reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kondi97

Login: kondi97
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.01.2009r.
Ost. logowanie: 11.10.2015, 23:16
Punkty: 1 150
Wiek 24
Status offline
Opis lubię gry strategiczne

wtorek, 13.01.2009r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Bardzo fajna gra w której wcielamy się w farmera . Zbieramy zamówienia i dostarczamy nasze produkty do pobliskiego miasteczka .
Miasto i wieś zależą od siebie. Możesz sprawić, że i jedno, i drugie będzie rosnąć i prosperować!

Instrukcja:
Klikaj na zamówienia, aby je wypełnić, przeciągaj wyprodukowane jedzenie do pudełek i klikaj na zamówienia, aby załadować je na ciężarówkę. W mieście klikaj na zamówienia, aby je odpowiednio dostarczyć, i na pieniądze, aby je zebrać - nie pozwól, by znikły!
kondi97 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Super gierka strategiczna... kto pierwszy opanuje cały teren wygrywa :)
kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Symulator farmy, hodujemy różne zwierzaki na farmie od kaczek, następnie hodujemy baranki, psy… na krówkach kończąc. Na początku dbamy o kaczki dajemy im do jedzenia trawę, aby rosły i rewanżowały się nam jajkami. Jak będziemy mieć odpowiednią ilość jaj to je sprzedajemy i inwestujemy w nowe zwierzaki.

Zadbaj o swoja farmę i uzyskaj jak największe zyski.

Farm Frenzy to bardzo kolorowa i przyjemna gra, łącząca w sobie elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet strategiczne. Wcielamy się tu w rolnika, który musi wykonać odpowiednie zadanie, polegające najczęściej na wyprodukowaniu odpowiedniej ilości danych towarów, czy zgromadzeniu danej sumy pieniędzy. Środkami do tych celów jest hodowla zwierząt takich jak kury, krowy czy świnie. Oprócz podstawowych produktów (jak jajka, czy mięso) możemy na swojej fermie produkować przetwory tychże, które dają nam automatycznie większy zysk (można je drożej sprzedać) dla nich trzeba jednak zbudować odpowiednie "fabryki", które także kosztują odpowiednio wysokie kwoty. Na początku trzeba więc obmyślić plan działania i zbilansować wydatki tak, by postawione zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie.
kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Doskonała strategia czasu rzeczywistego (RTS). Walka dwóch ras o dominację w kosmosie. Pokonaj wszystkich zdobądź cenne surowce, dzięki którym umocnisz swoją armie. Rozbuduj swoje imperium, byś stał się gwiezdnym władcą.
kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Skonstruuj swoja własną armię od podstaw i staw czoło wrogom (orkom, goblinom, smokom...) oraz zniszcz ich twierdze.
W grze dowodzimy obroną zamku oraz własnymi siłami szturmującymi wrogą twierdzę. Do dyspozycji mamy liczne jednostki piechoty oraz kawalerię i łuczników, jednak najważniejsza jest balista, z której eliminujemy zbliżające się jednostki wroga.

Instrukcja:
Balistą sterujemy za pomocą klawiszy kursora „góra” i „dół” (ustawianie kąta strzału), strzelamy przy pomocy klawiszy A (zwykłe strzały) i S (strzały żywiołów), zaś klawiszami kursora „lewo” i „prawo” przesuwamy ekran. Rodzaj wysyłanych do ataku wojsk wybieramy przez kliknięcie myszką na panelu armii poniżej ekranu gry.
Gracze online (4):
Polecamy: