reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 17.11.2019, 18:30
Punkty: 140 437
Wiek 17
Status offline
Opis

piątek, 01.11.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Rasowa platformówka. Pomóż ludzikowi pozbierać wszystkie monety przed upływem czasu.
Sterowanie:
Strzałki lub W;A;S;D - poruszanie się

poniedziałek, 28.10.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Czy lubisz przerażające filmy? Czy masz ochotę na kilka przerażających podskoków? Jeśli tak, przygotuj się, aby dowiedzieć się, jakie przerażająco zabawne figle czekają na Ciebie w Troll Face Quest: Horror. Ta edycja popularnej serii gier jest pełna odniesień do wielu twoich ulubionych horrorów, programów telewizyjnych, a nawet gier wideo!

Dołącz do sławnego żartownisia i sprawdź, czy uda Ci się rozwiązać wszystkie zagadki i wykonać każde z zakręconych i dziwacznych wyzwań, które czekają na Ciebie w grze?

niedziela, 27.10.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Czy kiedykolwiek obudziłeś jakąś osobę głośnym dźwiękiem budzika? Lemmingi chcą obudzić Grizli i będą się dobrze bawić. Idź i niszcz budowle z budzikami i aktywuj je wszystkie naraz. Spraw, by Grizli obudził się ze strachu i zdobądź za to punkty. Każdy pozostały Lemming daje dodatkowe punkty, więc nie marnuj ich.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Czy jesteś gotowy, aby dołączyć do największej przygody z dwoma legendarnymi bohaterami, aby uratować schwytaną księżniczkę w wysokiej wieży? Musisz podbić 16 poziomów wieży. Możesz odblokować górne poziomy, zbierając klucze. Podczas walki z potworami będziesz miał miecz, topór, łuk i strzały oraz magiczną broń.

Obie postacie mogą wspinać się po ścianach, skacząc. Możesz zarobić 1 dodatkowe życie, zbierając 50 diamentów w grze. Na ostatnim poziomie czeka na ciebie BOSS wraz z innymi otaczającymi go potworami. Nie zapomnij uratować księżniczki z lochów pod koniec gry!

Funkcje gry:

*Tryb gry wieloosobowej oparty na fabule.
*Legendarna grafika, dźwięki i efekty dźwiękowe.
*Funkcja Zapisz pozwala kontynuować grę na ostatnim poziomie, na którym byłeś.
*Na końcu walczą różne potwory i boss!
*Od łatwej do trudnej rozgrywki.

popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnić dzięcioła, zamkniętego w klatce. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: W Halloween zwyczajowo instaluje się w pobliżu domu tak zwane lampiony Jack'a - są to wydrążone dynie ze świecą w środku. Są zaprojektowane tak, aby straszyć nieumarłych i wszelkiego rodzaju potwory od progu. Halloweenowe potwory od dawna chciały się wyrównać z dyniami, a kiedy im się udało, kradły wszystkie światła i schowały je w bezpiecznym miejscu. Ale wiesz, gdzie szukać straty... Dynie strzegą złych stworzeń, z którymi musisz walczyć.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy wierzysz, że dom może być opanowany przez złe duchy? Jest wiele historii na ten temat, ale czy uważasz, że są prawdziwe? A może chodzi tylko o pogłoski, które wydają się wyjaśniać niezwykłe wydarzenia? Z jednej strony wierzy się, że posiadane domy odwiedzane są przez ich zmarłych właścicieli, czasem duchy zmarłych były ofiarami gwałtownych lub tragicznych wydarzeń.

Z drugiej strony, bardziej naukowe wyjaśnienia mówią o błędnym osądzaniu dźwięków naturalnie obecnych w strukturach, myleniu snów z jawą, sugestywności, w tym o działaniu toksycznych substancji w środowiskach, które mogą być przyczyną różnych halucynacji. Ale co się dzieje w tym domu? Spróbujmy dowiedzieć się razem.

Heather i Aaron walczą ze złem i złymi duchami. Dziś przybywają do jednego z najbardziej opętanych domów w kraju, miejsca, do którego nikt nie lubi wchodzić, ponieważ uważa się, że to miejsce gromadzi zło. Ich zadaniem jest znalezienie imienia ducha, który podobno tam mieszka, i znalezienie sposobu, w jaki może zostać wydalony z domu. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż im w tej misji.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Toy Match to nowa gra logiczna typu „dopasuj 3”, która natychmiast urzeknie Cię kolorową grafiką, fajnymi animacjami i świetną ścieżką dźwiękową. Łatwo się nauczyć mechaniki gry. Dopasuj co najmniej trzy klocki zabawki tego samego koloru, aby usunąć je z planszy.

Kontynuuj dopasowywanie bloków, aż osiągniesz cel poziomu. Układaj puzzle na ponad 1600 poziomach oraz wykonuj codzienne misje i wyzwania! Odkryj mnóstwo fajnych dodatków i prezentów, jakie dają monety i ulepszenia, które pomogą Ci pokonać nawet najbardziej skomplikowane zagadki.

Rozpocznij misję, taką jak poszukiwanie skarbu, aby zdobyć wspaniałe nagrody! Wszystkie te funkcje dodają tyle radości i wyzwań do gry, że z łatwością sprawiają, że jest to obecnie jedna z najlepszych gier typu 3 w rzędzie! Nie marnuj więcej czasu na czytanie tego tekstu i zacznij grać w Toy Match już teraz za darmo!

czwartek, 24.10.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: A może jakieś baśniowe sprawy czy dzisiaj? Ilekroć ktoś wspomina o krasnoludach, myślimy o tych małych stworzeniach, które zawsze myślą o ciekawych rzeczach do zrobienia, są zabawne, inteligentne i chcą być w centrum naszej uwagi.

Minęło trochę czasu, odkąd nie widzieliśmy się z naszymi małymi przyjaciółmi, krasnoludami. Tym razem biorą udział w dziwnej misji, chcą stać się mądrzejsi i bogatsi. Abi, Fabia i krasnolud Eadric przybywają do Świątyni mądrości. Są tutaj w jednym celu. Muszą znaleźć przedmioty, które powinny pomóc im wzbogacić ich mądrość, a jeśli chodzi o nagrodę, chcą zdobyć złote monety.

Teraz nadszedł czas, abyś wstał i walczył o radość tych stworzeń. Może nie będzie to łatwe, ale na pewno będzie fajnie. Zwłaszcza, gdy wiemy, że te stworzenia należą do naszej fantazji. Twórczy ludzie wymyślili je i dali im supermoce, aby uczynić świat fantazji lepszym miejscem.

Uważamy, że daliśmy Ci wystarczająco dużo powodów, abyś chciał być częścią naszej zabawy, więc do dzieła!

Gracze online (14):
Polecamy: