reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: perfekt

Login: perfekt
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.11.2007r.
Ost. logowanie: 18.12.2023, 12:24
Punkty: 69 394
Wiek 29
Status offline
Opis Kiedyś Nr. 1 na giercowni, dziś absolwent logistyki pracujący i dążący do zrealizowania swoich marzeń. Dawno tu nie byłem ale muszę przyznać, że gry, które dodawane były tutaj 10 lat temu znacznie bardziej różnią się od tych dzisiejszych.

środa, 09.08.2023r.

perfekt skomentował
Treść komentarza: piateczka i gramy
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Five Night's at Freddy's pozwalała graczom wcielić się w strażnika pracującego na nocnej zmianie w popularnej restauracji Freddy Fazbear's Pizza słynącej ze swoich animatronicznych maskotek. Legenda miejska głosi, że pewnego dnia w okolicy fast-fooda zaczęły ginąć dzieci.. Bohater mógł przez kilka długich nocy swojej pracy przekonać się, jaka jest prawda. Maskotki każdej nocy ożywały, by polować na samotnego strażnika. Mechanika gry opierała się na sprawnym przeglądaniu kamer, by rozeznać się w położeniu poszczególnych robotów i odpowiednim zarządzaniu dostępnymi zasobami energii elektrycznej.

Teraz sprawa wygląda jeszcze bardziej przerażająco. Restauracja ma zupełnie nowe, przerażające maskotki, a do tego pomieszczenie przeznaczone dla strażnika pozbawione zostało drzwi. Jedynym sposobem na ochronę przed morderczymi robotami jest założenie na twarz maski jednego z nich, gdy zbliżą się do pokoju. Cóż może być bardziej przerażające, niż stanięcie twarzą w twarz z mechanicznym oprawcą?

perfekt skomentował
Treść komentarza: fajne
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pakiet poziomów do popularnej gry tower defense Cursed Treasure. Zawiera zestaw zupełnie nowych poziomów oraz szereg ulepszeń i poprawek błędów. Wciel się w rolę złego władcy orków, demonów i nieumarłych i chroń swoje klejnoty przed kradzieżą przez prawych bohaterów.

Wciel się w złego faceta - bezwzględnego Overlorda z połączoną potęgą orków, nieumarłych i demonów na twoje polecenie. Ciężko pracowałeś, aby zgromadzić swój pozornie nieosiągnięty zysk, ale fala za falą samozwańczych bohaterów chce zabrać Twoje klejnoty. Ustaw swoją obronę, zbuduj strategię i zniszcz bohaterów, zawsze pamiętając o jednej rzeczy: Niech nikt, nie dotyka moich klejnotów!

Rozstaw wieżyczki obronne tak, by wrogie jednostki najemnych złodziejaszków nie odebrały Ci Twojego skarbu! Poszczególne wieżyczki można stawiać wyłącznie na odpowiadającym im gruncie:
Den - Grass (zieleń)
Crypt - Snow (śnig)
Temple - Rock (skały)

W odpowiednim czasie dochodzą opcje przygotowania podłoża (ikony pod wieżyczkami) np. karczowanie lasu.
perfekt skomentował
Treść komentarza: fantastyczna
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź na wyczynowym motocyklu i ścigaj się przez najtrudniejsze ścieżki leśne. Jedź z górki, skacząc przez rampy i klify. Gdy przeskakujesz przez przeszkody, rampy, postaraj się zrobić zrobić kilka przypadkowych sztuczek, takich jak: air flow, super man, joy, back and front flips. W trakcie wyścigu, masz możliwość wypchnąć nogą przeciwników z trasy.
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź na wyczynowym motocyklu i pokonaj trialowe trasy w jak najkrótszym czasie. Ścigaj się na emocjonujących trasach, pokonując swoje czasy i zdobywając gwiazdy. Użyj gwiazdek, aby odblokować nowe motocykle, śmigłowce, skutery i inne pojazdy. Droga do ewentualnego zwycięstwa jest wymagająca i długa.
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Puffiemu uratować przyjaciela i sprawdzić swoją zręczność na dwudziestu poziomach 3D!
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Billowi strącić jak najwięcej wrogów i pokonać jak najdalszy dystans!
perfekt zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jedź szybko i celuj w kurczęta, ale pamiętaj, aby unikać innych pojazdów.
Gracze online (2):
Polecamy: