reklama
Giercownia - Gry Online

The Ghost Next Door

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 10 532
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,73
Łącznie głosów: 13

Gra dodana przez:

W jednym ze słynnych ośrodków narciarskich goście są bardzo przestraszeni. Tak, mają ku temu powód. Kilku z nich było świadkami ducha, który wszedł do ich pokoju, więc po tym dziwnym wydarzeniu wszyscy opuścili swoje pokoje na jakiś czas. Kiedy już wrócili, zdali sobie sprawę, że ich cenne przedmioty zniknęły! Dlaczego duchy potrzebują złota i biżuterii? To jeszcze bardziej podejrzane!

Właściciel ośrodka narciarskiego martwiący się tym wydarzeniem i reputacją swojego hotelu, wynajmuje Harry'ego, który jest prywatnym detektywem. Harry pracuje ze swoim dobrze wyszkolonym psem, we dwóch rozwiązali już wiele podobnych przypadków. Właściciel ośrodka narciarskiego ma nadzieję, że wybrał odpowiedniego człowieka do tej pracy, ponieważ jest to jedyny sposób na uratowanie jego firmy.

Harry nie wierzy w duchy, wie, że to ważny aspekt całej historii i sprawy, wierzy, że ktoś gra nerwami gości w konkretnym celu. Przeraża ich, chcąc, by opuścili pokoje. W ten sposób mógł łatwo ukraść cenne przedmioty. Harry nie lubi tracić czasu, więc od razu rozpoczyna dochodzenie, mając nadzieję, że on i jego pies z łatwością rozwiążą sprawę. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
34.204.198.*

Komentarze (0)

Gracze online (2):
Polecamy: