reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 25.06.2019, 13:10
Punkty: 121 387
Wiek 14
Status online
Opis

Dzisiaj, 25.06.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Paczka nowych poziomów do gry Jelly Cat. Wystrzel tak żelkowego kota, żeby pozbierał wszystkie gwiazdki i potem trafił do portalu, który przeniesie Cię do kolejnego poziomu.
Sterowanie za pomocą myszki.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wcielasz się w rolę młodego zawodnika grającego w rozgrywkach juniorów w siatkonogę. Gra jest dość nietypowa ponieważ łączy ze sobą elementy piłki nożnej i tenisa. Wygrywaj wszystkie pojedynki oraz rozwijaj karierę swojego zawodnika, a za zebrane fundusze rozwijaj jego statystyki i kupuj lepszy strój.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - wykopanie piłki
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Sprawdź się w letnich igrzyskach 2012 w dyscyplinach, których nie znajdziesz na olimpiadzie w Londynie.
Sterowanie za pomocą spacji.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Znalazłeś się w sytuacji wysokiego ryzyka jednak stawka również jest wysoka. Skarb jest ukryty w pewnej zamieszkałej przez indiańskie plemiona dżungli. Musisz rozbić bloki skrywające złoto układając w rzędzie po trzy identyczne kamienie. Będziesz się zmagał zarówno z przeciwnościami losu jak i rozwścieczonymi rdzennymi mieszkańcami tych terenów. Powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Ulepszaj swoją postać, zdobywaj nowe skille oraz umiejętności, by przetrwać wśród zombie.
Sterowanie podane podczas gry .
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Oddział Delta Force sprowadził specjalistę, który ma w pojedynkę zapewnić osłonę ogniową. Sprawdź się w emocjonującej strzelance FPS i odetnij źródło zasilania wrogiej bazy, zanim Twój przeciwnik zacznie zagrażać światu.
Sterowanie:
W;S;A:D - poruszanie się
Myszka - celowik
LPM - strzał
Spacja - mapa
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zniszcz fortyfikację wroga, mając dyspozycji wojska naziemne i lotnictwo.
Sterowanie za pomocą myszki.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: W każdym z poziomów wystrzel tak krowę, aby zebrała wszystkie monety i doleciała do gwiazdy.
Sterowanie za pomocą myszki.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Bardzo długo oczekiwana druga część świetnej gry Legend of the Void. Wciel się w postać potężnego maga, dzielnego rycerza lub sprytnego łotra. Wyrusz na poszukiwanie przygody. Przemierzaj fantastyczne krainy pokonując po drodze wrogów. W trakcie przygody Twoja postać nabierze doświadczenia, które możesz wykorzystać do udoskonalania umiejętności.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Kolejna, trzecia już część jednej z waszych ulubionych gier strategicznych. Rzymskie Imperium prosperuje doskonale, wszędzie jest cicho i spokojnie. Julia I Victorius są absolutnie szczęśliwi czekając na narodziny dziecka. Wydaje się, że nic nie grozi chwale wielkiego królestwa. Nagle przybywa okaziciel złych wieści, barbarzyńcy niszczą rzymskie prowincje. Nikt, tylko Victorius i jego armia może odeprzeć ataki wroga i obronić Rzym przed barbarzyńcami. Jego misja jest bardzo trudna i niebezpieczna, ale prowincje i ich mieszkańcy muszą być bezpieczni, a drogi i szlaki handlowe przywrócone. Bądź odważny, a szczęście Cię nie opuści.

Gra polega przede wszystkim na budowaniu drogi z jednego krańca planszy na drugi. Wiąże się to z usuwaniem niepotrzebnych obiektów (skały, gałęzie), naprawą nawierzchni, tworzeniem mostów itp. Każde zadanie wymaga pracowników, surowców i pożywienia. Dlatego też należy budować (i następnie ulepszać) odpowiednie budynki jak na przykład tartak, farma, kamieniołomy, które dadzą odpowiedni przedmiot niezbędny do wykonania ruchu. Od czasu do czasu będzie trzeba ściąć drzewo, zebrać jagody z krzaków, a także wykonać poboczne zadania.
Gracze online (29):
Polecamy: