reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | yabol mam dobrego neta a jak muwisz z maz lepszego i ci dziala to cie zaloje ze terz zyjesz w biedzie |
| Treść komentarza: | kamil3 a moze mu wczesniej dodali albo niewidzial tej gry ![]() |
| Treść komentarza: | mateusz2342 fajny avatar z blecha jak ten urahar goni ichigo ![]() |
| Treść komentarza: | kolosdead ona powraca na 4 lvlu czyli na wiezy |
| Treść komentarza: | kurde niezdozylem kodu pzrepisaci na 2 lvl ![]() |
| Treść komentarza: | ewelinaxy poco to piszesz zeby zauwazyli to ludzie buhaha widzieli to przecierz |
| Treść komentarza: | adirianek no to powiedz jak go pokonaci przecierz widzisz ze niektorym egmmenowi malo zostalo hp jak kotk33 a ty co powiedz ze trzeba go tylko z atak i nic? |
| Ocena |
(4)
|
| Opis gry: | Jesteśmy rojem pszczółmusimy zniszczyć gniazdo wroga. |
| Treść komentarza: | supcio 4 i do ulka ktorego tak przszcoly lubia |
| Treść komentarza: | podgrzybek chodzilo mu ze jakis blad wystapil zobacze czy niema znowu jakis klub |