reklama
Giercownia - Gry Online

The Poisoner’s Handbook

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 9 856
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 3
Ocena: 4,83
Łącznie głosów: 18

Gra dodana przez:

Detektywi mają w większości przypadków trudne zadania. W rzeczywistości są oni wzywani w tych sprawach, które są bardziej skomplikowane i gdzie przestępcy są nieznani. Ci ludzie są doskonale wyszkoleni, ale jednocześnie są osobami o wrodzonym instynkcie. Są w stanie zobaczyć coś, czego zwykli ludzie nie widzą. Niezwykle ostrożni w stosunku do każdego śladu, potrafią przewidzieć pewne rzeczy. Taki właśnie jest nasz bohater Gary.

W pewnym budynku został otruty człowiek. Gary ma za zadanie przeszukać to miejsce i znaleźć wystarczającą ilość dowodów, aby znaleźć osobę odpowiedzialną za morderstwo.

Ludzie, którzy byli blisko w czasie morderstwa lub są w jakiś sposób powiązani z osobą, która została zabita, są traktowani zarówno jako świadkowie jak i podejrzani. Oznacza to, że Gary będzie musiał porozmawiać z wszystkimi mieszkańcami budynku, z intencją znalezienia mordercy.

Dochodzenie może rozpocząć się od razu, więc zobaczmy, co się dzieje w tym budynku. Uważaj na każdy gest i każdy możliwy dowód, ponieważ zazwyczaj przestępcy starają się ukryć swój czyn i wyglądają zupełnie niewinnie.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
44.192.94.*

Komentarze (0)

Gracze online (1):
Polecamy: