reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: perfekt

Login: perfekt
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.11.2007r.
Ost. logowanie: 22.04.2022, 11:08
Punkty: 66 340
Wiek 27
Status offline
Opis Kiedyś Nr. 1 na giercowni, dziś absolwent logistyki pracujący i dążący do zrealizowania swoich marzeń. Dawno tu nie byłem ale muszę przyznać, że gry, które dodawane były tutaj 10 lat temu znacznie bardziej różnią się od tych dzisiejszych.

piątek, 12.06.2020r.

perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wciel się w kowbojkę i weź udział w jej niesamowitej przygodzie.
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż królowi dotrzeć do wyjścia na każdym z etapów.
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Historia mówi, że obserwatorium księżniczki Rosaliny zostało zaatakowane przez złego Bowsera, który chce użyć Mocy Gwiazd z Odłamkami Magicznych Kryształów, aby stać się niezwyciężonym. Pomóż Mario pokonać Złego Króla Koopę i skutecznie odzyskać magiczne gwiazdy i kryształy. Powodzenia!
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Wcielasz się w rolę ostatniego krasnoludzkiego czarodzieja, który próbuje udać się do krainy elfów, aby odzyskać skradzione kryształy, tym samym odciągając magię z resztek miasta. Od Ciebie zależy przywrócenie miastu dawnej świetności! Powodzenia, poszukiwaczu przygód.
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Ekscentryczna gra turowa z unikalnym systemem rzucania zaklęć. Jesteś najbardziej przystojnym czarodziejem w akademii. Z wyjątkiem twarzy, którą po prostu skradziono. Twoje szlachetne, wspaniałe oblicze! Źródło wszystkich Twoich mocy! Trudno w to uwierzyć, że jakiś człowiek jest zdolny do takiej haniebnej zbrodni!

Wyrusz przez labirynty wypełnione mitycznymi potworami, by ując tajemniczego złodzieja i odzyskać swoją piękną twarz.

Podążaj za złodziejem przez niebezpieczne lochy pod akademią, spotykaj mityczne potwory i ucz się potężnej magii po drodze! Naucz się wykonywać tajemne gesty, by tworzyć zaklęcia i zbieraj doświadczenie, by nabrały większej mocy. Na szczęście ktoś niedbale opuścił kilka starych ksiąg czarów, które leżą wokół. Może nawet uda Ci się znaleźć jedną z zakazanych magicznych ksiąg.

Myśl strategicznie, by przechytrzyć swoich wrogów i udowodnić, że nie jesteś tylko pięknisiem! Potężna magia sama w sobie nie wystarczy. Trzeba będzie uważnie korzystać z czarów, musisz myśleć z wyprzedzeniem i przewidywać ruchy wrogów lub nie dożyjesz, aby zobaczyć swoją twarz ponownie.

Wizard to ekscentryczna, turowa łamigłówka w lochach z unikalnym systemem rzucania zaklęć, pięknym 16-bitowym wyglądem i wysokiej jakości ścieżką dźwiękową. Czy zdołasz przejść labiryntami wypełnionymi potworami, by złapać tajemniczego złodzieja?

perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zanurz się głęboko w 3 jaskiniach pełnych łupów i niebezpiecznych zagrożeń. Poruszaj się po kałużach toksycznego szlamu, pełnych pułapek, kolców i grasujących nieprzyjemności. Znajdź sekrety, zbieraj kryształy i bonusy.

Uwaga: bumerangi można strzelać pionowo w górę i ukośnie w górę, a także poziomo.
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Wskocz w buty młodego rycerza i pomóż mu w jego przygodach.
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dwóch braci, którzy otworzyli biuro, by badać i przeszukiwać tajemnicze wydarzenia, pewnego dnia otrzymali telefon. Głos w telefonie mówi o ogromnym nawiedzonym domu, który chce, klient chce, aby ten dom został oczyszczony.

Dwaj bracia wyruszają do tajemniczego domu, przygotowując swoje rzeczy. Tajemnicze stworzenia w domu, pułapki i łamigłówki utrudniają ich pracę. Powinieneś pomóc im posprzątać dwadzieścia pokoi, aby dokończyć zlecenie.

Aby wyeliminować ducha, młodszy brat musi go oszołomić, a następnie starszy brat złapać w pułapkę.
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Dom nie zawsze jest miejscem komfortu i harmonii, w którym znajdujemy zrozumienie i radość. Dla niektórych dom oznacza uciążliwe środowisko, w którym nic nie jest możliwe i wszystkiego się boją.

Dzięki temu być może uda nam się zrozumieć motywy Kim, która dawno temu nie była nikczemnym wrogiem Słodkiej Armii, ale raczej przyjacielem "słodziaków" i pomógła im ułożyć sobie życie w zgodzie z niebezpiecznym i uciążliwym środowiskiem, jakie jej ojciec miał w swoim „domu”.

W Cute Army: A Cat Story wcielasz się w Kim, gdy była jeszcze dzieckiem, i znajdź i uratuj "słodziaki" ze szponów jego złego ojca.
Gracze online (4):
Polecamy: