reklama
Giercownia - Gry Online

Trip To Colorado

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 324
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,41
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Crystal jest dziewczyną mającą w sobie ducha głodnego przygód. Oznacza to podejmowanie wielu odważnych decyzji i odwiedzanie wielu niezwykłych miejsc, zawsze wybierając kreatywny i niekonwencjonalny sposób dotarcia do nich. Tym razem postanowiła rozpocząć podróż, coś w rodzaju podróży samochodowej, a jej ostatecznym celem jest Kolorado. Wzięła furgonetkę i planuje podróżować w niej, zatrzymując się swobodnie w każdym miejscu, które wydaje się interesujące.

Wzięła swoją kamerę, ponieważ oprócz podróżowania, to fotografowanie jest jej drugą największą pasją. Podróżując z furgonetką, Crystal lubi robić dobre zdjęcia w każdym miejscu, w którym się zatrzyma. Ma już album zatytułowany "Trip to Colorado" i jest bardzo niecierpliwa, by wypełnić go wieloma interesującymi zdjęciami z najciekawszych miejsc i rzeczy, które zobaczy podczas swojej podróży.

To dla nas także bardzo przyjemna okazja, aby poznać wiele nowych miejsc i cieszyć się razem z Crystal w pięknem Kolorado. Podejmijmy wyzwanie i podróżujmy razem z tą pełną przygód dziewczyną i jej vanem.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.90.45.*

Komentarze (0)

Gracze online (21):
Polecamy: