reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | HICIOR! Świetna gra szkoląca szybkie pisanie na klawiaturze! Wcielasz się w młodego czarodzieja, który wpisując na klawiaturze zaklęcia podane na balonach unicestwia atakujące Twoje królestwo stwory. Wyniki prosimy podawać w komentarzach. |
| Treść komentarza: | horror ta gra jest prawie jak patrzenie na trawe ktora rosnie 1 |
| Treść komentarza: | paciek musisz wiecej maggi mieci wiec wiecej laduj woj dla mnie najlepszy piszczcie na gg pokaze filmik jak pokonaci solidusa |
| Ocena |
(3)
|
| Opis gry: | Rasowa platformówka. Wciel się w wojownicze oblicze Pacmana. Przenieś się do feudalnej Japonii gdzie Pacman został wojownikiem ninja. Zbieraj kropki, klucze oraz shurikeny i dostań się do wyjścia. Sterowanie: Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się Spacja - atak (po zebraniu Shurikenów - od 2 lewelu). |
| Treść komentarza: | takie jakiesi 3 |
| Ocena |
(1)
|
| Opis gry: | Coś dla fanów strategi i RPG (mile widziana znajomość języka ludzi z nad Tamizy czyt. angielski). Wciągająca gra strategiczna, w której wcielasz się rolę dwóch bohaterów mających za zadanie uratować wyspę i uwolnić jej mieszkańców spod jarzma wroga. Wcześniejsze przygody naszych bohaterów znajdują się tutaj: Dark War Strategy |
| Treść komentarza: | o jakie to glupie 1 |
| Treść komentarza: | 3mage7 jaki jest 7 boss powiedz no chyba że oszukujesz żeby wszyscy cie powdizwiali jak to zorbiłesi a jak cie obrazilem to sorry |
| Treść komentarza: | adamx niemasz wcale punktow wez muw prawde |
| Treść komentarza: | mialem juz 1 owoca zebraci i mi czas na tym 8 lvlu sie skonczyl 3 205 wynik |