reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kondi97

Login: kondi97
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 13.01.2009r.
Ost. logowanie: 11.10.2015, 23:16
Punkty: 1 150
Wiek 24
Status offline
Opis lubię gry strategiczne

wtorek, 06.05.2014r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Trzecia część gry Field Command, w której ponownie przyjdzie nam dowodzić oddziałem tak, aby wykonać cele misji.

Tym razem wcielasz sie w wodza indian pod koniec XIX wieku i prowadzisz działania wojenne przeciw amerykańskiej armii. W trakcie gry będziesz zmuszony w krytycznych momentach podejmować strategiczne decyzje wybierając jedną z dostępnych opcji. Pamiętaj, że nie wszystkie prowadzą do sukcesu. Jeśli przegrasz, to zawsze masz możliwość powtórzyć.

Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 25.07.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Babcia Brooke pozostawiła jej w spadku swoją owocową farmę. Brooke jest przepełniona optymizmem odnośnie swojego nowego projektu, wedle którego ma zamiar przekształcić tą farmę w większy i przynoszący więcej dochodów biznes. Musisz pomóc Brooke w przeistoczeniu jej nowej działki w prawdziwe owocowe imperium! Weź udział we wciągającej rozgrywce i stań się owocowym magnatem wraz z Brooke!

czwartek, 21.07.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Klikaj na przedmioty znajdujące się na planszy, aby zabić wszystkie osoby. Pamiętaj, każdy musi zginąć niezauważony!
kondi97 zagłosował
Miniaturka gry: zOMT zOMT
(110)
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Obroń swoich wyznawców. Zbieraj manę i ulepszaj obronę i atak.
Oddawaj cześć swemu jedynemu bóstwu, które wynagrodzi Cię za wierność maną potrzebną do odparcia ataku wroga i umożliwiającą przyzywanie większej ilości wiernych. Im więcej wyznawców, tym większa potęga bóstwa, pamiętaj o tym!

środa, 13.07.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: To jest historia o pewnej krainie pełnej rycerzy i magii, pełnej walk, czarów i mieczy, o sukcesjo rodu Griffinów. Jedyna córka władcy stanęła na czele wojsk i wyruszyła na bitwę. Rozpoczęła się zaciekła wojna z armią rebeliantów i orków. W jakim kierunku potoczą się losy królestwa? Zdecydujesz Ty!
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 11.07.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Twoim zadaniem jest wyżycie się na automacie z napojami. Musisz jak w najkrótszym czasie dokonać jego destrukcji.
Za zebrane pieniądze będziesz mógł kupić sobie ulepszenia

Sterowanie za pomocą myszki
kondi97 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż El Kabongowi dokonać powstrzymać napad na bank. Gdy zobaczysz jak uciekają z workiem pieniędzy to skocz z dachu i za pomocą gitary wyrzuć złoczyńce jak najdalej. Wynikiem pochwal się w komentarzu.
Sterowanie za pomocą myszki..

sobota, 09.07.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona flashowej wersji gry Unreal. Zaczynasz od wyboru zespołu i jednej z kilkudziesięciu postaci po czym przystępujesz do rozgrywki. Możesz zagrać m.in, w kampanię, w "deathmatch", w "capture the flag" lub w inne rodzaje rozgrywek.

Sterowanie:
W A S D - Poruszanie
Myszka - Strzelanie
Scroll - Zmiana broni

piątek, 01.07.2011r.

kondi97 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dice Crush to gra strategiczna. Gramy za pomocą kości do gry i zdalnie wygenerowanej mapy terytorialnej. Gra jest zbliżona do Risk tylko znacznie prostsza i szybsza do opanowania. Liczba kości na danym polu oznacza ilość oddziałów. Celem jest zajęcie wszystkich terytoriów i wyeliminowanie przeciwników.
Sterowanie za pomocą myszki.
kondi97 skomentował
Treść komentarza: aha dzieki ale gra fajna daje 5 i do ulu
Gracze online (3):
Polecamy: