpowiedz
0
to jest coś co lubię - narazie gram
Gracze online (6):
Polecamy: