reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | ej contrast dlaczego po swoim imieniu nazwalesi gierke![]() 3 |
| Treść komentarza: | ejka gram w my fatasy wlasnie ten GM mapy mnie do wiezienia wsadzil na 7 dni ktosi mnie moze tam odwiedzici |
| Treść komentarza: | kurde 1 ludkiem to tylko 3 im wystarczylo ![]() |
| Treść komentarza: | agugusiaa zabija sie tu owce bo by zgnietli swiat klonuja sie i trzeba cosi zrobici jak dajesz 0 to si mylisz |
| Treść komentarza: | za opis cie nielubie crisix a ty lopez jestes w mojim wieku wiec jak chce sie ze mna klucici to idzi najpierw poskarz sie giercowni ![]() |
| Treść komentarza: | ok moge juz graci ale bez nicku XD |
| Treść komentarza: | gladiatus jest glupi gra sie jak w battle kinght i jeszcze trzea czekaci czemu sa takie beznadziejne u nas gry![]() no niektore sa fajne |
| Treść komentarza: | jasiek000 popieram dlaczego calymi zdaniami albo sie poprawiasz przy alfabetycznym zdaniu![]() niedostaniesz bana i liczba nic niema wogule z cyframi u siebie |
| Treść komentarza: | macie021296 lepiej zeby niedodawaci duzo tychzatrzykow a co do seleny94 czepiam sie u tobie jednego (CONTRAST NIEMA TAKIEGO AVATARA CO KUBAMAC![]() ) |
| Treść komentarza: | kolosdaed mnie zbanowali i nieznisczyli konta naszcescie ufff bo bym im wyslal komentarz ze by zadnego konta niewpuscili XD |