reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: powlokit

Login: powlokit
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.10.2008r.
Ost. logowanie: 01.06.2024, 16:07
Punkty: 11 482
Wiek 104
Status offline
Opis Czasem dodaje gry. Gram w gry online potem je oceniam i komentuje. Lubię anime tutaj macie moją listę http://myanimelist.net/animelist/Pawelonxd Lubię gry strategiczne i sportowe :) Korzystam z giercowni od 2007 roku.

niedziela, 18.10.2020r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w dzielnego rycerza w świecie, który jest uszkodzony. Walcz z potworami, poprzez klikanie na nich. Znajdź towarzyszy, którzy przyłączą się do Ciebie, aby przywrócić ten wypaczony świat do normy, kto wie, może uda Ci się odkryć inne światy. Zarabiaj złoto i użyj go do aktualizacji, odblokowuj nowe umiejętności i uaktualniaj wszystkie swoje statystyki.
Tajemnicze moce Strażnika czekają w innym wymiarze.

Jak wysoki poziom uda Ci się osiągnąć?
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Settlers of Albion to taktyczna turowa gra strategiczno-obronna o kolonizacji odległych krain. Celem gry jest budowanie osad, ulepszanie ich i obrona przed falami wrogów. Za każdym razem, gdy osada zostanie założona lub ulepszona, otrzymujesz punkty zwycięstwa. Zdobądź określoną liczbę punktów zwycięstwa, aby wygrać grę. Gra zawiera również takie cechy jak handel, różnego rodzaju tereny i jednostki. Powodzenia!

czwartek, 05.03.2020r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zainfekuj świat Coronavirusem za pomocą strategii i mutacji wirusów!

piątek, 19.07.2019r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra nawiązuje do tytułów z serii Sex Kitten Sim Date. Po raz kolejny gracz musi się wcielić w chłopa ...
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona sonica RPG. Bedziemy biegać Sonic-iem po zamkowym labiryncie w którym są różne niebezpieczeństwa.

poniedziałek, 28.01.2019r.

powlokit skomentował
Treść komentarza: Kiedyś to było kurr

niedziela, 09.09.2018r.

powlokit zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry Endless War. Po raz kolejny zasiśdzimy za sterami opancerzonego pojazdu i musimy wykonać szereg niebezpiecznych zadań. Mamy też ogromny wybór broni i fajnych pojazdów.
Weź udział w historycznych bitwach II Wojny Światowej. Uaktualniaj swoje umiejętności, wzywaj wsparcie lotnicze i odblokuj nowe, lepsze czołgi, by samodzielnie odwrócić losy bitwy!
Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celowik
LPM - strzał
Q;E - zmiana wieżyczki
G;F - zmiana broni
Spacja - wsparcie lotnicze

poniedziałek, 21.05.2018r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Corporation Tycoon to wspaniała gra z zarządzaniem biznesowym, w której musisz spróbować zbudować firmę od zera i konkurować, aby zostać potentatem biznesowym dysponującym ogromnymi kwotami gotówki do Twojej dyspozycji. Zaczynasz z jedną firmą, która ma stały dochód - musisz dbać o różne aspekty biznesowe, takie jak zatrudnianie pracowników, badanie produktów i ustalanie cen.

W miarę postępów możesz odblokowywać nowe funkcje, co pomoże Ci powoli powiększać i rozwijać swój biznes. Ta gra ma również elementy do klikania, ponieważ możesz kliknąć na swoją firmę, aby wygenerować dochód. Pamiętaj, aby nadal zbierać pieniądze, zatrudniać pracowników, dbać o swoje urządzenia i zapewniać zadowolenie Twoich klientów! Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać potentatem biznesowym?

wtorek, 24.04.2018r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Podwórkowy baseball powrócił. Uderz piłkę tak, aby doleciała do miejsca "home run".

sobota, 17.02.2018r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Little Big Snake (.io), to epicka nowa gra .io z niesamowitą grafiką i znakomitą rozgrywką dla wielu graczy. Ta gra opiera się na tym, co sprawiło, że wiele innych gier .io takich jak np. Slither.io jest świetnych i przenosi je na zupełnie nowy poziom.

W tej grze musisz przejąć kontrolę nad pełzającym się wężem. Twój wąż zaczyna od niewielkich rozmiarów. Musisz prowadzić swojego węża po mapie i zbierać kolorowe kulki rozproszone na ziemi. Każda zebrana kula zwiększa rozmiar twojego węża - trzymaj się i unikaj kontaktu z innymi wężami. Aby zabić wrogów, musisz otoczyć ich i zablokować ich drogę, tak aby wśliznęli się w twoje ciało węża - gdy ich zabijesz, możesz zebrać ich kule! Możesz osiągnąć ogromny rozmiar, ale uważaj, bo twój wąż staje się trudniejszy do kontrolowania! Pamiętaj, aby użyć prędkości, aby spróbować zaskoczyć przeciwników lub zachować dystans.

Little Big Snake ma również inny rodzaj gry pobocznej, która działa w połączeniu z grą główną. Zamiast kontrolować gigantyczne węże, możesz przejąć kontrolę nad słodkim bugiem Juja, który leci na niebie! Poruszaj się po mapie z błędem Juja i użyj lewego przycisku myszy, aby wylądować na ziemi, by zbierać kule - bądź ostrożny, ponieważ twój bug Juju porusza się o wiele wolniej, gdy jest uziemiony! Postaraj się zebrać nektar i ukończyć różne postawione wyzwania
Gracze online (5):
Polecamy: