reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 16.09.2019, 12:15
Punkty: 140 077
Wiek 17
Status online
Opis

sobota, 07.09.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Współpraca w ramach grupy może pomóc rozwiązać trudne problemy. Współpracując, możemy znaleźć rozwiązania, które działają najlepiej. Czy jesteś gotowy dołączyć do zespołu młodych detektywów w akademii policyjnej, aby rozwiązać bardzo trudną, wyimaginowaną sprawę?

Akademie policyjne wykorzystują pracę zespołową w swoich programach szkoleniowych, aby zapewnić absolwentom możliwość współpracy w rzeczywistych scenariuszach. Donald i Nancy są detektywami, którzy uczą w akademii detektywistycznej. Dzisiaj dadzą swoim studentom końcowy i najtrudniejszy test. Test jest doświadczeniem budowania zespołu opartym na rozwiązywaniu problemów i komunikacji.

Uczniowie muszą przesłuchiwać podejrzanych i badać kryminalistykę w celu rozwiązania tej złowrogiej zbrodni. Będą musieli pracować jako zespół, jeśli chcą zdać egzamin końcowy. Będą musieli rozwiązać sprawę, zbierając dowody, przesłuchując podejrzanych, przeglądając raporty kryminalistyczne. Dołącz do nich i im pomóż.


popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Red Boy and Blue Girl to modyfikacja bardzo popularnej serii Fireboy and Watergirl. Twoim zadaniem jest pomóc obu naszym bohaterom przejść przez drogę pełną niebezpieczeństw i dotrzeć do wyjścia. Ukończ wszystkie 20 poziomów i wypełnij misję. Pamiętaj, że to, co jest bezpieczne dla Red Boya, może być śmiertelne dla Blue Girl i na odwrót.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Masz tak wielu klientów w swojej pizzerii i powinieneś spełniać ich zamówienia na czas. Wybierz pizze, a następnie polej ją sosem i oprósz dodatkami. Gdy będziesz gotowy do obsługi zamówienia, kliknij dzwonek, a klient otrzyma jego zamówienie.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Taiga Car Driver - sprawdź swoje umiejętności prowadzenia samochodu Kamaz. Jest to bardzo realistyczna gra symulacyjna kierowców ciężarówek. Prowadzisz ciężarówkę Kamaz i musisz wykonywać różne misje w trudnych zimowych warunkach pogodowych w Tajdze.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Red Boy i Blue Girl to dwa elementy ognia i wody. Mimo że ich natura jest inna, są dobrymi przyjaciółmi i pracują w zespołach, aby radzić sobie z wyzwaniami i problemami. Każda postać ma swoje zalety i słabe strony, więc pamiętaj o nich!

Red Boy and Blue Girl to modyfikacja bardzo popularnej serii Fireboy and Watergirl. Twoim zadaniem jest pomóc obu naszym bohaterom przejść przez drogę pełną niebezpieczeństw i dotrzeć do wyjścia. Ukończ wszystkie poziomy i wypełnij misję. Pamiętaj, że to, co jest bezpieczne dla Red Boya, może być śmiertelne dla Blue Girl i na odwrót.

poniedziałek, 26.08.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś zagubiony i samotny w magicznym lesie. Rozejrzyj się i sprawdź, czy znajdziesz wyjście z tego tajemniczego miejsca. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Niekończący się runner, w którym kontrolujesz otoczenie gry, aby unikać przeszkód.
Kontrolujesz mrocznego maga biegnącego w prawo, aby złapać złego białego maga. Używaj różnych zaklęć, takich jak skakanie, kurczenie się, atakowanie itp., Aby mroczny mag mógł pokonać wrogów i przeszkody na swojej drodze.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Gra oparta o zasady fizyki. Kombinuj i korzystaj z dostępnych elementów tak, by umieścić piłkę w wiadrze.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Belly Smash to zabawna gra zapaśnicza. Zepchnij przeciwnika z maty, aby wygrać rundę. Zbieraj żywność, która losowo pojawia się na arenie, aby stać się większym i silniejszym, aby łatwiej pchać przeciwnika! Wygraj 3 rundę, aby zostać Yokozuną, największym mistrzem sztuki sumo!

Możesz grać w Belly Smash w 3 trybach gry:
* VERSUS [zalecane]: staw czoła przyjacielowi i pokonaj go w epickiej bitwie sumo!
* SOLO: Walcz z AI w intensywnej walce!
* SZKOLENIE: Zmierz się z drewnianym sumo, aby opanować sterowanie grą!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uwolnienie, uwięzionego w rakiecie kosmonauty. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (21):
Polecamy: