reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: bankowapanna

Login: bankowapanna
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 29.03.2012r.
Ost. logowanie: 09.12.2020, 17:53
Punkty: 9 760
Wiek 35
Status offline
Opis

środa, 18.11.2020r.

bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Siren Head SCP-6789: Polowanie trwa - Ta straszna wioska jest pełna sekretów i niebezpieczeństw. Nasza historia - głowa syreny polowała na nas, próbując nas zabić. Dlatego w trosce o rodzinę i przyjaciół postanowiliśmy uciec z miasta i podjąć walkę w górach. To pięć najdłuższych dni w naszym życiu. Podnieś broń i chroń siebie i swoją rodzinę.
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: To było zaledwie kilka miesięcy po bombardowaniu Belgradu. Był rok 1999. Razem z mężem wybraliśmy się na biwak w pobliżu miasta. Jest tam ładny kawałek natury. Drzewa, trawa, świeże powietrze... Ale potem się stało! Obudziłam się i mojego męża nie było! Muszę go znaleźć. Mam nadzieję, że nie jest ranny. Teraz mam tylko nadzieję. Kiedy zaczynam szukać swojego mężczyzny, spotykam go... Nazywa się Siren Head. Czy to jakiś tajny projekt wojskowy, czy jakaś dziwna mutacja? Muszę z tym walczyć, muszę to zabić...

poniedziałek, 28.09.2020r.

bankowapanna dodała
Opis gry: Puppets Cemetery to szybka strzelanka 2D z widokiem z góry na dół. Od początku może się wydawać, że jest trochę powolny, ale gdy znajdziesz odpowiednią broń na mapie, rozpocznie się właściwa akcja. Rakiety, granaty, eksplozje - wszystko, czego potrzeba do stylowo wyglądających zabijających chciwych zombie.

czwartek, 24.09.2020r.

bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest obrona fortecy przed głodnymi zombie.
Sterujesz młodym, z pozoru normalnym chłopcem, który posiada super moce. Twoim zadaniem jest obrona ostatniej ludzkiej koloni przed atakiem różnej maści potworów. Wraz z przyjaciółmi tworzycie barierę, przed którą żaden zły stwór nie może się przedrzeć.
Sterowanie:
W;S - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
Spacja - atak tornado
A;D lub 1;2;3;4;5;6;7;8;9 - zmiana broni
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kid Krusader to wciągająca gra obronna rozgrywana w średniowieczu.Wrogowie uzbrojeni w mieczei zbroje idą zniszczyć miasto! Myślisz, że będzie łatwo, bo są po prostu dziećmi, prawda? Pomyśl jeszcze raz! Nie okazuj litości i wydawaj pieniądze na ulepszenia, dzieci będą miały spore problemy!
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Genialnie wykonana gra defense. Rozmieść stanowiska obronne tak, by ochronić unikalna roślinę przed szkodnikami.
Sterowanie za pomocą myszki.
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Bert i Jim otworzyli właśnie swój własny interes - sklep ze smakowitymi pączkami, za którymi przepadają dosłownie wszyscy. Chłopcy nie wiedzieli jednak, że miejsce na sklep jest bardzo ważne i po mimo faktu dużej liczby osób odwiedzających miejski park, miejsce to z pewnością zostało chybione. Oprócz klientów, w obrębie sklepu pojawiły się także dzikie zwierzęta-zombie, które nie tylko sprzeciwiają się tak niezdrowej żywności, ale i same z braku innej karmy chcą nie co się w niej posilić. Sterując jednym z chłopaków i postaraj się jakoś je wyeliminować, wykupując niezbędną broń za zarobione pieniądze, które uda ci się pozyskać za zabitą zwierzynę. Nie licz na dochód ze sklepu - jeśli się z nimi nie rozprawisz, żaden klient nawet nie pomyśli o Twoim sklepie!
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest eliminowanie wrogich jednostek, zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nigdy wcześniej niespotykany głód Zombi sprawił, że są oni tak żądni świeżej krwi. Jedynym sposobem na przetrwanie jest wpakowanie w nich olbrzymiej ilości ołowiu!
Twoim zadaniem jest powstrzymać zombiaki chcące wkroczyć do miasta.
Sterowanie za pomocą myszki.
bankowapanna zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu tower defence, tym razem osadzona w realiach science fiction. W przyszłości światem będą rządziły walczące ze sobą korporacje. Pomóż swojej firmie obronić swoje zasoby przed przeciwnikami.
Gracze online (3):
Polecamy: