reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mabaland

Login: mabaland
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.08.2011r.
Ost. logowanie: 19.01.2021, 17:20
Punkty: 61
Wiek
Status offline
Opis

niedziela, 07.01.2018r.

mabaland zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jedna z wielu odmian Mahjonga. Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 06.01.2018r.

mabaland zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Klasyczna gra w kulki z ładna grafiką, a także z zaznaczonymi miejscami gdzie będą się pojawiać kulki i o jakich kolorach, przed każdym ruchem.
Kulki to jedna z najbardziej popularnych gier. Z prostymi zasadami i bardzo wciągająca. Twoim celem jest uzbierać jak największą ilość punktów zanim cała plansza zapełni się kulkami. Układaj je więc przynajmniej po pięć pionowo, poziomo lub na skos w celu ich eliminacji.
Sterowanie za pomocą myszki

poniedziałek, 07.12.2015r.

mabaland skomentowała
Treść komentarza: srednio

niedziela, 04.11.2012r.

mabaland zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Master Mind jest grą logiczną rozwijającą inteligencję. Nie jest to gra prymitywna. Kiedyś zdobyła olbrzymią popularność na całym świecie. Do dzisiaj w sklepach z zabawkami można jeszcze kupić zestaw do gry w Master Minda. W grze celem jest odgadnięcie kodu przeciwnika, który składa się z kolorowych pionów - cztery piony wybrane spośród 8 kolorów. Kolory mogą się powtarzać.

sobota, 13.08.2011r.

mabaland skomentowała
Treść komentarza: Wciąga, zaniedbuję domowe obowiązki
Gracze online (5):
Polecamy: