reklama
Giercownia - Gry Online

Burglar’s Identity

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 367
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,90
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Tydzień roboczy możemy rozpocząć się od jakiejś tajemnicy. Dlaczego nie? Zbrodnia i włamanie to zawsze ciekawe tematy, które należy traktować jako prowokujące do inspiracji. Nasi najmądrzejsi detektywi, jak już zauważyliście, to w rzeczywistości kobiety. Tak jest i dzisiaj.

Patricia jest detektywem w dziale włamań i kradzieży. Od kilku miesięcy szuka tożsamości włamywacza, który splądrował kilka domów, ukradł cenną biżuterię i pieniądze. Dochodzenie, które już przeprowadziła, dowody i ślady świadczą o tym, że Patricia może znajdować się w jednym z biednych domów na końcu miasta, gdzie może być przestępca.

Patricia spędziła wiele godzin nad tą sprawą. Nie obeszło się bez sprzeczek i nieporozumień z otoczeniem, z rodziną i przyjaciółmi. A wszystko to dlatego, że chce położyć kres tmu wymagającemu śledztwu. Ten włamywacz zadał jej zbyt wiele bólu głowy, od myślenia i dlatego chce zostać bohaterem dnia. Jesteśmy pewni, że z chęcią pomożesz tej odważnej kobiecie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.


Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.231.226.*

Komentarze (0)

Gracze online (23):
Polecamy: