reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: powlokit

Login: powlokit
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.10.2008r.
Ost. logowanie: 01.06.2024, 16:07
Punkty: 11 482
Wiek 104
Status offline
Opis Czasem dodaje gry. Gram w gry online potem je oceniam i komentuje. Lubię anime tutaj macie moją listę http://myanimelist.net/animelist/Pawelonxd Lubię gry strategiczne i sportowe :) Korzystam z giercowni od 2007 roku.

piątek, 22.12.2017r.

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra strategiczna, w której wybieramy swojego przywódce i zdobywamy panowanie nad U.S.A.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 21.12.2017r.

powlokit skomentował
Treść komentarza: Hitek z tej gierki
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Słynny rycerz z mnóstwem fanów. Famous Knight to zabawna i interesująca gra rozgrywająca się w lochach, w której musisz prowadzić heroicznego i sławnego rycerza poprzez serię labiryntów i lochów, walcząc z potworami. Ponieważ twój rycerz jest tak sławny, ma zespół wiernych fanów, którzy śledzą go, dokądkolwiek się udaje! Musisz chronić swoich fanów, podczas gdy oni dopingują cię i pobudzają cię do wielkich osiągnięć.

"Jesteś rycerzem, pod Jej Królewską Służbą, pokonujesz Dungeonsa dla swojego króla Jedyny problem: jesteś zbyt sławny, chroń swoje groupie w lochach, pokonaj 3 różnych bossów, spersonalizuj swoją postać i ciesz się grą"

Jeśli jesteś osobą cierpiącą na epilepsję, sprawdź ikonę "Epileptic" w menu (ucieczka).
powlokit skomentował
Treść komentarza: Ta gra jest chora
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Adam w końcu przybywa do Raju, ale to, co naprawdę go dziwi i denerwuje, to to, że jest uwięziony. Pomóż pierwszemu człowiekowi jakim był Adam wydostać się z niewoli i odnaleźć jego Ewę.

Czeka na niego zupełnie nowa i ekscytująca przygoda.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji. Jak zawsze, należy zwrócić uwagę na szczegóły, nie chcesz przegapić niczego, co może ci pomóc.
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra to prosta platformówka. Jeśli wpadniesz na kolce lub potwory, umrzesz i odrodzisz się na ostatnim punkcie kontrolnym.

Aha, każde nowe pomieszczenie, które odkryjesz, musi wpasować się w ujęcie kamery, więc za każdym razem, gdy wchodzisz do nowego pokoju, wszystko się kurczy, aby zmieścić się na ekranie.
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W tej grze czeka Cię trudne zadanie ucieczki z 4 różnych pomieszczeń na czterech poziomach. Poszukaj wskazówek i zbieraj przedmioty, dzięki którym rozwiążesz zagadki i uciekniesz przez drzwi. Graj w 100 drzwiach, baw się dobrze.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witaj! Zanim zaczniemy grać, pozwól nam przedstawić ci pojęcie szamana, na wypadek gdybyś nie był o tym poinformowany. Szaman jest osobą wierzącą, że ma dostęp do świata dobrych i złych duchów i jest w tym autorytetem. Szamanów można było znaleźć przede wszystkim wśród niektórych ludów północnej Azji i Ameryki Północnej. Zazwyczaj ci ludzie wchodzą w stan transu podczas trwania rytuału i praktykują przepowiadanie i uzdrawianie.

Nakamo jest jednym z ostatnich szamanów. Jest rodowitym Amerykaninem z pochodzenia i szanują go wszystkie te plemiona, które żyją w lesie. Powodem tego jest fakt, że w rzeczywistości jest on najlepszym szamanem i ma potężne wizje podczas snów.

Jeden z żołnierzy pochodzących z plemienia Nakamo jest zaginiony. Nikt nie mógł znaleźć tego człowieka, a pozostali członkowie plemienia martwili się, że stało się coś poważnego. Przedstawili tę sprawę Nakamo, a on ją zaakceptował, obiecując, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby znaleźć tego wielkiego wojownika.

Nakamo otrzymał wizję miejsca, w którym mógł być wojownik, co oznacza, że poszukiwania powinny rozpocząć się natychmiast, ponieważ nikt nie wie, ile czasu zajmie dotarcie do tego miejsca. Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tej interesującej misji, by pomóc Nakamo znaleźć cel tak szybko, jak to możliwe. Powodzenia!
powlokit zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wesołych Świąt! W tym roku przypada 10. rocznica pierwszego Impossible Quizu. Aby uczcić, oto wychodzi świąteczna edycja!

Nowy rozdział zawiera wiele niemożliwych pytań, więc przygotujcie się do rwania włosów z głowy!

Sprawdź swoją bierną znajomość języka angielskiego w bardzo zabawnym quizie.
powlokit zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona cieszącej się uznaniem giercowników serii Must Escape. Wracałeś ulicą późno w nocy i wpadłeś do kanału. Teraz musisz się z niego wydostać. Aby to się udało, musi rozwiązać wiele zagadek. Pomóc mogą odkryte wskazówki oraz znalezione przedmioty.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Must Escape Series
Gracze online (5):
Polecamy: