reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: AgentkaWCzerni

Login: AgentkaWCzerni
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.05.2019r.
Ost. logowanie: 22.01.2021, 19:04
Punkty: 1 947
Wiek 25
Status offline
Opis

środa, 18.11.2020r.

AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: To było zaledwie kilka miesięcy po bombardowaniu Belgradu. Był rok 1999. Razem z mężem wybraliśmy się na biwak w pobliżu miasta. Jest tam ładny kawałek natury. Drzewa, trawa, świeże powietrze... Ale potem się stało! Obudziłam się i mojego męża nie było! Muszę go znaleźć. Mam nadzieję, że nie jest ranny. Teraz mam tylko nadzieję. Kiedy zaczynam szukać swojego mężczyzny, spotykam go... Nazywa się Siren Head. Czy to jakiś tajny projekt wojskowy, czy jakaś dziwna mutacja? Muszę z tym walczyć, muszę to zabić...
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Siren Head SCP-6789: Polowanie trwa - Ta straszna wioska jest pełna sekretów i niebezpieczeństw. Nasza historia - głowa syreny polowała na nas, próbując nas zabić. Dlatego w trosce o rodzinę i przyjaciół postanowiliśmy uciec z miasta i podjąć walkę w górach. To pięć najdłuższych dni w naszym życiu. Podnieś broń i chroń siebie i swoją rodzinę.

poniedziałek, 05.08.2019r.

AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Większość ludzi nigdy nie ma szansy na poznanie niesamowitego wachlarza fauny i flory. Tego, co Ziemia ma do zaoferowania poza wizytą w lokalnym zoo lub oglądaniem kanału Discovery. Niektórym przemija całe swoje życie bez wiedzy o dziwacznych i fantastycznych stworzeniach, które zamieszkują nasze morza i oceany.

Podwodne piękno obejmuje wiele aspektów. Połączenie dreszczyku emocji, przygody i wspaniałej możliwości uczenia się w każdym kolejnym nurkowaniem sprawiło, że Barbara stała się podwodnym odkrywcą. Została zawodowym nurkiem, dzisiaj zbliża się do miejsca, w którym nikt nigdy nie nurkował.

Barbara jest zaskoczona tym, co znajduje pod wodą. Odkryła zatopiony statek o ogromnym bogactwie historycznym. Wrak śpi w ciemności, widać wiele skorodowanej stali i mnóstwo przedmiotów rozrzuconych wokół. Barbara chce zebrać jak najwięcej rzeczy z tego miejsca. Możesz dołączyć do niej w tej podwodnej eksploracji! To może być spełnienie marzeń! Ciesz się i baw się dobrze w tym podwodnym świecie.


AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zasiądź na wyczynowym rowerze BMX i pokonaj trialowe trasy w jak najlepszym stylu!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Wcielamy się w niesłusznie skazanego więźnia, któremu musimy pomóc w ucieczce z więzienia. Zbieraj po drodze kasę na ulepszenia dla naszego uciekiniera, aby mógł sprostać każdemu wyzwaniu!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.
Fani obu serii w końcu się doczekali najnowszej odsłony kultowej już na giercowni gry!

Po prawie 10 latach rozwoju, gra walki Bleach vs Naruto 3.2 jest jednym z najbardziej kompletnych w swoim rodzaju. Z obsadą ponad 40 bohaterów, każdy z własnym specyficznym stylem i techniką walki, Bleach vs. Naruto 3.2 obiecuje intensywne i spektakularne bitwy. Dowiedz się, jak opanować każdą postać w wielu trybach gry lub zmierzyć się z przyjaciółmi, grając na tym samym komputerze.

Jeśli graliście w poprzednie, to od tej nie będziecie mogli się oderwać.

Gra została w pełni przebudowana, poprawiono skalę postaci, interfejs użytkownika, optymalizację AI (sztucznej inteligencji).

Aktualizacja 3.2: Dodano dwie nowe główne postacie: Madara Uchiwa (Naruto) i Grimmjow Jaggerjack (Bleach). Dodano 4 postacie wsparcia, Gin Ichimaru i Yamamoto Genryūsai Shigekuni (Bleach), Shikamaru i Masked Obito (Naruto). Ulepszenia wydajności gry i dodanie losowego bohatera Bleach lub Naruto.

Bardziej płynna i ekscytująca niż kiedykolwiek, ta doskonała gra walki będzie wyzwaniem dla umiejętności najbardziej doświadczonych graczy.

Grę załączamy klawiszem J

Uwaga, gra za pierwszym razem może długo ładować się.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Yellowjacket zinfiltrował Pym Technologies i wszczepił wirusa, który przejmuje roboty! Graj jako Ant-Man i Osa, aby walczyć z robotami i ocalić świat.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Subway Surf to wciągająca gra z niekończącą się bieganiem, która zabierze Cię w klimaty pociągów i metra! Śmigaj obok autobusów, pociągów i przeszkód w najlepszej grze Subway Surf.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Final Fighters to gra akcji, w której kontrolujesz wysoko wyszkoloną w sztukach walki kobietę , która walczy z setkami zbirów, chcących ją wykończyć. Musisz wykorzystać jej umiejętności, by pobić każdego osiłka na tyle głupiego, by spróbować z tobą walczyć.

Umiejętnie wykorzystaj kombinację różnych ciosów, kopnięć i stylów podczas sekwencji walki, aby uzyskać lepszy efekt na przeciwnikach. Możesz niszczyć przedmioty wokół siebie, aby zebrać różne nowe bronie i przedmioty, które pomogą ci w walce. Znajdź swojego wewnętrznego walczącego smoka i spraw, by Bruce był z ciebie dumny. Powodzenia!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Znajdź drogę i zdobądź klucz na każdym z poziomów.
Gracze online (7):
Polecamy: