reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 22.08.2019, 21:10
Punkty: 139 607
Wiek 17
Status offline
Opis

piątek, 02.08.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wyrusz w epicką podróż przez starożytny Egipt wraz z niestrudzona przygodami Danielą. Rozpoczyna się gra Phlinx II, a Ty staniesz się bezpośrednim uczestnikiem niesamowitych odkryć, których zamierza dokonać. Poszukuje starożytnych kamieni, na których wyryte są tajemnicze symbole. Odkryj nieznane dotąd tajemnice najstarszych grobowców. Bohaterka tych przygód poinstruuje cię, jak należy kontrolować specjalną katapultę, aby strzelać do gromady kamiennych kul ze znakami. Następnie podążysz piramidą Anubisa i rozpocznie się prawdziwa przygoda, w której wszystko zależy od Ciebie.

środa, 31.07.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Oto druga cześć gry Hurry Up Bob. Skacz coraz wyżej po platformach i uciekaj przed kwasem, unikając po drodze przeszkód.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna gra z serii Yeti Sports, w której musimy w określony sposób osiągnąć jak największą odległość. Tym razem wcielamy się w Yeti i musimy uderzyć maczugą w pingwina tak celnie, by ten pobił kolejny rekord odległości. Steruj myszką i lepiej nie myśl o tym, co przeżywa pingwin, bo to raczej krwawe yeti a nie klasyczne.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Oto druga część gry Moto Trial Fest. Pokonaj trialowe trasy jak w najkrótszym czasie.

Sterowanie za pomocą strzałek lub klawiszy W A S D.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Dojedz przerobionym Hammerem do celu pokonując trasę w ciężkim terenie.

Sterowanie za pomocą strzałek.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zagraj z komputerem lub rzuć wyzwanie przyjacielowi. Na zmianę wykonujecie rzuty karne, używając myszki do celowania, dobrania siły strzału oraz obrony bramki. Wbij do bramki więcej goli niż twój przeciwnik, aby przejść dalej w turnieju.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jest rok 2012. Twoim zadaniem jest ocalić świat przed niebezpiecznymi robotami. Stań z nimi do walki na każdym z poziomów. Do wyboru masz 4 bohaterów. Sterowanie podane w grze.
popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nowe plansze do gry Jumping Box. Pewne, bardzo skoczne pudełko musi przedostać się do wyznaczonego miejsca, a właściwie rzecz biorąc, na właściwą płytkę, która znajduje się w jej otoczeniu. Ta jest z pewnością charakterystyczna - jako jedyna jest w kolorze pomarańczowym i znajduje się na niej chorągiewka. Co prawda karton nie może sam skakać i przeskakiwać, ale po wystrzeleniu go z odpowiednią siłą, kartonik będzie mógł pokonać przygotowane "pułapki" i przeszkody, realizując tym samym postawione przed sobą zadanie. Im mniej razy spadnie i nie wykona zadania, tym oczywiście lepiej, także zaopiekuj się nim i zrealizuj przygotowane zadania na pięć z plusem!
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Jako małpka wyceluj tak bananem, aby doleciał do posągu. Sterowanie za pomocą myszki.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Popularny jednorożec powraca w kocim wcieleniu! Niezwykle relaksująca gierka.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skakanie
X - dopalacz
Gracze online (9):
Polecamy: