reklama
Giercownia - Gry Online

Temple of Illusion

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 10 449
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,69
Łącznie głosów: 10

Gra dodana przez:

Faun jest mitologicznym pół-ludzkim kozim stworzeniem z nogami kozła i ludzkim tłowiem i jest regularnie przedstawiany z koźlimi rogami. Fauny były symbolem płodności, a ich przywódcą grupy był Silenus, mniejsze bóstwo mitologii greckiej. Jak możesz zobaczyć, nie ma już między nami faunów, ale co by było, gdyby sprawy wyglądały trochę inaczej...

Tasia jest faunem, wysłanym przez jej lud do Świątyni Iluzji, z zamiarem uproszenia Wielkiego Maga, by uratował jej lud przed zniknięciem. Liczba ludności staje się coraz mniejszy każdego dnia, ponieważ miejsca, w których obecnie mieszkają, są odwiedzane przez złe gobliny, które chcą rządzić światem. Aby dotrzeć do świątyni, Tasia podróżuje przez kraj złudzeń i trudno jest pokonać przeszkody, które tu na nią czekają.

Nigdy nie wiesz, co jest rzeczywiste, a co nie jest na tym świecie, więc zawsze musisz być bardzo czujny podczas robienia czegokolwiek. Dlatego Tasia będzie potrzebować pomocy od Ciebie, aby pomógł jej poradzić sobie w Świątyni Iluzji i i zrobić wszystko, co jest potrzebne, aby jej ludzie byli mogli żyć w spokoju i stawić czoła tym strasznym goblinom.
Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.192.94.*

Komentarze (0)

Polecamy: