reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | 3.1 poziom help![]() prosze |
| Treść komentarza: | ninka1212 da sie strzelaci musisz znalezci bomby w lvlach i je rzucaci |
| Ocena |
(2)
|
| Opis gry: | HICIOR! Poprowadź robaczka tak, by za pomocą bomb utorował sobie drogę do zebrania wszystkich gwiazdek. Sterowanie za pomocą myszki. |
| Treść komentarza: | o ja 11 poziom mnie wkurzyl no ja niemoge juz cgcialem powiedzieci BOMBA! frajerska gra 2 |
| Treść komentarza: | jakie mu![]() ja sproboje sciagnaci servera global mu zrobie se Blade Kinghta elf jest lepszy choci baba szkoda ze te kuleczki z stworami to i wszystkie postacie niemoga ![]() |
| Treść komentarza: | kakshi217 czys ty upadl broni sie niekupuje trzeba na arenie ja szybko zbieraci bo ktosi moze bieci miniguna i cie rozwalici moze |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Chodzisz Naruto i unikasz kuna'i. |
| Treść komentarza: | wynik 24 nawet niesubituje glupia 1 |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Gra na znanym i lubianym schemacie obrony twierdzy, którą możemy rozbudowywać o dodatkowe systemy obronne i lepsze fortyfikacje. Uzbrój się w różnego typu bronie, porozmieszczaj wieżyczki i pokonaj wroga! Sterowanie myszką |
| Treść komentarza: | to juz jest 3 niezabardzo sie mi podoba |