reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: roxxon1

Login: roxxon1
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.03.2020r.
Ost. logowanie: 08.12.2020, 14:44
Punkty: 228
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 05.03.2020r.

roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wcielasz się w farmera,a raczej w farmerkę. W tej grze prowadzisz gospodarstwo rolne,a twoim głównym zadaniem jest zarobić na wyhodowanych roślinach, głównie na warzywach. Jak przystało na symulator farmy w grze najpierw kopiesz ziemię, siejesz warzywa, podlewasz je tak długo, aż dojrzeją. Po tych zabiegach będziesz mógł zbierać plony oraz je sprzedawać.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Cel gry jest prosty - przejmij pod swoją kontrolę wszystkie bazy znajdujące się na planszy.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź udział w bitwach Genemonów. Graj jako naukowiec, broniąc swojej bazy w podziemnych arenach przed innymi potworami zbliżającymi się do niego. Możesz przywoływać genetycznie zmodyfikowane stwory za pomocą jednego przycisku.

Po każdej rundzie wybierz nowe ulepszenie swojego Geneguna!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dostajesz do dyspozycji całą wyspę, na której Twoim zadaniem jest zbudowanie wielkiego, tętniącego życiem miasta. Zadbaj o potrzebne środki i stwórz warunki, które zachęcą do przeprowadzki miliony ludzi!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Aby powstrzymać świat przed całkowitym zniszczeniem, pustelnik przekonuje jedynego spadkobiercę Doriana Kroma do walki z siłami ciemności.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W grze Cossack & Magic grasz w świecie bajek. Będąc dowódcą oddziału Kozaków, musisz oczyścić lasy i góry z hord bajkowych stworzeń. Obrona jest bardzo ważna w tej grze. Twórz jednostki wojowników, zwiększaj możliwości wojowników, popraw zdrowie i niszcz wrogów!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: W tej grze wcielasz się w rolę Legata: dowódcy rzymskiego legionu podczas wojen galijskich w I wieku p.n.e. Postępuj zgodnie z rozkazem Juliusza Cezara i poprowadź swój legion, aby osiągnąć swoje cele i podbić całą Galię, a nawet Wielką Brytanię. Weź udział w najazdach, oblężeniach, potyczkach, lądowaniach i bitwach na dużą skalę. Wszystko na chwałę Rzymu!

Cechy gry:
- Campaign Mode (Tryb kampanii): ponad 10 misji, pomoc Cezarowi w podboju Galii. W zależności od wyniku każdej misji otrzymasz kilka monet, które możesz wykorzystać w kolejnych misjach, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikami.
- Custom Battle Mode (Niestandardowy tryb bitwy): wybierz mapę gry, ustaw swoją własną armię i swojego wroga, umieść jednostki tam, gdzie chcesz i pozwól rozpocząć bitwę!
- 15 typów jednostek, z których każda ma własne unikalne animacje.
- Ponad 20 rodzajów terenu i budynków.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Udaj się do Koloseum w Swords and Sandals: Champion Sprint jako dzielny gladiator, który musi walczyć o swoją wolność. Wybierz różne akcje i zobacz, co się stanie. Spróbuj pokonać wszystkich innych gladiatorów, którzy stoją przed tobą. Podejmuj mądre decyzje i wyjdź zwycięsko z każdej walki. Ulepsz swoje umiejętności, pokonując więcej wrogów za pomocą punktów nagrody. Powodzenia!

Jak zawsze, powodzenia i dobrej zabawy!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Corporation Tycoon to wspaniała gra z zarządzaniem biznesowym, w której musisz spróbować zbudować firmę od zera i konkurować, aby zostać potentatem biznesowym dysponującym ogromnymi kwotami gotówki do Twojej dyspozycji. Zaczynasz z jedną firmą, która ma stały dochód - musisz dbać o różne aspekty biznesowe, takie jak zatrudnianie pracowników, badanie produktów i ustalanie cen.

W miarę postępów możesz odblokowywać nowe funkcje, co pomoże Ci powoli powiększać i rozwijać swój biznes. Ta gra ma również elementy do klikania, ponieważ możesz kliknąć na swoją firmę, aby wygenerować dochód. Pamiętaj, aby nadal zbierać pieniądze, zatrudniać pracowników, dbać o swoje urządzenia i zapewniać zadowolenie Twoich klientów! Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać potentatem biznesowym?
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż grupie leśnych stworzeń przetrwać w lesie pełnym niebezpieczeństw. Zarządzaj górnikami, zbieraczami i strażnikami, aby przetrwać w obliczu ataków gniewnych orków!
Gracze online (1):
Polecamy: