reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 30.11.2020, 19:26
Punkty: 143 290
Wiek 18
Status offline
Opis Free Tank Coins.Fast.[Uwaga Nie Kopiować]

środa, 25.11.2020r.

popgirl dodała
Opis gry: Car Girl Garage to gra 2.5D z wciągającą rozgrywką, w której zdobędziesz umiejętności mechaniczne potrzebne do pracy przy samochodzie, a zwłaszcza:

Jak zamienić koło
Jak sprawdzić i uzupełnić olej silnikowy
Jak wymienić akumulator samochodowy
Jak uzupełnić płyn chłodzący silnik
Jak sprawdzić ciśnienie w oponach
Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie
A wszystko to podczas pracy w warsztacie, w którym wykonasz prace naprawcze według wskazówek Miriam. Miriam jakiś czas temu odziedziczyła stary garaż po dziadku i postanowiła go odrestaurować. Poza tym chce odrestaurować w garażu starego Volkswagena Beatle, który jest w fatalnym stanie. Pomóż jej w osiągnięciu celów! Baw się dobrze.

wtorek, 17.11.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Siren Head SCP-6789: Polowanie trwa - Ta straszna wioska jest pełna sekretów i niebezpieczeństw. Nasza historia - głowa syreny polowała na nas, próbując nas zabić. Dlatego w trosce o rodzinę i przyjaciół postanowiliśmy uciec z miasta i podjąć walkę w górach. To pięć najdłuższych dni w naszym życiu. Podnieś broń i chroń siebie i swoją rodzinę.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: To było zaledwie kilka miesięcy po bombardowaniu Belgradu. Był rok 1999. Razem z mężem wybraliśmy się na biwak w pobliżu miasta. Jest tam ładny kawałek natury. Drzewa, trawa, świeże powietrze... Ale potem się stało! Obudziłam się i mojego męża nie było! Muszę go znaleźć. Mam nadzieję, że nie jest ranny. Teraz mam tylko nadzieję. Kiedy zaczynam szukać swojego mężczyzny, spotykam go... Nazywa się Siren Head. Czy to jakiś tajny projekt wojskowy, czy jakaś dziwna mutacja? Muszę z tym walczyć, muszę to zabić...

czwartek, 24.09.2020r.

popgirl dodała
Opis gry: Czy kiedykolwiek rozważałeś zostanie kierowcą ciężarówki? W grze Cargo Truck Transport Simulator 2020 staje się to prawdą. Otrzymasz zadanie, a Twoim celem jest wykonanie go w wyznaczonym czasie. Możesz doświadczyć jazdy zarówno latem, jak i po śniegu, zwykle po wiejskich drogach pełnych zakrętów i opóźniaczy.

5 ciężarówek do kierowania
2 tryby gry (lato / zima)
15 poziomów do ukończenia

wtorek, 22.09.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nowatorskie, bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z grą przygodową typu point&click. W jasny słoneczny dzień Wheely i Jolie udali się na piknik, ale zdarzyło się coś niespodziewanego. Przed ich oczami wylądował awaryjnie statek kosmiczny. Przemierzaj baśniowy świat i klikaj na odpowiednie obiekty, by wejść w interakcję z otoczeniem i pomóż naszemu bohaterowi, naprawić statek kosmiczny.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na nową, ekscytującą przygodę w grze Save the Girl 2? Znajdź sposób na uratowanie tej młodej kobiety w niebezpieczeństwie. Złowrogi kosmita goni ją ulicami miasta, gotowy porwać ją i zabrać na swoją planetę. Nie możesz sobie na to pozwolić!

Czas przyjrzeć się scenerii i znaleźć właściwy sposób wykorzystania przedmiotów do pokonania pułapek po drodze. Rzucaj skórkami od banana, aby się ślizgał, używaj czapek ze śmigłami, aby latać nad niebezpiecznymi klifami i obserwuj nawet najmniejszy szczegół, aby móc zgłosić to policji. Ciesz się i pokaż, że inteligencja jest w stanie uchronić Cię przed najgorszymi sytuacjami!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do tej innej przygody z naszym ukochanym Mario i jego wiernym przyjacielem Yoshi! Z Super Mario Bros Riders, ciesz się ekscytującą przygodą przez świat pełen pułapek, magicznych gwiazd i wielu niebezpiecznych wrogów.

Pomóż im bezpiecznie dotrzeć do zamków na końcu każdego poziomu i zbliż się o krok do uratowania pięknej księżniczki Peach! Czy będziesz wystarczająco odważny, aby stawić czoła tej przygodzie? Skacz dookoła, zbieraj dużo monet, unikaj spadania z klifów lub wpadania w paszczę niebezpiecznych mięsożernych pułapek i rozbijaj cegły, które staną Ci na drodze - powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest umiejętne sterowanie traktorem, tak by dowieźć ładunek do mety.

piątek, 07.08.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Larego świat został opanowany przez potwory. Pomóż mu go ocalić!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra typu przewieź towar .Tym razem czołgiem. Postaraj się nie uszkodzić swojej przesyłki - jazda po trudnym i pofałdowanym terenie nie będzie łatwa, a czeka na nas cała masa misji.

Sterowanie strzałkami i spacja.
Gracze online (9):
Polecamy: