reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: roxxon1

Login: roxxon1
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.03.2020r.
Ost. logowanie: 08.12.2020, 14:44
Punkty: 228
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 05.03.2020r.

roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przedstawiamy pełną wersję popularnej gry My Kingdom for the Princess. Historia gry rozgrywa się po ślubie uroczej księżniczki i uroczego księcia. Jednak jako prezent ślubny król przekazał tym nowożeńcom najbiedniejszą i najbardziej zaniedbaną część swojego królestwa. Dlatego książę prosi cię o pomoc w budowie prawdziwego królestwa, godnego najpiękniejszej ze wszystkich księżniczki. Czy potrafisz wykonać to trudne zadanie w księstwie Moje Królestwo? Jeśli ukończysz każdą rundę, zanim pomiar czasu po lewej stronie zmieni kolor na czerwony, otrzymasz dodatkowe punkty. W grze czeka na Ciebie 60 rund świetnej zabawy!

To miejsce jest w ruinie i odrodzenie go należy do odważnego i szlachetnego rycerza. Pomóż mu odbudować imperium i naprawić zniszczone miasta. Oczyść teren ze śmieci i napraw uszkodzone drogi i budynki. Zbieraj klejnoty, aby ulepszać konstrukcje i aktywować pomocny wzmacniacz, który może poprawić wydajność twoich pracowników.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dbaj o bezpieczeństwo zarówno smoka, jak i miasta Woodwarf dzięki pomocy krasnoludzkiej armii.

Ulepsz swój dom i otoczenie, prowadząc epickie bitwy pod ziemią! Użyj specjalnych umiejętności i przedmiotów, aby pokonać fale wrogów.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Paper Craft Wars to szybko myśląca gra RTS / RPG, z głębokimi możliwościami taktycznymi i niesamowitą grafiką w niepowtarzalnym stylu. Wybierz jedną z trzech ras i poprowadź swój lud do zwycięstwa i pokonaj Dziwnego potwora. Walcz przez 60 poziomów (20 dla rasy), zdobądź 11 odmian budynków (3 typy), w 6 modach gry, naucz się 14 umiejętności, użyj 6 zaklęć, pokonaj wielkiego potwora, otrzymaj ponad 100 osiągnięć.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zostań mistrzem domu gladiatorów! Użyj inteligentnej strategii, aby zbudować, wyszkolić i wyposażyć swoją drużynę gladiatorów do walki o złoto i chwałę. Odkryj historie o zdradzie, nienawiści i przyjaźni podczas wypełniania misji i wspinania się na sam szczyt mistrzostw Areny.

Trenuj najlepszych wojowników na ziemi. Zarabiaj pieniądze na walce, aby kupować nowy ekwipunek dla swoich wojowników i kupować sobie dodatkowych wojowników. Wygraj każdy turniej i bądź bogiem areny!

Po długich wędrówkach Korneliusz wrócił do domu, by przekonać się, że zmarł jego ojciec i wszystkie pieniądze zniknęły. Odbuduj dom gladiatorów i walcz z najsilniejszymi wrogami na arenie, w tym z cesarzem starożytnego Rzymu!

Kupuj i trenuj gladiatorów, weź udział w bitwach na arenie i nie zapomnij o pobocznych questach i osiągnięciach, które mogą dać ci złoty i unikalny sprzęt. Pomóż swoim gladiatorom w walce, aktywując specjalne ataki.

W grze Gods of Arena trenujesz niewolników wojowników, aby walczyć o złoto i chwałę! Ostrzegam jednak, że w Rzymie jest cesarz rzymski...

Kluczowe cechy:
* Ponad 20 godzin zabawy w grę strategiczną
* Starożytne Cesarstwo Rzymskie z 3 miastami do zdobycia
* Do 100 zadań bojowych i misji połączonych strategią
* 5 bitew z bossami (strategia i taktyka na bok, aby wygrać) potrzebujesz epickich mieczy, profesjonalnych gladiatorów i krytycznych hitów
* 3 typy ciała Gladiatora z dziesiątkami odmian
* 6 unikalnych technik walki Gladiator do nauki i opanowania
* Rynek gladiatorów do handlu gladiatorami
* Ponad 50 epickich zbroi (ciało, ręce, nogi, hełmy)
* Ponad 50 unikalnych broni (miecze, łuki, włócznie, noże)
* 20 osiągnięć
* Nagrody takie jak: złote monety, legendarna broń, rzadkie zbroje
* Niepowtarzalna historia, która ujawnia się podczas walki o drogę do Rzymu
* Specjalne ataki, które musisz aktywować na czas, aby zadać największe obrażenia wrogom!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Witaj nieznajomy! Czy miałbyś coś przeciwko, gdybym opowiedział Ci historię Octagor - tajemniczego wieloboku?

Przed wiekami Octagor został uwięziony w ciemnym labiryncie zbudowanym przez nieznaną starożytną istotę. Niektórzy twierdzą, że był to sam C'thulhu. Inni twierdzą, że to Baba Jaga. I niektórzy myślą, że jest stworzony przez kosmitów. Co jest prawdą? Ciężko powiedzieć. A kim tak naprawdę jest Octagor? Może zaczarowany książę? Niemniej jednak potrzebuje twojej pomocy, aby uciec z Labiryntu.


Witamy w Octagor - opartej na fizyce grze w platformowym świecie pełnym trudnych przeszkód i łamigłówek.

Twoim celem jest znalezienie wyjścia z podstępnych komnat Labiryntu. Aby wyjść z każdego poziomu, musisz zebrać Kule Otwarcia, a następnie dotrzeć do wiru wyjścia.
Jak to zrobić? Skacząc

Octagor może tylko skakać.

Twoi wrogowie? Śmiertelne ostrza, kolec, młoty i… fizyka. Przygotuj się do skoku, ponieważ Octogor odbije się od ścian lub potoczy się po podłodze, aż prędkość spadnie dzięki grawitacji.

Wykonuj jak najmniej skoków, aby osiągnąć lepsze wyniki.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Mahjong 3D jest odmianą klasycznej gry planszowej z Dalekiego Wschodu, która potrafi wciągnąć na wiele godzin, więc uważajcie na szybko upływający czas! W tej wersji, rozgrywka jest w trzech wymiarach.

Twoim zadaniem jest usunięcie wszystkich płytek z planszy poprzez usuwanie par płytek o identycznych symbolach, ale tylko takich, które nie są przyblokowane przez inne. Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wydostać się z zakładu fryzjerskiego. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Będziesz grał tylko jedną minutę i w tym czasie musisz zdobyć maksymalną liczbę punktów. Utwórz linie trzech lub więcej identycznych elementów, jeśli uda ci się uczynić kombinację bardziej autentyczną, otrzymasz element bonusowy, który może rozbić całe rzędy lub kolumny.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Twoim zadaniem jest wydostać się z pustyni. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.

roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy masz dość skakania? Czas zemścić się na naszym małym kwadratowym bohaterem. Zamiast przeskakiwać przeszkody w tej nowej grze geometrii, kwadratowy człowiek niszczy przeszkody swoją bronią, ale to nie bardzo to łatwe. Nasz bohater musi poprawić broń. Każda przeszkoda, którą trafisz pistoletem, daje ci złoto. Kwadratowy człowiek rozwija swoją broń za pomocą tych pieniędzy i niszczy wszystkie przeszkody.
Gracze online (7):
Polecamy: