reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Bardzo dobrze wykonany klon znanego wszystkim Węża (Snake). Twoim zadaniem jest zjadać pojawiające się elementy, Sterowanie za pomocą strzałek. |
| Treść komentarza: | no niewiem 7520 na 2 i 40 ludzi |
| Treść komentarza: | byl boss trzeba isci do jakini krola leechow i jak bendzie posag kliknij cosi zeby bylo tak i walczysz niechodzi o tym w zaroslach |
| Treść komentarza: | o cholera niemoge przejsci tego 1 lvlu w barze tam jest naprawde trudno |
| Treść komentarza: | paciek ja to 1 swiat pokonani raps 5 lvl kamienny nietoperz 10 lvl kamienny nietoperz 11 lvl sowy 12 lvl leech king 16 lvl miniotaur 18 lvl dzikus 20 lvl ferdynand 20 lvl i koniec |
| Treść komentarza: | grzybiarz240 niewiedzialem co to contrast bo nigdy o tym nieslyszalem ale poco on se taki nick zrobil![]() dobra juz niebende glupich pytań zadawaci bo bendziecie na mnie se marudzici zebym niekomentowal skoro niewiem |
| Treść komentarza: | molly44 shikamaru jest w kartach garcia fajny nick i jeszcze avatar lol XD |
| Treść komentarza: | chlop z rozowymi wlosami XD 2 za akatsuki |
| Treść komentarza: | kurde poco wy te zwierzeta marnujecie na te glupie zolendzie wygra sie nawet jak sie bez nich |
| Treść komentarza: | oco chodzi xxxx3 on żartowal a ty dziecko neo sam jestes dziecko neo lepiej czytaj calosci |