reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: AgentkaWCzerni

Login: AgentkaWCzerni
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.05.2019r.
Ost. logowanie: 08.08.2019, 16:06
Punkty: 1 701
Wiek 24
Status offline
Opis

poniedziałek, 05.08.2019r.

AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Twoim zadaniem jest pomóc się spotkać huggernautom w jak najkrótszym czasie.

Czy jesteś wystarczająco szybki, aby zdobyć gwiazdę na każdym poziomie? Jeśli tak, możesz spróbować TRYBU SPEEDRUN, odblokowanego po zakończeniu gry. Ten tryb umożliwia grę na wszystkich poziomach po kolei i czas wykonania gry. A jeśli nie jesteś ... to nie czuj się źle i tak cię lubimy.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Steel Fists to pełna akcji gra walki ulicznej. Jako Luke Steel masz zamiar zemścić się i chcesz, aby wszyscy bandyci z ulicznego gangu byli martwi po tym, co Ci zrobili. Pomóż Luke'owi pokonać wszystkich przeciwników i przetrwać na każdym etapie. Uważaj na drewniane skrzynie, ponieważ mogą zawierać pewne bronie, które pomogą ci wyeliminować wrogów. W miarę postępów w grze twój wróg staje się coraz silniejszy. Odblokuj wszystkie osiągnięcia i zarządź na szczycie tabeli liderów!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ciąg dalszy koszmaru w tej przerażającej grze, dla której inspiracją stał się świat Five Nights at Freddy’s. W tej słynnej pizzerii rozgrywa się istne szaleństwo. Czy zdołasz przetrwać cały tydzień, gdy roboty sieją znów zniszczenie? Musisz sobie też poradzić z niedziałającymi lampkami!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Crystal jest dziewczyną mającą w sobie ducha głodnego przygód. Oznacza to podejmowanie wielu odważnych decyzji i odwiedzanie wielu niezwykłych miejsc, zawsze wybierając kreatywny i niekonwencjonalny sposób dotarcia do nich. Tym razem postanowiła rozpocząć podróż, coś w rodzaju podróży samochodowej, a jej ostatecznym celem jest Kolorado. Wzięła furgonetkę i planuje podróżować w niej, zatrzymując się swobodnie w każdym miejscu, które wydaje się interesujące.

Wzięła swoją kamerę, ponieważ oprócz podróżowania, to fotografowanie jest jej drugą największą pasją. Podróżując z furgonetką, Crystal lubi robić dobre zdjęcia w każdym miejscu, w którym się zatrzyma. Ma już album zatytułowany "Trip to Colorado" i jest bardzo niecierpliwa, by wypełnić go wieloma interesującymi zdjęciami z najciekawszych miejsc i rzeczy, które zobaczy podczas swojej podróży.

To dla nas także bardzo przyjemna okazja, aby poznać wiele nowych miejsc i cieszyć się razem z Crystal w pięknem Kolorado. Podejmijmy wyzwanie i podróżujmy razem z tą pełną przygód dziewczyną i jej vanem.

AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zaskakujący FPS. Jesteś kosmitą mającą 4 oczy, które właśnie rozbił swój statek kosmiczny na planecie. Mamy nadzieję, że ogarniesz temat, jak się stąd wydostać!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Wkrocz na arenę i przygotuj się do walki. Ale nie chodzi o boks! Ten futurystyczny gladiator musi zniszczyć wszystkie pudełka, aby samemu nie zostać zgniecionym.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Trójwymiarowa bijatyka, w której możesz założyć maskę i jako legendarny Batman wyjść na ulice, by przywrócić prawo i sprawiedliwość. Miasto jest zaśmiecone złymi facetami i oszustami o różnych kształtach i rozmiarach, a od ciebie zależy, czy położysz kres ich panowaniu i ponownie uporządkujesz ulice.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Rewelacyjna gra, która uświadomi i udowodni Ci jak dobry i szynki jesteś w matematyce.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Jesteś najlepszym ninja i musisz zniszczyć wszystkich swoich wrogów i szturmować zamek!
Gracze online (11):
Polecamy: