reklama
| Login: | jaszczur1600 |
| Płeć: | Mężczyzna |
| Zarejestrowany: | 26.05.2008r. |
| Ost. logowanie: | 20.05.2018, 23:24 |
| Punkty: | 17 927 |
| Wiek | 27 |
| Status | offline |
| Opis | brrrr |
| Treść komentarza: | 2pac niebadzi chytry a jesli do kogoś innego to bendzie![]() ty dawaj na moje gg |
| Treść komentarza: | crisix bez jaj niemasz serva![]() a tą gre masz![]() kto jeszcze ![]() |
| Treść komentarza: | kto gra w original war niemam srvera wiec moze ktos graci na multi bez servera plz ![]() |
| Treść komentarza: | marcin pobilem cie i reszta terz niewidzisz wyniki |
| Treść komentarza: | moj zrobil tanecznre klony jak to zrobici łatwizna kliknijcie gdzie jest duo i moj sie zatrzymal w miejscu |
| Treść komentarza: | daniel idzi do takiego znaczku z napojem kup adveture jacket i masz nan kasy wtedy kup najlepsze rzeczy i juz |
| Treść komentarza: | jak macie problem z robalem to trzea byci hydraulic albo biological walcie najlepiej go z najlepszych zmieniajcie sie w potworki i bijcie go Z najlepszych sonny 3 chyba w 2011 roku moze byci a po nim chce zeby byl sonny gold ediotion |
| Treść komentarza: | kto zlikwidowal moj komentarz![]() oto on (glupia gra ona mi kasuje save daje 0) co w tym zlego przecierz juz ocenilem i niezmienie jak mi sie tak dzieje to nic jak sie dowiem to zrozumie co to ban daniel jak jestes tam to wyjdzi i sa 2 po prawej stronie w drzewach |
| Treść komentarza: | biedna giercownia wszyscy sie na niej banują ![]() |
| Treść komentarza: | fajamos naparwde fajowuy jestes powiedz jak wyjsci tam gdzie wejdzie sie do teleportu![]() ![]() |