reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kondi97

Login: kondi97
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.01.2009r.
Ost. logowanie: 11.10.2015, 23:16
Punkty: 1 150
Wiek 24
Status offline
Opis lubię gry strategiczne

czwartek, 30.06.2011r.

kondi97 skomentował
Treść komentarza: mam pytanie jak zdobyc inne mapy
kondi97 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Druga część gry, w której mamy możliwość zasiąść za sterami zwariowanych pojazdów takich jak kosiarka czy wagon kopalnianej kolejki i pokonać trialowe trasy w jak najkrótszym czasie. Zarobione pieniądze inwestujemy w ulepszenia.

Sterowanie za pomocą strzałek.

środa, 29.06.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Bohaterem gry jest początkujący samuraj, którego jedynym życiowym celem jest ciągła walka. W porównaniu z jej pierwowzorem może on zdobywać doświadczenie i tym samym podnosić swoje umiejętności. Przed każdą akcją ma on możliwość wyboru broni długiej, bądź krótkiej. Watro jest wtedy skorzystać z zaleceń

Sterowanie:
WSAD lub strzałki - poruszanie
Myszka lub spacja - walka
kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zagrożenie podboju i najazdu zawisło nad wieloma krajami na przestrzeni całej Europy. Znikąd zaczęły powstawać nowe królestwa i ich nowi władcy zapragnęli podbić więcej ziem bez względu na koszta. Kluczem do sukcesu w tym okresie z pewnością będzie nowa technologia. Kto ją posiądzie zdobędzie przewagę nad swoimi rywalami. Innym ważnym czynnikiem będzie dobrze wyszkolona kadra wojska, inteligentni dowódcy oraz chętni do walki żołnierze. Wciel się w rolę dowódcy wojsk i wyrusz na bitwę ku chwale swojego królestwa!
kondi97 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Obroń bazy księżycowe przed najeźdźcami.
kondi97 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Orkowie zwyciężyli i zajęli twoje ziemie. Stań na czele partyzantów i odbij swój kraj z ich plugawych łap.

poniedziałek, 20.06.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozwijaj swoją restaurację i bogać się na niej. Kupuj składniki i przyrządzaj posiłki. Nabywaj nowe urządzenia i wyposażenie. Zwiększaj ranking restauracji dzięki zadowoleniu klientów. Możesz także czatować z innymi graczami, zatrudniać się u nich, by zdobyć trochę grosza i doświadczenie lub najmować ich do pracy, gry Twoje pomoce kuchenne nie mogą nadążyć. Przyrządzaj dania od szybkiej, prostej sałatki do wykwintnych ciast, na których więcej zarobisz, ale które będą dostępne dopiero po osiągnięciu przez Ciebie pewnego poziomu doświadczenia. Dokonaj darmowej rejestracji w celu zapamiętania stanu Twojej gry oraz udostępnienia wszystkich funkcji.
Sterowanie za pomocą myszki.
kondi97 skomentował
Treść komentarza: jak to zwieli z nk ja to grałe już rok temu nk wzięli ta grę

piątek, 22.04.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Buduj jednostki i dbaj o wyposażenie, aby obezwładnić przeciwnika.

środa, 20.04.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Miasto zostało podzielone na wpływy potężnych gangów, wszystkie jego regiony sę przez nich kontrolowane. Zdecyduj po czyjej stronie się opowiesz: emo, gangsta reperów, punków, gotów, metali czy hipisów. Dołącz do ekipy jak najszybciej, bo wojny uliczne już się rozpoczęły.
Gracze online (1):
Polecamy: