reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: venetianprinces

Login: venetianprinces
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 27.10.2009r.
Ost. logowanie: 21.02.2021, 14:45
Punkty: 6 371
Wiek 35
Status offline
Opis

czwartek, 21.01.2021r.

venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Escape Game Halloween to fajna gra, w której możesz grać w cukierek albo psikus, ale jesteś uwięziony w domu. Musisz znaleźć sposób na ucieczkę i cieszenie się świętem Halloween. Zbadaj dom i spróbuj znaleźć przedmiot, który pomoże ci rozwiązać zagadkę. Znajdź wskazówki, jak odblokować niektóre obiekty.
venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Kiritan Island Refill to eksploracyjna gra akcji 2D, w której Tohoku Kiritan ciężko pracuje i zgłębia tajemnice wyspy. Pomóż jej znaleźć ukryte przedmioty, zwiększaj jej umiejętności i biegaj przez wyspy pełne tajemniczych stworzeń! Jak daleko może sięgnąć? Czy będzie w stanie przetrwać w obliczu ostatecznego potwora?
venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Burnin ’Rubber 5 XS to wysokooktanowa gra wyścigowa. Zdobądź pierwsze miejsce wszelkimi niezbędnymi środkami. To, czy zrobisz to poprzez wzmocnienie, czy spalenie przeciwników, zależy od Ciebie. W trakcie walki na kolejnych etapach do odblokowania jest wiele pojazdów i niszczycielskich broni.
venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Przeżyj przejażdżkę kolejką górską swojego życia z jedną z najbardziej ukochanych zabawek na świecie! Zanurkuj i szybuj wzdłuż krawędzi wybuchających wulkanów, lataj majestatycznie nad pokrytymi śniegiem Chinami lub podziwiaj swoje odbicie w rzece w pełnym tempie przez europejskie krajobrazy. Zagraj w ponad 75 kreatywnych i indywidualnie zaprojektowanych utworów w trzech nowych, tętniących życiem światach. Umiejętnie steruj ulubionym dyskiem Frisbee dzięki niezrównanemu sterowaniu.

Ukończ śmiałe misje, awansuj, odblokuj wszystkie Wham-O® Frisbee® i poszerz swoją kolekcję unikalnych dysków. Odkryj grę pełną tajemniczych, wymagających poziomów bonusowych i ukrytych sekretów czekających na odkrycie. Uzupełnij swoje kolekcje i zdobywaj osiągnięcia Game Center.
venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Trzeci rozdział genialnej gry ewakuacyjnej. Ostatnie godziny twojego życia zupełnie zniknęły z twojej pamięci i tak naprawdę nie wiesz, jak się tu dostałeś. Czy jest jakieś wyjście? Czy twoje życie jest w niebezpieczeństwie? Nie trać ani sekundy swojego czasu!

Przyjrzyj się uważnie każdemu rogowi i obiektowi wokół siebie, znajdź wskazówki i wykorzystaj przypadkowe przedmioty, aby rozwiązać dziesiątki zagadek i łamigłowek, które zaprowadzą cię w bezpieczne miejsce. Po prostu sprawdź swój spryt i znajdź najszybszy i najskuteczniejszy sposób na przetrwanie tej przerażającej historii, zanim będzie dla Ciebie za późno. Powodzenia...

Wcześniejsze rozdziały tej gry znajduje się tutaj: Laqueus Escape Chapters
venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Witamy w ekscytującym uniwersum Heroes of Match-3! Zanurz się w pięknym świecie słodkiej historii! Średniowieczna atmosfera i zabawne postacie nie pozostawiają obojętnym. Połącz trzy słodycze w jednej linii i stwórz wiele pysznych kombinacji, aby pomóc królowi Donuttanowi Trzeciemu odzyskać tron. Kto wie, może TY zostaniesz jego spadkobiercą?

Pokaż swoje umiejętności układania trzech w rzędzie i rzuć wyzwanie innym graczom w turniejach. Stale zdobywaj bonusy, wykonując codzienne zadania. Graj ze znajomymi lub innymi graczami z całego świata. Zanurz się w świat wielkich bitew i epickich wyczynów! Czeka na Ciebie wielu bohaterów i mnóstwo dramatycznych historii, a także tysiące poziomów z ekscytującą mechaniką!

Dopasuj słodycze, aby osiągnąć swoje cele i pokonaj przeciwników!venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Zmieniaj grawitację, aby osiągnąć cel w każdym z poziomów!
venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: To był normalny dzień w szkole, ale w jednej chwili powoli otwierasz oczy i jesteś ziemniakiem. Czy jesteś gotowy na bitwy, ponieważ wszyscy na ciebie liczą. Zbierz jak najwięcej informacji o sobie i rozpocznij swoją przygodę. Jest potwór, z którym będziesz musiał walczyć. Pokonaj wszystkich, powodzenia!
venetianprinces zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Escape Game: Hinamatsuri to klasyczna gra ucieczki z kotami i lalkami hina. Czy jesteś wystarczająco cierpliwy, aby zagrać i odkryć zagadkę? Spróbuj znaleźć te lalki hina w świątyni.
Gracze online (8):
Polecamy: