reklama
Giercownia - Gry Online

Sunken Truths

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 514
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 5,00
Łącznie głosów: 2

Gra dodana przez:

Istnieje wiele przypadków na całym świecie dotyczących zaginionych dzieci i jest to pewne, że te przypadki są jak najbardziej przerażające. Niezależnie od tego, czy znamy to dziecko, czy też nie, zdjęcia wiszące na posterunkach policji lub pokazywane w mediach, które wymagają informacji, które ktoś może przekazać o tych zaginionych dzieciach, sprawiają że dreszcze przechodzą przez nasze ciało. I po prostu wyobraź sobie, jak trudno jest rodzicom tych zaginionych dzieci ... tak, nikt z nas nawet nie chce wyobrażać tego sobie...

To było okropne wydarzenie, które wstrząsnęło obywatelami pięć lat temu, a zwłaszcza rodziną Lamperów. Mieli dwóch synów, ale pewnego dnia jeden z synów nagle zniknął, podczas gdy jeździł na rowerze po mieście. Rodzice cały czas nie mogli się z tym pogodzić... Po dwóch latach od zaginięcia pierwszego dziecka Lamper'owie utracili drugiego syna, a to kolejne straszne zdarzenie miało miejsce w porcie miejskim, także w czasie, gdy syn wyszedł na rower. W obu przypadkach nie było żadnych dowodów, które mogły w jakiś sposób wyjaśnić, co się stało, zostawiając rodziców po prostu tak z nikłą nadzieją, by czekali, aż pewnego dnia ich synowie wrócą do domu.

Amanda i Nicholas to detektywi, którzy podjęli działania, aby pracować nad najbardziej tajemniczą sprawą w swoim kraju - zniknięciem dwóch braci. Rodzice zadzwonili do nich, ponieważ nie mogą się uspokoić i przyjąć do siebie, to co ich spotkało. Pomóż im w prowadzeniu śledztwa i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej rozwiązać tę sprawę. Powodzenia!

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
23.20.25.*

Komentarze (0)

Gracze online (8):
Polecamy: