reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: AgentkaWCzerni

Login: AgentkaWCzerni
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 21.05.2019r.
Ost. logowanie: 08.08.2019, 16:06
Punkty: 1 699
Wiek 24
Status offline
Opis

poniedziałek, 05.08.2019r.

AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Większość ludzi nigdy nie ma szansy na poznanie niesamowitego wachlarza fauny i flory. Tego, co Ziemia ma do zaoferowania poza wizytą w lokalnym zoo lub oglądaniem kanału Discovery. Niektórym przemija całe swoje życie bez wiedzy o dziwacznych i fantastycznych stworzeniach, które zamieszkują nasze morza i oceany.

Podwodne piękno obejmuje wiele aspektów. Połączenie dreszczyku emocji, przygody i wspaniałej możliwości uczenia się w każdym kolejnym nurkowaniem sprawiło, że Barbara stała się podwodnym odkrywcą. Została zawodowym nurkiem, dzisiaj zbliża się do miejsca, w którym nikt nigdy nie nurkował.

Barbara jest zaskoczona tym, co znajduje pod wodą. Odkryła zatopiony statek o ogromnym bogactwie historycznym. Wrak śpi w ciemności, widać wiele skorodowanej stali i mnóstwo przedmiotów rozrzuconych wokół. Barbara chce zebrać jak najwięcej rzeczy z tego miejsca. Możesz dołączyć do niej w tej podwodnej eksploracji! To może być spełnienie marzeń! Ciesz się i baw się dobrze w tym podwodnym świecie.


AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zasiądź na wyczynowym rowerze BMX i pokonaj trialowe trasy w jak najlepszym stylu!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Wcielamy się w niesłusznie skazanego więźnia, któremu musimy pomóc w ucieczce z więzienia. Zbieraj po drodze kasę na ulepszenia dla naszego uciekiniera, aby mógł sprostać każdemu wyzwaniu!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Bijatyka platformowa z bohaterami Bleach i Naruto.
Fani obu serii w końcu się doczekali najnowszej odsłony kultowej już na giercowni gry!

Po prawie 10 latach rozwoju, gra walki Bleach vs Naruto 3.2 jest jednym z najbardziej kompletnych w swoim rodzaju. Z obsadą ponad 40 bohaterów, każdy z własnym specyficznym stylem i techniką walki, Bleach vs. Naruto 3.2 obiecuje intensywne i spektakularne bitwy. Dowiedz się, jak opanować każdą postać w wielu trybach gry lub zmierzyć się z przyjaciółmi, grając na tym samym komputerze.

Jeśli graliście w poprzednie, to od tej nie będziecie mogli się oderwać.

Gra została w pełni przebudowana, poprawiono skalę postaci, interfejs użytkownika, optymalizację AI (sztucznej inteligencji).

Aktualizacja 3.2: Dodano dwie nowe główne postacie: Madara Uchiwa (Naruto) i Grimmjow Jaggerjack (Bleach). Dodano 4 postacie wsparcia, Gin Ichimaru i Yamamoto Genryūsai Shigekuni (Bleach), Shikamaru i Masked Obito (Naruto). Ulepszenia wydajności gry i dodanie losowego bohatera Bleach lub Naruto.

Bardziej płynna i ekscytująca niż kiedykolwiek, ta doskonała gra walki będzie wyzwaniem dla umiejętności najbardziej doświadczonych graczy.

Grę załączamy klawiszem J

Uwaga, gra za pierwszym razem może długo ładować się.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Yellowjacket zinfiltrował Pym Technologies i wszczepił wirusa, który przejmuje roboty! Graj jako Ant-Man i Osa, aby walczyć z robotami i ocalić świat.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Subway Surf to wciągająca gra z niekończącą się bieganiem, która zabierze Cię w klimaty pociągów i metra! Śmigaj obok autobusów, pociągów i przeszkód w najlepszej grze Subway Surf.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Final Fighters to gra akcji, w której kontrolujesz wysoko wyszkoloną w sztukach walki kobietę , która walczy z setkami zbirów, chcących ją wykończyć. Musisz wykorzystać jej umiejętności, by pobić każdego osiłka na tyle głupiego, by spróbować z tobą walczyć.

Umiejętnie wykorzystaj kombinację różnych ciosów, kopnięć i stylów podczas sekwencji walki, aby uzyskać lepszy efekt na przeciwnikach. Możesz niszczyć przedmioty wokół siebie, aby zebrać różne nowe bronie i przedmioty, które pomogą ci w walce. Znajdź swojego wewnętrznego walczącego smoka i spraw, by Bruce był z ciebie dumny. Powodzenia!
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Znajdź drogę i zdobądź klucz na każdym z poziomów.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Wyobraź sobie świat bez codziennych zmagań. Bez głodu, cierpienia i choroby. Zapraszamy Cię do Raju, gdzie możesz cieszyć się lepszym życiem, jednocześnie pomagając rozwiązać kryzys przeludnienia, przed którym stoi nasz świat.
AgentkaWCzerni zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Tydzień roboczy możemy rozpocząć się od jakiejś tajemnicy. Dlaczego nie? Zbrodnia i włamanie to zawsze ciekawe tematy, które należy traktować jako prowokujące do inspiracji. Nasi najmądrzejsi detektywi, jak już zauważyliście, to w rzeczywistości kobiety. Tak jest i dzisiaj.

Patricia jest detektywem w dziale włamań i kradzieży. Od kilku miesięcy szuka tożsamości włamywacza, który splądrował kilka domów, ukradł cenną biżuterię i pieniądze. Dochodzenie, które już przeprowadziła, dowody i ślady świadczą o tym, że Patricia może znajdować się w jednym z biednych domów na końcu miasta, gdzie może być przestępca.

Patricia spędziła wiele godzin nad tą sprawą. Nie obeszło się bez sprzeczek i nieporozumień z otoczeniem, z rodziną i przyjaciółmi. A wszystko to dlatego, że chce położyć kres tmu wymagającemu śledztwu. Ten włamywacz zadał jej zbyt wiele bólu głowy, od myślenia i dlatego chce zostać bohaterem dnia. Jesteśmy pewni, że z chęcią pomożesz tej odważnej kobiecie. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji.
Gracze online (5):
Polecamy: