reklama
Giercownia - Gry Online

Little Big Snake

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 91 227
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 8
Ocena: 4,28
Łącznie głosów: 140

Gra dodana przez:

Little Big Snake (.io), to epicka nowa gra .io z niesamowitą grafiką i znakomitą rozgrywką dla wielu graczy. Ta gra opiera się na tym, co sprawiło, że wiele innych gier .io takich jak np. Slither.io jest świetnych i przenosi je na zupełnie nowy poziom.

W tej grze musisz przejąć kontrolę nad pełzającym się wężem. Twój wąż zaczyna od niewielkich rozmiarów. Musisz prowadzić swojego węża po mapie i zbierać kolorowe kulki rozproszone na ziemi. Każda zebrana kula zwiększa rozmiar twojego węża - trzymaj się i unikaj kontaktu z innymi wężami. Aby zabić wrogów, musisz otoczyć ich i zablokować ich drogę, tak aby wśliznęli się w twoje ciało węża - gdy ich zabijesz, możesz zebrać ich kule! Możesz osiągnąć ogromny rozmiar, ale uważaj, bo twój wąż staje się trudniejszy do kontrolowania! Pamiętaj, aby użyć prędkości, aby spróbować zaskoczyć przeciwników lub zachować dystans.

Little Big Snake ma również inny rodzaj gry pobocznej, która działa w połączeniu z grą główną. Zamiast kontrolować gigantyczne węże, możesz przejąć kontrolę nad słodkim bugiem Juja, który leci na niebie! Poruszaj się po mapie z błędem Juja i użyj lewego przycisku myszy, aby wylądować na ziemi, by zbierać kule - bądź ostrożny, ponieważ twój bug Juju porusza się o wiele wolniej, gdy jest uziemiony! Postaraj się zebrać nektar i ukończyć różne postawione wyzwania

Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.235.60.*

Komentarze (3)

avatar odmieniec
odmieniec 08.09.2023, godz. 12.40 odpowiedz
0
Jak można zmieniać wersję gry, bez powiadomienia. Wracam do niej od kilku lat, a teraz niespodzianka --- nowa wersja! Trochę niepoważne.
avatar odmieniec
odmieniec 06.05.2023, godz. 17.18 odpowiedz
+1
gra się nie wczytuje, zgłosiłam problem i czekam już kilka dni. co można zrobić?
avatar aleksander825
aleksander825 17.01.2018, godz. 17.44 odpowiedz
+5
Na ogól nie lubię multiplayer'ów, szczególnie typów .io ale ta mnie wciągnęła . Bardzo mi się podoba 5/5
Polecamy: