reklama
Giercownia - Gry Online

The Nautilus Expedition

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 11 473
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,60
Łącznie głosów: 15

Gra dodana przez:

Wielkie umysły myślą z góry, mają moc przewidywania momentów i trendów w przyszłości świata. Wiele przykładów z historii pokazuje, że literatura, sztuka filmowa bardzo często mogą przewidywać pewne rzeczy. W momencie, kiedy się pojawiają, wydają się śmieszne, nierealne, zbyt fantastyczne, ale jakiś czas później wydają się prawdopodobne lub prawdziwe.

Jeśli byleś dzieckiem, które nie przeczytało "20 000 mil podmorskiej żeglugi", to jako dziecko bardzo dużo cię ominęło! To książka, która umieszcza Cię w morskich głębinach w niekończącej się przygodzie. Jest to klasyczna powieść, a francuski autor Juliusz Verne, był jednym z tych postępowych mądrych ludzi, którzy potrafili przewidywać pewne rzeczy. Nasza bohaterka Diane jest zainspirowana tą książką i jest na najlepszej drodze do zrealizowania swojego największego marzenia. Odkąd ją przeczytała, wiedziała już, że wpłynie ona na jej życie. Przeczytała książkę więcej niż dziesięć razy i za każdym razem znajduje w niej kolejny interesujący aspekt, którego wcześniej nie zauważyła.

Po długich latach badań i inwestowania w siebie i wiedzę, udało jej się stworzyć swój okręt podwodny Nautilus, dokładnie tak, jak opisano go w książce. Teraz po raz pierwszy płynie głęboko w morzu z Nautilusem i jest całkowicie przygotowana do odkrywania podwodnego świata. Co za miłe wyzwanie dla ciebie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i zanurz się głęboko w otchłanie morskie.Baw się dobrze!Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.238.71.*

Komentarze (0)

Gracze online (3):
Polecamy: