reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 22.07.2019, 20:43
Punkty: 138 244
Wiek 17
Status offline
Opis

piątek, 19.07.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Obroń się przed atakiem wrogich rycerzy i postaraj się zdobyć przy tym jak największa ilość punktów. Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Ctrl- strzał
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdujemy się na starym, zaniedbanym cmentarzu. Naszym zadaniem jest zdobycie dowodów na istnienie zjawisk paranormalnych, odkrycie co się stało na tym cmentarzu przed naszym przybyciem poprzez odnalezienie stron pamiętnika i w końcu przeprowadzenie egzorcyzmów...
Zwiedź nawiedzony cmentarz sfotografuj różne obiekty i zbieraj przedmioty.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zlikwiduj terrorystów i odbij zakładników.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka- celownik
LPM- strzał
Q - zbieranie przedmiotów.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna cześć Mario Bros, tym razzem w zamku. Pokonaj dany poziom jak w najkrótszym czasie zbierając monety i pokonując wrogów. Sterowanie strzałkami.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wskakuj na quada i pokonaj zimową trasę w jak najlepszym stylu.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Enter - zmiana kierunku jazdy
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Irytująca wersja Mario Bros.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w szalonych wyścigach monster trucków i pokaż na co cię stać.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uciec z więzienia o zaostrzonym rygorze, jednocześnie chroniąc swoje życie przed strzałami strażników więziennych. Zbieraj bardzo potężne bronie i staraj się uciec za pomocą swojej intuicji. Znajdź drogę do wolności, jeśli chcesz udowodnić swoją niewinność, walcz z innymi przestępcami i lokalną policją, aby zyskać doskonałą reputację.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jak wiemy w bajkach, mitach i innych rodzajach opowieści, istnieją różne rodzaje fantastycznych stworzeń i potworów, na przykład jednorożce, gobliny i wampiry. Jeszcze jednym z tych stworzeń jest czarnoksiężnik, który w rzeczywistości tożsamy jest z czarownicą. Podobnie jak czarownica praktykuje magię lub czary dla zła. Mógłby być także demonem prosto z ust piekła, ale także to słowo zostało użyte do wielu złych bestii i niegodziwych śmiertelników, którzy praktykują magię dla nieracjonalnych celów, tak ogólnie przyjmowanych, czarnoksiężnicy są złoczyńcami.

Teraz spotkamy prawdziwego złego czarnoksiężnika. Chodzi o czarnoksiężnika o imieniu Norbert, który jest odpowiedzialny za jedną straszną rzecz. Właściwie to on umieścił królestwo w wiecznym zmierzchu, rzucając przerażające zaklęcie. Możecie sobie wyobrazić, jak strasznie jest tkwić w tym nienaturalnym stanie i jego skutkach dla całego królestwa.

Dziś odważna czarodziejka Amelia została wezwana do znalezienia źródła zaklęcia i uwolnienia tego królestwa od zła. Oznacza to, że Amelia ma przed sobą bardzo odpowiedzialne zadanie, a przeznaczenie tego królestwa zależy od niej. Zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i pomóż jej rozwiązać tę tajemnicę.

wtorek, 16.07.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ojciec księżniczki Katarzyny planuje opuścić swoje królestwo. Postanowił zrezygnować z funkcji lidera i chce, aby jego córka kontynuowała jego działalność. Jednak księżniczka jest jeszcze młoda i zanim zacznie pełnić swój obowiązek, musi dowiedzieć się czegoś więcej o swoich ludziach. Ludzie, którzy mieszkają w tym królestwie, mają swoje problemy i potrzeby, które muszą zostać spełnione, więc najpierw musi się o nich rozeznać, zanim zacznie im szczerze i celnie pomagać.

Księżniczka Katarzyna postanawia przejść się ulicami swojego królestwa, aby zobaczyć, czego dokładnie potrzebują. Pójdzie tam wraz ze swoją prawą ręką, rycerzem Arminą, ponieważ wierzy, że w ten sposób nauczy się jeszcze więcej. Dołącz do nich, by zbadać to miejsce i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
Gracze online (7):
Polecamy: