reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: roxxon1

Login: roxxon1
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.03.2020r.
Ost. logowanie: 08.12.2020, 14:44
Punkty: 228
Wiek
Status offline
Opis

czwartek, 05.03.2020r.

roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy w tej turowej walce o władzę możesz przechytrzyć sztuczną inteligencję i zyskać największą kontrolę nad planszą?
Dostępne są różne tryby gry, plansze i trudności.
Konwertuj wszystkie węzły na swój kolor, zanim zrobi to twój przeciwnik!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Weź udział w bitwie pomiędzy Simpsonami i wyeliminuj przeciwną drużynę.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: War of Worlds to internetowa gra strategiczna, w której potężne armie dążą do wielkiej bitwy, aby odnieść zwycięstwo. Możesz zbierać surowce, aby wzmocnić swoją armię, zaplanować bitwy przeciwko określonym przeciwnikom i co najważniejsze, zaplanować strategię, w jaki sposób odniesiesz zwycięstwo na polu bitwy.

Kiedy dowodzisz swoją siłą w czasie rzeczywistym podczas bitwy, upewnij się, że dostosowałeś swoją obronę i odpowiednio atakuj, aby odwrócić bieg bitwy na swoją korzyść. Możesz oprzeć swoją armię na różnych epokach, na przykład możesz wybrać armię z przeszłości, która ma brutalną siłę i magię lub możesz wybrać przyszłość, która ma zaawansowaną wiedzę i technologię. Powodzenia!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wojna rozpoczęta! Poprowadź swoją armię do walki o rzadki surowiec Milenium w Empire: World War III!

Rozpoczęła się trzecia wojna światowa! Zbuduj bazę, wyszkol jednostki i poprowadź je ku pełnym emocji bitwom. Wykrywaj i wydobywaj rzadki surowiec milenium, aby zgromadzić go jak najwięcej. Obserwuj każdy ruch rywali na mapie świata i plądruj ich bazy.

Poprowadź swoją armię do walki
W Empire: World War III o zwycięstwie i przegranej decydują przede wszystkim zdolności strategiczne. Wybierz dowódcę, który poprowadzi Twoje armie zgodnie z Twoją taktyką. Szkol rozmaite jednostki o różnych silnych i słabych stronach i ulepszaj je, aby zwiększyć swoje możliwości na polu bitwy. Odkrywaj technologie z dziedziny gospodarki, wykrywania złóż, obrony i wojskowości, aby spełniały Twoje strategiczne potrzeby.

Zdominuj swoich rywali
Skorzystaj z sabotażu i bezwzględnych środków wojny bezpośredniej, aby wyeliminować konkurencję. Sprzymierz się z najpotężniejszymi dowódcami. Wykorzystaj wszelkie możliwe środki, aby zgładzić rywali i zgarnąć największy kawałek ciasta z niezwykle cennym milenium. Kto zwycięży w rywalizacji o cenne zasoby? Czy masz w sobie to coś, by narzucić innymi swoje rządy?
roxxon1 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Podłóż bombę i roznieś swoich przeciwników w drobny mak!

Zabawa w stylu Bombermana. Wybierz jedną z kilku trybów rozgrywki i pokonuj wrogów! Przy okazji rozwalaj regały bombami i zbieraj bonusy.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Battle of Tanks to (RTS) strategiczna gra polegająca na rozmieszczaniu czołgów w czasie rzeczywistym. Celem jest zniszczenie bazy przeciwnika. Wybór odpowiednich czołgów w odpowiednim czasie jest najlepszym sposobem na zwycięstwo w bitwie. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Powodzenia!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Clash of Orcs to (RTS) strategiczna gra polegająca na rozmieszczaniu jednostek w czasie rzeczywistym. Celem jest zniszczenie bazy przeciwnika przez rozmieszczenie orków, trolli, ogrów, smoków... Wypróbuj różne kombinację jednostek, aby stworzyć skuteczną siłę ataku.

Wybór odpowiednich jednostek w odpowiednim czasie jest najlepszym sposobem na wygraną w bitwie. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia. Powodzenia!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Weź udział w kolonizacji Marsa.

„Gratulujemy pierwszej małej kolonii!
Objęcie stanowiska hydraulika / elektryka musi być trudne, wiemy, jak samotny możesz być i pewnie tęsknisz za rodziną.

Nie martw się! Zapewniamy muzykę. Brak ciszy w kosmosie. Badania pokazują, że pracownicy są silnie zestresowani w ciszy, dlatego należy tego unikać. Przyjemne, kojące dźwięki odległej muzyki syntezatorowej uspokoją cię od razu… i nadal będą cię uspokajać przez lata… Wyobraź sobie statek kosmiczny powoli poruszający się przez niekończący się czarny pudding, bez nikogo na pokładzie oprócz ciebie i świateł. Ale światła są zepsute. O to chodzi - proszę naprawić światła!”

Ustaw elektrownie i zasilaj kolonię. Nie spiesz się i wykorzystaj strategię, aby wszystko działało we właściwej kolejności. Pokonaj przeszkody, które czerwona planeta rzuca ci pod nogi i odkryj pozaziemską tajemnicę!

Wszystkie łamigłówki można rozwiązać maksymalnie 5 ruchami!
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Skonstruuj swoja własną armię od podstaw i staw czoło wrogom (orkom, goblinom, smokom...) oraz zniszcz ich twierdze.
W grze dowodzimy obroną zamku oraz własnymi siłami szturmującymi wrogą twierdzę. Do dyspozycji mamy liczne jednostki piechoty oraz kawalerię i łuczników, jednak najważniejsza jest balista, z której eliminujemy zbliżające się jednostki wroga.

Instrukcja:
Balistą sterujemy za pomocą klawiszy kursora „góra” i „dół” (ustawianie kąta strzału), strzelamy przy pomocy klawiszy A (zwykłe strzały) i S (strzały żywiołów), zaś klawiszami kursora „lewo” i „prawo” przesuwamy ekran. Rodzaj wysyłanych do ataku wojsk wybieramy przez kliknięcie myszką na panelu armii poniżej ekranu gry.
roxxon1 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Użyj reguł szachowych, aby pokonać potwory w lochach.

Użyjesz talii ruchów szachowych, aby hakować i ciąć hordy wrogów.

Ostrożna strategia, zabawa ze wszystkimi rodzajami statusów i cech oraz lekkie budowanie talii pomoże ci w tym bezlitosnym czołganiu się do lochów. Dla skarbu, chwały i po prostu zwykłej zabawy z zabijaniem potworów.
Polecamy: