reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: perfekt

Login: perfekt
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.11.2007r.
Ost. logowanie: 27.01.2023, 13:59
Punkty: 66 365
Wiek 28
Status offline
Opis Kiedyś Nr. 1 na giercowni, dziś absolwent logistyki pracujący i dążący do zrealizowania swoich marzeń. Dawno tu nie byłem ale muszę przyznać, że gry, które dodawane były tutaj 10 lat temu znacznie bardziej różnią się od tych dzisiejszych.

piątek, 27.01.2023r.

perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czas na Mistrzostwa Świata 2018! Graj w trybie turniejów lub treningu, aby pokazać swoje umiejętności strzeleckie

Dostosuj swoją postać i ulepszaj ją za pomocą dopalaczy, aby uzyskać bardziej spersonalizowaną rozgrywkę.
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Trzydzieści dwie najlepsze drużyny piłkarskie na świecie, rywalizują o pierwsze miejsce w Pucharze Piłkarskim w 2018 roku. Czy uważasz, że możesz wybrać swój zespół i go zdobyć?
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wybierz jedną z drużyn, które wystąpią na mundialu, przeprowadź widowiskowe akcje, strzelaj efektowne bramki i poprowadź ją do Mistrzostwa Świata!
Sterowanie za pomocą myszki.
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Eggbot vs Zombies to nieustająca strzelanka przeciwko falom zombie. Masz do wyboru ponad 22 różne bronie, w tym granaty i ulepszenia. Będziesz musiał biegać po mapie otwierając drzwi, by pozostać przy życiu, stale zbierając pieniądze w trakcie misji. Powodzenia Eggbot!
perfekt zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zostań poszukiwaczem skarbów i wyciągaj jak najwięcej złota...To już klasyka, no ale nie może być tak, żeby tej gry tutaj nie było ;)
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zbierz jak najwięcej złota i pochwal się swoim wynikiem w komentarzu!
Sterowanie za pomocą strzałek.

czwartek, 17.09.2020r.

perfekt zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Zły Pigsaw porwał słynnego Youtubera znanego pod nickiem Rovi23, by zmusić go ponownie do zagrania w swoją pokręconą grę. Tym razem Rovi będzie potrzebować pomocy wszystkich subskrybentów, aby bezpiecznie uciec.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

piątek, 14.08.2020r.

perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Genialna, pełna humoru strzelanka z ciekawym systemem ulepszeń. Prawda jest taka, że Pan Palec nigdy się nie poddaje i znowu chce zniszczyć nędzny Mózg, który każdego czyni nieszczęśliwym. Strzelaj także we wszelkiej maści skradające się kreatury, aby uwolnić gnieżdżące się w nich pieniądze. Latające skarbonki są doskonałym źródłem gotówki, którą po zdobyciu możesz inwestować w nowe umiejętności oraz uzbrojenie, które pomoże Ci pozbyć się nędznego mózgowca. Poza tym dowiedz się kim jest małpa? Dlaczego zasmarkany facet jest tak zafascynowany? ... Czy uda Ci się zniszczyć Mózg? Pamiętaj, żę Pan Palec nigdy się nie poddaje!
Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał

środa, 17.06.2020r.

perfekt skomentował
Treść komentarza: Trudna gierka. Bez walktrough na YT prawdopodobnie nie skończyłbym tej gry
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Wyznaczono ci dziwne zadanie: znajdź stworzenie, które uciekło z laboratorium. Czy możesz zabrać Pico z powrotem do klatki? Zagraj w Forgotten Hill Pico, nową przygodę stworzoną dla fantastycznej konsoli Pico-8!

Kilka informacji: Forgotten Hill Pico jest przeznaczony dla Pico-8, wirtualnej konsoli , która emuluje ograniczenia sprzętowe maszyn do gier z lat 80. Wszystkie gry są więc ograniczone do wyświetlacza 128x128px, 16 kolorów i 4-kanałowego dźwięku, więc je to nie lada wyzwanie!

Autorzy mają nadzieję, że udało im się odtworzyć w tej grze retro, nostalgiczną atmosferę i że podoba Ci się Forgotten Hill Pico!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria Gier Forgotten Hill
Gracze online (1):
Polecamy: